Pieczątki

Jesteśmy jedną z niewielu firm w centrum Bydgoszczy, w której można zamówić pieczątkę wysyłając tylko maila lub sms-a z treścią pieczątki. Już po godzinie (a czasem nawet szybciej) odebrać gotową pieczątkę w centrum miasta. Po przesłaniu treści zazwyczaj przygotowujemy i wysyłamy projekt pieczątki do akceptacji przez zamawiającego. Można również odwiedzić nas osobiście na ul. Lipowej 5. Na miejscu można wybrać odpowiedni model i kolor pieczątki oraz ustalić treść, która ma się znaleźć na odbiciu.

Ceny podane przy poszczególnych modelach pieczątek są całkowitym kosztem kompletnej pieczątki czyli automatu i spersonalizowanej gumki.

Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

Posiadamy wysokiej jakości automaty polskiej firmy WAGRAF. Jeśli zachodzi taka potrzeba gotową pieczątkę można zamówić i odebrać w ciągu kilku minut !!!

Pieczątka Wagraf 1

Pieczątki Wagraf 1

Wagraf 1 są wygodnymi i bardzo małymi pieczątkami.
Wielkość odbicia 28mm x 10mm pozwala na umieszczenie do 2 linijek tekstu. Świetnie sprawdzają się jako małe pieczątki imienne i są alternatywą dla większej pieczątki Wagraf 2. Są idealne m.in. dla przedsiębiorców, ponieważ to oni najczęściej podpisują faktury i inne dokumenty.


Cena za gotową pieczątkę: 50,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf 2

Pieczątki Wagraf 2

Pieczątki Wagraf 2 to niewielkie i wygodne pieczątki.
Wielkość odbicia ma wymiary 39mm x 15mm i umożliwia zamieszczenie do 3 linijek tekstu.
Dlatego idealnie nadają się jako małe pieczątki imienne z wolną przestrzenią na podpis. Pieczątki posiadają praktyczne zamknięcie pozwalające zmniejszyć gabaryty i chroni przed zabrudzeniem i uszkodzeniem.


Cena za gotową pieczątkę: 57,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf 3

Pieczątki Wagraf 3

Wielkość odbicia 48mm x 19mm pozwala na zamieszczenie do 4 linijek tekstu.
To doskonały wybór dla osób poszukujących wygodnej i małej pieczątki.
Doskonale sprawdzi się jako mała pieczątka firmowa, ponieważ mimo swoich kompaktowych rozmiarów w pełni zachowuje dokładność i staranność odbicia.


Cena za gotową pieczątkę: 60,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf 4

Pieczątki Wagraf 4

Wagraf 4 jest wygodną w użyciu i zamykaną pieczątką. Wielkość odbicia 59mm x 25mm daje możliwość umieszczenia do 6 linijek tekstu, co pozwala na umieszczenie optymalnej ilości treści i grafiki niezbędnych do funkcjonowania firmy. Ergonomiczny kształt pieczątki sprawia, że jest ona niezwykle poręczna i funkcjonalna oraz doskonale mieści się w dłoni nie obciążając nadgarstka.


Cena za gotową pieczątkę: 65,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf 5

Pieczątki Wagraf 5

Pieczątka Wagraf 5 jest dużą i wygodną pieczątką. Jest to największa z kategorii dużych pieczątek firmowych. Wielkość odbicia 70mm x 26mm pozwala na umieszczenie do 8 linijek tekstu i czyni ją idealnym wyborem dla spółek czy innych firm, które posługują się pełną (i długą) nazwą oraz pragną umieścić na pieczątce maksymalną ilość informacji, ułatwiających prowadzenie działalności.


Cena za gotową pieczątkę: 80,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf 55

Pieczątki Wagraf 55

Wagraf 55 jest dużą pieczątką, przeznaczoną dla przedsiębiorców, którzy są zainteresowani zamieszczeniem na pieczątce znacznej ilości informacji. Oczywiście bez jednoczesnej straty jeśli chodzi o wygodę użytkowania i poręczność. Wielkość odbicia 43mm x 34mm pozwala na umieszczenie do 8 linijek tekstu, co jest szczególnie istotne dla firm posługujących się długą nazwą bądź też zamieszczających na pieczątce nr rachunku bankowego.


