Notesy

Coraz więcej danych gromadzimy i przechowujemy elektronicznie. Nic jednak nie zastąpi codziennych odręcznych notatek. Wszyscy lubimy mieć pod ręką coś do pisania, aby zrobić listę spraw do załatwienia na dany dzień. Często notesy z nadrukiem firmowym, służą nam także do zapisywania luźnych myśli i pomysłów. Dzięki nim możemy również szybko zapisać numer telefonu do klienta lub jego adres e-mail. Notatniki firmowe doskonale sprawdzają się w tej roli. Są jednym z najbardziej praktycznych form promocji firmy. Klienci i kontrahenci lubią je dostawać, a potem zazwyczaj chętnie i często z  nich korzystają.

Notesy – wybierz najbardziej odpowiednie dla siebie:

Notesy firmowe – praktyczna forma promowania marki

Notesy z logo firmy i jej pełnymi danymi kontaktowymi to świetny sposób na promowanie marki wśród kontrahentów. Tego typu notatniki mają różne rozmiary. Ich wielkość zależy od przeznaczenia. Jeśli przygotowujemy odręczne kalkulacje dla klientów, które wymagają wielu obliczeń, najlepiej wybrać duży notes. Gdy jednak notatnik służyć ma nam np. tylko do zapisywania numeru telefonu oraz godziny i daty, idealnie sprawdzi się mały, poręczny notes. Klient, który dostał notatkę na papierze z danymi przedsiębiorstwa, lepiej zapamięta nie tylko otrzymaną informację, ale również firmę i jej ofertę.

Notesy reklamowe – niedrogie i bardzo skuteczne gadżety promocyjne

Notesy reklamowe z nadrukiem logo i danych firmy zwykle służą nie tylko pracownikom firmy, ale także jej reklamie na zewnątrz. Chętnie przyjmują je zarówno klienci, jak i kontrahenci firmy. Są bardzo praktyczne i nienachalne w promowaniu firmy. Przed złożeniem zamówienia, warto dobrze przemyśleć ich format. Jeśli mają być rozdawane uczestnikom dużej konferencji lub szkolenia, najlepiej postawić na duży format, który pozwoli im zanotować najważniejsze informacje. Możemy też zamówić nieco mniejsze bloczki reklamowe, które będą idealne na biurko. Ułatwiają  organizację codziennej pracy. Można na nich zapisywać numery telefonu do klientów albo ich adresy e-mailowe. Świetnie nadają się także do tworzenia codziennych list zadań i wykonywania roboczych notatek.

Notesy z nadrukiem – na co zwrócić uwagę podczas wyboru ich parametrów?

Zanim złożymy zamówienie, warto dobrze przemyśleć parametry, jakie będzie miał nasz notatnik z logo firmy. Jedną  z najważniejszych kwestii do rozstrzygnięcia jest format. Powinien być dopasowany do jego przeznaczenia. Jako gadżet reklamowy rozdawany klientom dobrze sprawdzi się notatnik w niewielkim rozmiarze. Kontrahentom, warto natomiast podarować nieco większe notesy, które będą mogły służyć im do sporządzania kalkulacji i list zadań. Duży format lepiej sprawdzi się także, gdy przygotowujemy pakiety reklamowe dla uczestników szkolenia lub konferencji.

W dalszej kolejności musimy zdecydować, jaki papier wykorzystać oraz podjąć decyzję o miejscu klejenia i liczbie stron notesu. W zależności od potrzeb możemy połączyć kartki po dłuższym lub krótszym boku. Należy pamiętać także o tym, że jakość gadżetów reklamowych buduje nasz wizerunek u klientów, którzy je otrzymają. Notatnik firmowy ze zbyt cienkiego, prześwitującego papieru może kojarzyć się z niską jakością. Klienci, którzy go otrzymają, mogą podświadomie przenieść to wrażenie również na usługi firmy.

Notatniki reklamowe – jak przygotować projekt, aby jak najlepiej spełniały swoją funkcję?

Oprócz parametrów technicznych notesu firmowego ważny jest także jego projekt graficzny. Powinien on eksponować logotyp firmy oraz w czytelny i przejrzysty sposób przedstawiać jej dane. Można na nim umieścić oprócz danych kontaktowych i adresu firmy także jej NIP i REGON oraz hasło reklamowe. Grafika, którą zastosujemy, powinna być stonowana i niezbyt duża. Jej zadaniem jest wyróżnienie informacji o firmie w taki sposób, aby nie utrudniała ani nie zmniejszała czytelności zrobionych notatek.

Notes reklamowy – jak można go wykorzystać?

Notesy reklamowe należą do najchętniej przyjmowanych gadżetów reklamowych. Wręczane są w pakietach promocyjnych uczestnikom konferencji, szkoleń i targów. Rozdawane są także podczas spotkań biznesowych. Osoby nimi obdarowane zwykle korzystają z nich przez dugi czas. Służą w domu, biurze oraz wielu innych miejscach. Niezależnie od sytuacji i sposobu użycia, przez cały czas dyskretnie promują markę.

Notesy na zamówienie

Notesy to także jedne z najtańszych gadżetów reklamowych. Ich największą wartością jest możliwość praktycznego wykorzystania i wygoda użytkowania. By pomogły nam w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy zarówno wśród klientów, jak i kontrahentów, bardzo ważna jest również ich jakość. Koniecznie trzeba zatem zadbać o to, żeby były jak najlepiej przygotowane graficznie i wykonane technicznie. Zwrócimy uwagę na rodzaj i grubość papieru oraz jakość klejenia. Strony nie mogą same wypadać, ale powinny być łatwe do wyrwania. Warto pamiętać również o tym, aby grafika była ciekawa, jednak  nienachalna. Bardzo ważne jest także to, jaką jakość ma druk notesów. Wszystkie dane powinny być w pełni czytelne, a kolory odpowiednio nasycone.

Notesy reklamowe firmowe gladkie bydgoszcz woi
Notesy reklamowe firmowe bydgoszcz polpack
Notesy reklamowe firmowe bydgoszcz kier
Notesy reklamowe firmowe bydgoszcz finaltech
Notesy reklamowe firmowe bydgoszcz ego
Notesy reklamowe firmowe w kratke bydgoszcz ing
Notesy reklamowe firmowe w kratke bydgoszcz iwago
Notesy reklamowe firmowe w kratke-bydgoszcz mm
Notesy reklamowe firmowe w kratke bydgoszcz mod-em
Notesy reklamowe firmowe w kratke bydgoszcz cofiger
Notesy reklamowe firmowe z okładka bydgoszcz lider
Notesy reklamowe firmowe w linie bydgoszcz baltic
Notesy reklamowe firmowe w linie bydgoszcz remsuw

Formaty notesów

  • 210mm x 297mm – czyli format A-4
  • 148mm x 210mm – czyli format A-5
  • 105mm x 148mm – czyli format A-6

Czas realizacji

Realizacja to 7-10 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i wpłaty na konto.
Wykonujemy również zlecenia ekspresowe!

Koszt wysyłki DPD (paczka do 30kg)

– 25,- za przesyłkę pobraniową do 30 kg
– 20,- za przesyłkę przy przedpłacie 100% wartości zamówienia.

Jak złożyć zamówienie na notesy?

Prosimy o przesłanie:
–  logotypu – wersja wektorowa, czcionki zamienione na krzywe, najlepiej CorelDraw do v.2019
–  tekstu, kolorystyki którą ma być użyta lub ewentualnie gotowego projektu.

Na podstawie przesłanych materiałów i sugestii przygotujemy bezpłatny projekt notesów.
Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.