fbpx
 

 

Datowniki Bydgoszcz

Jesteśmy jedną z niewielu firm w centrum Bydgoszczy, w której można zamówić datownik wysyłając tylko maila lub sms-a z treścią i już po godzinie (lub czasem nawet szybciej) odebrać gotowy datownik w centrum miasta. Po przesłaniu treści zazwyczaj przygotowujemy i wysyłamy projekt do akceptacji przez zamawiającego. Można również odwiedzić nas osobiście na ul. Lipowej 5 i wybrać na miejscu odpowiedni model i kolor datownika oraz ustalić treść, która ma się znaleźć na odbiciu.

Ceny podane przy poszczególnych modelach datowników są całkowitym kosztem wykonania wraz ze spersonalizowaną gumką.

Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

Datownik D40

Datownik okrągły D40

Wyjątkowy datownik o średnicy 40mm i wysokości liter datownika 4mm.
Trudno wyobrazić sobie rzeczywistość gospodarczą oraz prowadzenie firmy bez pewnych regulacji oraz norm czasowych, przewidzianych zarówno określonymi ustawami, jak i wewnętrznymi regulaminami, umowami pomiędzy firmami. Pociąga to za sobą konieczność precyzyjnego datowania przyjmowanych, wystawianych oraz wysyłanych dokumentów. Do tego zaś niezbędny jest odpowiedni stempel – datownik.


Cena za gotowy datownik: 67,-/szt. netto

Datownik D-230

Datownik D 230

Wielkość odbicia 30x14mm / 43x35mm.

Dla większości firm daty mają niebagatelne znaczenie – zarówno jeśli chodzi o obliczanie terminów płatności, dostawy czy też wysyłki. Częstotliwość posługiwania się daną datą wciągu dnia jest szczególnie wysoka w określonych działach firmy na przykład w dziale księgowości, kancelariach, sekretariatach, firmach kurierskich. Dlatego też tak ważne jest ułatwienie sobie pracy i oszczędność czasu jaką zapewnia użycie datownika.


Cena za gotowy datownik: 75,-/szt. netto

Datownik D-240

Datownik D 240

Wielkość odbicia 33x14mm / 60x40mm.

Dokładne określenie daty przyjęcia czy też wysłania danego dokumentu jest niezbędna do tego, by prawidłowo obliczyć terminy wielu działań określone w przepisach prawnych czy też regulaminach wewnętrznych lub umowach. Nanoszenie właściwej daty na dokumenty ułatwia specjalna pieczątka – datownik i trudno wyobrazić sobie pewne firmy czy też poszczególne ich działy (np. księgowość, sekretariat) bez tego produktu. Właściciele firm poszukujących idealnego rozwiązania w tym zakresie wybrać mogą model D240, czyli szkieletowy plastikowy datownik samotuszujący.


Cena za gotowy datownik: 87,-/szt. netto

Datownik Datuś

Datownik Datuś

Lekkość datownika i wygoda jego użycia sprawia, że Datuś Wagraf jest szczególnie chętnie zamawianym stemplem, zaś jego niewielkie rozmiary nie pociągają za sobą strat w jakości odbicia. Poduszka tuszująca jest w uniwersalnym kolorze czarnym, zaś szeroki wybór kolorów obudowy pozwala na dopasowanie datownika do indywidualnych preferencji. Nowoczesny design oraz ergonomiczny kształt datownika sprawia, że doskonale mieści się on w dłoni ułatwiając szybkie precyzyjne operowanie nim.


Cena za gotowy datownik: 25,-/szt. netto

 

W swojej ofercie mamy wysokiej jakości automaty polskiej firmy WAGRAF. Jeśli zachodzi taka potrzeba gotowy datownik można odebrać w ciągu kilku minut !!!