Cena za gotową pieczątkę: 74,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf 6

Pieczątki Wagraf 6

Pieczątka Wagraf 6 to duża i funkcjonalna pieczątka, pozwalająca nie tylko na wykonanie precyzyjnego odbicia, ale gwarantująca również trwałość użytkowania i niezawodność. Wielkość odbicia 69mm x 29mm pozwala na umieszczenie do 8 linijek tekstu co szczególnie docenią firmy podające w obrocie gospodarczym wiele rodzajów swoich danych. Teraz dzięki umieszczeniu ich na pieczątce firmowej mogą liczyć na oszczędność czasu a jednocześnie środków finansowych.


Cena za gotową pieczątkę: 81,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf 7

Pieczątki Wagraf 7

Wielkość odbicia 60mm x 40mm pozwala na umieszczenie do 10 linijek tekstu. Jest to szczególnie praktyczne dla firm zmuszonych każdego dnia podawać klientom czy współpracownikom duże ilości informacji niezbędnych do prawidłowego wypełnienia dokumentacji. Ergonomiczna budowa sprawia, że pieczątka doskonale mieści się w dłoni.


Cena za gotową pieczątkę: 85,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf 8

Pieczątki Wagraf 8

Wielkość odbicia 75mm x 40mm pozwala na umieszczenie do 10 linijek tekstu, co jest szczególnie ważne dla tych podmiotów gospodarczych, które z racji swojej formy czy rodzaju prowadzonej działalności posługują się dużą ilością informacji związanych z firmą. Ich zamieszczenie na pieczątce skraca czas potrzebny na umieszczenie tych informacji na dokumentach a ponadto eliminuje ewentualne pomyłki w tych danych.


Cena za gotową pieczątkę: 95,-/szt. netto

Pieczątka okrągła fi10

Pieczątka okrągła fi 10

Wagraf fi10 jest najmniejszą okrągłą i jednocześnie automatyczną pieczątką w naszej ofercie. Powierzchnia odbicia ma promień 10mm. To bardzo wygodny automat idealny do znakowania np. logotypu firmy na kartach rabatowych. Jej niewielkie rozmiary docenią osoby pracujące dużo w terenie, ponieważ okrągły kształt pozwala precyzyjnie odbić stempel w miejscu na to przeznaczonym. Atrakcyjna kolorystyka pomoże dokonać wyboru zgodnie z preferencjami użytkownika, zaś oryginalne okrągłe odbicie wpływa na odbiór danej osoby czy firmy przez klientów.


Cena za gotową pieczątkę: 62,-/szt. netto

Pieczątka okrągła fi20

Pieczątka okrągła fi 20

Wagraf fi20 jest niewielką i wygodną okrągłą pieczątką. Powierzchnia odbicia ma promień 20mm.
Posiada atrakcyjny design, zaś szeroka gama kolorystyczna pozwala przedsiębiorcy wybrać odpowiedni dla siebie wariant. Ponadto optymalne kształty pieczątki i jej wielkość sprawiają, że doskonale mieści się w dłoni, nie powodując dyskomfortu przy jej użyciu. Ponieważ posiada praktyczne zamknięcie, które nie tylko zmniejsza jej rozmiary ale chroni ją również przed uszkodzeniem zabezpieczając ponadto przed zabrudzeniem przewożone wraz z nią przedmioty.


Cena za gotową pieczątkę: 65,-/szt. netto

Pieczątka okrągła fi30

Pieczątka okrągła fi 30

Wagraf fi30 jest wygodną, okrągłą pieczątką, idealną do codziennego użycia w charakterze pieczątki, na której ma być zamieszczony np. logotyp firmy. Wielkość odbicia ma średnicę 30 mm.
Pieczątka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i atrakcyjny design sprawia, że jest ona niezwykle cennym elementem budowania marki osobistej używającego ją przedsiębiorcy.


