fbpx
 

Pieczątki Firmowe i Datowniki Bydgoszcz

 

datownik wagraf

Nie jest tajemnicą, że pieczątka stanowi jeden z najważniejszych atrybutów każdej firmy, Poza obowiązkiem jej posiadania, wynikającym czy to z przepisów prawnych, czy pośrednio – z dokumentów i specyfiki codziennej działalności, warto zadbać o to, by pieczątki firmowe i datowniki prezentowały się atrakcyjnie, gdyż są niezwykle cennym elementem reklamy każdego przedsiębiorstwa. Ilość informacji, które znajdują się na firmowej pieczątce okrągłej, takich jak nazwa firmy, dane kontaktowe, logotyp i wiele innych, stanowi cenne źródło wiedzy dla potencjalnego klienta.

 

Warto, by pieczątki firmowe, obok obowiązkowych danych, takich jak adres czy NIP, zawierały również numer telefonu, adres strony internetowej czy adres mailowy. Pozwoli to zlokalizować firmę w sieci i w szybki sposób skontaktować się z nią. Mając to na uwadze, oferujemy naszym klientom szeroki wybór tanich pieczątek okrągłych i prostokątnych o różnych rozmiarach, wyposażonych w niezawodny, automatyczny mechanizm. Wykonanie pieczątki możliwe jest w bardzo szybkim czasie i w konkurencyjnej cenie.

 

Na życzenie klientów projektujemy pieczątki z logo firmy, oferujemy również profesjonalne doradztwo w wyborze wielkości pieczątki, rodzaju, rozmiarów czcionek i wielu innych parametrów, odpowiadających za poprawne użytkowanie i doskonały wygląd pieczątki. Bogata oferta naszych niedrogich pieczątek stanowi gwarancję szerokiego wyboru. Budżetowa pieczątka nie musi być synonimem niskiej jakości. Wprost przeciwnie, może być dowodem na to, że firma poligraficzno-reklamowa Art-press ceni sobie każdego klienta i jest w stanie zaproponować wysokiej jakości produkt w konkurencyjnej cenie.

 

Zapraszamy również po odbiór pieczątki firmowej do naszej siedziby w Bydgoszczy przy ulicy Lipowej 5.

Pieczątka Polan 2s

Pieczątka Polan 2s jest wygodną, małą pieczątką. Idealnie nadaje się idealnie jako mała pieczątka imienna. Wielkość odbicia 39mm x 15mm pozwala na umieszczenie do 3 linijek tekstu. Pieczątka posiada praktyczne zamknięcie pozwalające zmniejszyć jej rozmiary oraz chroni przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem.

Pieczątka Polan 3s

Pieczątka Polan 3s jest wygodną, małą pieczątką. Idealnie nadaje się idealnie jako mała pieczątka firmowa. Wielkość odbicia 48mm x 19mm pozwala na umieszczenie do 4 linijek tekstu. Pieczątka posiada praktyczne zamknięcie pozwalające zmniejszyć jej rozmiary oraz chroni przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem.

Pieczątka Polan 4s

Pieczątka Polan 4s jest wygodną, zamykaną pieczątką. Idealnie nadaje się idealnie jako pieczątka firmowa. Wielkość odbicia 59mm x 25mm pozwala na umieszczenie do 6 linijek tekstu. Pieczątka posiada praktyczne zamknięcie pozwalające zmniejszyć jej rozmiary oraz chroni przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem.

Pieczątka Polan 5s

Pieczątka Polan 5s jest wygodną, dużą pieczątką. Jest to największa z kategorii dużych pieczątek firmowych. Wielkość odbicia 70mm x 26mm pozwala na umieszczenie do 8 linijek tekstu. Pieczątka posiada praktyczne zamknięcie pozwalające zmniejszyć jej rozmiary oraz chroni przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem.

Pieczątka Polan 55

Pieczątka Polan 55 jest wygodną, dużą pieczątką. Wielkość odbicia 43mm x 34mm pozwala na umieszczenie do 8 linijek tekstu.

Pieczątka Polan 6s

Pieczątka Polan 6s jest wygodną, dużą pieczątką. Wielkość odbicia 69mm x 29mm pozwala na umieszczenie do 8 linijek tekstu.

Pieczątka Polan 7

Pieczątka Polan 7 jest wygodną, dużą pieczątką. Wielkość odbicia 60mm x 40mm pozwala na umieszczenie do 10 linijek tekstu.

Pieczątka Polan 8

Pieczątka Polan 8 jest wygodną, dużą pieczątką. Wielkość odbicia 75mm x 40mm pozwala na umieszczenie do 10 linijek tekstu.

Okrągła pieczątka Wagraf fi 30

Pieczątka Wagraf fi30 jest wygodną, okrągłą pieczątką. Wielkość odbicia ma średnicę fi 30 mm. Pieczątka posiada praktyczne zamknięcie pozwalające zmniejszyć jej rozmiary oraz chroni przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem.

Okrągła pieczątka Wagraf fi 40

Pieczątka Wagraf fi40 jest wygodną, okrągłą pieczątką. Wielkość odbicia ma średnicę fi 40 mm. Pieczątka posiada praktyczne zamknięcie pozwalające zmniejszyć jej rozmiary oraz chroni przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem.

Datownik D 230

D230 to szkieletowy plastikowy datownik samotuszujący. Wielkość odbicia 30x14mm / 43x35mm. Pieczątki znakomicie sprawdzają się w działach księgowości, kancelariach, sekretariatach, do stemplowania opakowań. Stabilna, ażurowa stopka pozwala na precyzyjne ustawienie stempla i przeciwdziała przesuwaniu się kartki.

Datownik D 240

D230 to szkieletowy plastikowy datownik samotuszujący. Wielkość odbicia 330x14mm / 60x40mm. Pieczątki znakomicie sprawdzają się w działach księgowości, kancelariach, sekretariatach, do stemplowania opakowań. Stabilna, ażurowa stopka pozwala na precyzyjne ustawienie stempla i przeciwdziała przesuwaniu się kartki.

Datownik Datuś

Datownik Datuś Wagraf to niewielki i bardzo wygodny w użyciu datownik. Poduszka tuszująca w kolorze czarnym.

Pieczątki kieszonkowe

Pieczątka Wagraf 33, 34, 35 to niewielkie kieszonkowe pieczątki firmowe. Jest to nowy produkt firmy Wagraf. Trafia w potrzeby posiadania kieszonkowej pieczątki, którą można mieć zawsze przy sobie nawet w najmniejszej torebce.

W swojej ofercie mamy wysokiej jakości automaty polskiej firmy WAGRAF. Jeśli zachodzi taka potrzeba gotową pieczątkę można odebrać w ciągu kilku minut !!!