Cena za gotową pieczątkę: 79,-/szt. netto

Pieczątka okrągła fi40

Pieczątka okrągła fi 40

Wielkość odbicia ma średnicę 40 mm, co – przy jednoczesnym zachowaniu dokładności tego odbicia – jest szczególnie istotne i wpływa na odbiór osoby / firmy i jej profesjonalny wizerunek. Jest prawdziwym ułatwieniem dla prowadzenia działalności i codziennej pracy.  Pieczątka Wagraf fi40 doskonale dopasowuje się do kształtu dłoni nie obciążając nadgarstka nawet przy wielokrotnym jej użyciu.


Cena za gotową pieczątkę: 95,-/szt. netto

Pieczątka na numer konta

Pieczątka na numer konta

Pieczątka na numer konta – wielkość odbicia 75mm x 10mm pozwala na umieszczenie do 1-2 linijek tekstu, co jest szczególnie ważne dla tych podmiotów gospodarczych, które z racji swojej formy i rodzaju prowadzonej działalności, muszą często podawać np. numer rachunku bankowego. Zamieszczenie długiego numeru na pieczątce skraca czas potrzebny na umieszczenie tych informacji na dokumentach a także eliminuje ewentualne pomyłki w tych danych.


Cena za gotową pieczątkę: 62,-/szt. netto

Pieczątka kieszonkowa

Pieczątka kieszonkowa

Niekiedy konieczne jest posiadanie niewielkiej pieczątki wówczas, kiedy pracujemy w terenie, a nawet jesteśmy po godzinach pracy. Alternatywną dla większych i odpowiednio cięższych pieczątek firmowych są pieczątki kieszonkowe szczególnie chętnie używane przez prawników, architektów czy handlowców. Dlatego pieczątki Wagraf 33, 34, 35 stanowią odpowiedź na te potrzeby, dzięki swoim rozmiarom doskonale mieszczące się nawet w kieszeni i damskiej torebce.


Cena za gotową pieczątkę: 50,- / 58,- / 62,-/szt. netto

W swojej ofercie mamy wysokiej jakości automaty polskiej firmy WAGRAF. Jeśli zachodzi taka potrzeba gotową pieczątkę można zamówić i odebrać w ciągu kilku minut !!!

Datowniki
Zobacz datowniki w naszej ofercie

Pieczątki firmowe

Nie jest tajemnicą, że pieczątka stanowi jeden z najważniejszych atrybutów każdej firmy i instytucji. Co prawda nie istnieją żadne regulacje i obowiązki prawne dotyczące posiadania przez przedsiębiorców pieczęci firmowej.  Prowadzący działalność lub osoba prywatna sami decydują o jej wyrobieniu. Trudno jednak wyobrazić sobie funkcjonowanie firmy bez pieczęci firmowej i wizytówek. Tym bardziej, że same procedury niektórych urzędów czy instytucji wymieniają konieczność złożenia pieczęci. Posiadanie pieczątki ułatwia prowadzenie biznesu i przyspiesza wypełnianie dokumentacji. Już bowiem przy wizycie w Urzędzie Skarbowym lub w banku przy zakładaniu konta bankowego możemy być poproszeni o pieczątkę firmową i podpis. Takie pole bowiem znajduje się na części dokumentów i formularzy. Jeśli zatem pieczątki nie posiadamy, wymusza to na nas konieczność złożenia oświadczenia. Wiąże się to ze stratą kolejnych cennych minut, które możemy poświęcić na rozwój biznesu.

Dlatego zakładając firmę, warto ująć w planach posiadanie takiej pieczątki. Szczególnie, jeśli poważnie myślimy o biznesie i chcemy oszczędzić trochę czasu. Jest ona elementem kształtowania wizerunku firmy ale i większej wiarygodności. Adnotacja „brak pieczątki firmowej” niezbyt profesjonalnie wygląda w oczach potencjalnych i obecnych kontrahentów. Może się to przełożyć się na późniejszą współpracę a także sukces w biznesie. Ponadto wątpliwości może budzić faktura czy rachunek, które nie są opatrzone pieczątką. Co więcej, pieczątka zawiera zwykle szereg danych, które są przydatne chociażby przy próbie kontaktu czy też wystawieniu faktury.

Dane umieszczone na pieczątce

Decydując się na wyrobienie pieczątki, warto zastanowić się, jakie dane i grafika powinny być na niej zawarte. Warto bowiem wykorzystać ją jako okazję do pozostawienia kontaktu do siebie i bliższego poznania firmy. Nie bez znaczenia jest też aspekt estetyczny – pieczątka powinna łączyć w sobie bowiem funkcjonalność i elegancję. Wielokrotnie bowiem podpisujemy dokumenty i opatrujemy je pieczątką firmową przy klientach. Ci zaś zwracają uwagę na takie szczegóły, które składają się na wizerunek naszej firmy.

Jeśli chodzi o dane zamieszczone na pieczątce, to tylko od nas zależy, jakie informacje na niej zamieścić. Może ona zawierać:
– pełną nazwę i adres siedziby firmy
– numer NIP i ewentualnie Regon
– telefon kontaktowy i adres e-mail
– adres strony internetowej firmy

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą muszą również umieścić na pieczątce swoje imię i nazwisko. Ponadto, coraz popularniejsze jest też umieszczanie logo firmy lub innej grafiki. Pozwala to na identyfikację wizualną przedsiębiorstwa, a ponadto zapada w pamięć. Ma to niebagatelne znaczenie w procesie pozyskiwania nowych i utrzymania stałychklientów. Taka pieczątka zdecydowanie wyróżnia się bowiem wśród innych i już na wstępnie daje nam przewagę biznesową.

Rozważając zakres danych, warto zwrócić uwagę na te informacje, które najczęściej podajemy klientom i to je umieścić na pieczątce. Zaoszczędzi to nam dodatkowej pracy związanej z pytaniami o NIP i telefon kontaktowy czy inne dane, pozwalając skupić się na prowadzonej działalności.

Czy warto posiadać pieczątkę?

Posiadanie pieczęci jest w dzisiejszych czasach nie tylko przydatne i wygodne. Zdecydowanie ułatwia codzienne funkcjonowanie firmy i oszczędza nasz czas. Odcisk pieczątki zwiększa wiarygodność dokumentów wystawionych przez firmę, a w konsekwencji – wiarygodność samej firmy. Co więcej, skraca czas potrzebny na wypełnienie niektórych formularzy i dokumentów. W przypadku braku pieczątki konieczne staje się wpisanie odpowiednich danych do rubryk. Pieczątka może pełnić także funkcję informacyjną i reklamową. Oczywiście pod warunkiem, że będzie poręczna i wysokiej jakości. Przyciągnie też uwagę potencjalnego klienta i dostarczy mu danych niezbędnych do podjęcia kontaktu z naszą firmą. Zatem, pomimo braku ustaleń prawnych i  obowiązku posiadania pieczątki przez przedsiębiorcę, warto poważnie zastanowić się nad jej wyrobieniem. Można potraktować ją bowiem jako inwestycję, która szybko przyniesie wymierne zyski i oszczędności. Chociażby w postaci czasu zaoszczędzonego na ręcznym wpisywaniu pewnych danych czy też zwiększenia wiarygodności firmy i jej rozpoznawalności.

Na życzenie klientów projektujemy pieczątki z logo firmy i  oferujemy również profesjonalne doradztwo w wyborze pieczątki. Wielkości, rodzaju, rozmiarów czcionek i wielu innych parametrów, odpowiadających za poprawne użytkowanie i doskonały wygląd pieczątki. Bogata oferta naszych poręcznych i niedrogich pieczątek stanowi też gwarancję szerokiego wyboru. Budżetowa pieczątka nie musi być synonimem niskiej jakości. Wprost przeciwnie, może być dowodem na to, że drukarnia Art-press ceni sobie każdego klienta i jest w stanie zaproponować wysokiej jakości produkt w konkurencyjnej cenie.

Pieczątka lekarska – jak wybrać najlepszy model?

Posiadanie pieczątki jest obowiązkowe dla każdego lekarza. Jej wzór nie jest określony przepisami prawa, jednak Uchwała nr 110/05/IV Naczelnej Rady Lekarskiej z dnia 16 września 2005 r. dokładnie określa jej treść.  Pieczątka lekarska musi zatem zawierać takie dane jak:

  • imię i nazwisko lekarza,
  • tytuł zawodowy lub skrót jego nazwy tj. „lekarz” lub „lek” albo „lekarz dentysta” lub „lek. dent.”,
  • numer prawa wykonywania zawodu,
  • posiadane specjalizacje, zgodnie z brzmieniem określonym w dyplomie lub zaświadczeniu potwierdzającym ich uzyskanie.

Lekarze nie są jedynymi osobami środowiska medycznego, dla których pieczątka imienna jest obowiązkowa. Posiadać ją muszą także m.in. pielęgniarki. Ministerstwo Zdrowia określa przy tym, jakie dokładnie dane musi zawierać pieczątka pielęgniarki. Informacje, które powinny się na niej znaleźć to:

  • imię i nazwisko,
  • tytuł zawodowy i zdobyte specjalizacje,
  • numer prawa wykonywania zawodu.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem dla lekarzy i pielęgniarek często pracujących w różnych miejscach są pieczątki kieszonkowe. Dzięki niewielkim rozmiarom ich noszenie przez cały czas przy sobie nie jest kłopotliwe.

Pieczątki firmowe – która będzie najbardziej praktyczna?

Rodzaj firmowej pieczątki powinniśmy wybrać na podstawie funkcji jaką ma pełnić oraz częstotliwości i okoliczności jej używania. Z kolei wielkość pieczątki powinna być dopasowana do ilości danych i innych informacji jakie chcemy na niej zawrzeć. W ofercie marki Wagraf są małe pieczątki firmowe na 4 linijki tekstu oraz takie pozwalające na podanie bardziej szczegółowych danych kontaktowych w 8 a nawet 10 linijkach. Bardzo praktycznym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy często zaopatrują dokumenty bieżącą datą jest pieczątka z datownikiem.

Przydatna może okazać się także pieczątka z podpisem, która może posłużyć do umieszczania go np. w zaproszeniach, kartkach okolicznościowych, czy broszurach informacyjnych. Własnoręczny podpis doda im elegancji a pieczęć zaoszczędzi sporo czasu i wysiłku osobie, do której należy. W każdej firmie, która kopiuje dokumenty w celu dalszego ich przetwarzania, niezbędna jest pieczątka za zgodność z oryginałem. Dla osób często pracujących poza biurem praktycznym rozwiązaniem będą natomiast pieczątki kieszonkowe. Są one o wiele mniejsze i lżejsze od tych w tradycyjnej formie. Dzięki czemu mieszczą się w kieszeni marynarki a także w małej damskiej torebce.

Wyrabianie pieczątek – jak złożyć zamówienie?

Szanujemy czas naszych klientów i  dlatego zamówienia na pieczątki przyjmujemy drogą e-mailowa na biuro@artpress.pl, telefoniczną, a nawet za pośrednictwem SMS pod numerem telefonu 505 005 101. Wystarczy przesłać nam dane, a my przygotujemy projekt pieczątki i wyślemy go do akceptacji. Po wprowadzeniu ewentualnych poprawek lub zmian zgłoszonych przez zamawiającego przystąpimy do realizacji. Klient musi jeszcze tylko wybrać odpowiadający mu model i kolor pieczątki.

Pieczątki na zamówienie – jak długo trwa realizacja?

Osoby, które zechcą odwiedzić siedzibę naszej firmy przy ul. Lipowej 5 osobiście, mogą liczyć na wyrobienie pieczątki od ręki – w 15 minut. Po przesłaniu danych e-mailem lub SMS-em oraz wybraniu modelu pieczątki zazwyczaj jest ona gotowa do odbioru już po godzinie od złożenia zamówienia.

 

Potrzebujesz pieczątki? Napisz do nas na biuro@artpress.pl lub zadzwoń 505 005 101.