fbpx
 

 

Pieczątki Bydgoszcz

Jesteśmy jedną z niewielu firm w centrum Bydgoszczy, w której można zamówić pieczątkę wysyłając tylko maila lub sms-a z treścią pieczątki i już po godzinie (lub czasem nawet szybciej) odebrać gotową pieczątkę w centrum miasta. Po przesłaniu treści zazwyczaj przygotowujemy i wysyłamy projekt pieczątki do akceptacji przez zamawiającego. Można również odwiedzić nas osobiście na ul. Lipowej 5 i wybrać na miejscu odpowiedni model i kolor pieczątki oraz ustalić treść, która ma się znaleźć na odbiciu.

Ceny podane przy poszczególnych modelach pieczątek są całkowitym kosztem kompletnej pieczątki wraz ze spersonalizowaną gumką.

Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

W ofercie posiadamy wysokiej jakości automaty polskiej firmy WAGRAF. Jeśli zachodzi taka potrzeba gotową pieczątkę można odebrać w ciągu kilku minut !!!

Pieczątka Wagraf 1s pomarańczowa

Pieczątka Wagraf 1s

Pieczątka Wagraf 1s jest wygodną, bardzo małą pieczątką.
Wielkość odbicia 28mm x 10mm pozwala na umieszczenie do 2 linijek tekstu. Świetnie sprawdza się jako mała pieczątka imienna i jest alternatywą dla większej pieczątki Wagraf 2s. Jest idealna m.in. dla przedsiębiorców, którzy często podpisują dokumenty.


Cena za gotową pieczątkę: 32,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf 2s

Pieczątka Wagraf 2s

Pieczątka Wagraf 2s jest niewielką i wygodną pieczątką.
Wielkość odbicia 39mm x 15mm umożliwia zamieszczenie do 3 linijek tekstu.
Idealnie nadaje się idealnie jako mała pieczątka imienna z wolną przestrzenią na podpis. Pieczątka posiada praktyczne zamknięcie pozwalające zmniejszyć jej gabaryty oraz chroni przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem.


Cena za gotową pieczątkę: 34,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf 3s

Pieczątka Wagraf 3s

Wielkość odbicia 48mm x 19mm pozwala na zamieszczenie do 4 linijek tekstu.
To doskonały wybór dla osób poszukujących wygodnej i małej pieczątki.
Doskonale sprawdzi się jako mała pieczątka firmowa, która mimo swoich kompaktowych rozmiarów w pełni zachowuje dokładność i staranność odbicia.


Cena za gotową pieczątkę: 38,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf 4s

Pieczątka Wagraf 4s

Pieczątka Polan 4s jest wygodną w użyciu zamykaną pieczątką. Wielkość odbicia 59mm x 25mm daje możliwość umieszczenia do 6 linijek tekstu, co pozwala na umieszczenie optymalnej ilości niezbędnych do funkcjonowania firmy. Ergonomiczny kształt pieczątki sprawia, że jest ona niezwykle funkcjonalna oraz doskonale mieści się w dłoni nie obciążając nadgarstka.


Cena za gotową pieczątkę: 42,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf 5s

Pieczątka Wagraf 5s

Pieczątka Polan 5s jest wygodną, dużą pieczątką. Jest to największa z kategorii dużych pieczątek firmowych. Wielkość odbicia 70mm x 26mm pozwala na umieszczenie do 8 linijek tekstu, co czyni ją idealnym wyborem dla spółek czy innych firm, które posługują się pełną (i długą) nazwą oraz pragną umieścić na pieczątce maksymalną ilość informacji, ułatwiających prowadzenie działalności.


Cena za gotową pieczątkę: 57,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf 55

Pieczątka Wagraf 55

Pieczątka Polan 55 jest dużą pieczątką, przeznaczoną dla przedsiębiorców, którzy są zainteresowani zamieszczeniem na pieczątce znacznej ilości informacji, bez jednoczesnej straty jeśli chodzi o wygodę użytkowania. Wielkość odbicia 43mm x 34mm pozwala na umieszczenie do 8 linijek tekstu, co jest szczególnie istotne dla firm posługujących się długą nazwą bądź też zamieszczających na pieczątce nr rachunku bankowego.


Cena za gotową pieczątkę: 52,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf 6s

Pieczątka Wagraf 6s

Pieczątka Polan 6s to duża i funkcjonalna pieczątka, pozwalająca nie tylko na wykonanie precyzyjnego odbicia, ale gwarantująca również trwałość użytkowania i niezawodność. Wielkość odbicia 69mm x 29mm pozwala na umieszczenie do 8 linijek tekstu co szczególnie docenią firmy podające w obrocie gospodarczym wiele rodzajów swoich danych. Teraz dzięki umieszczeniu ich na pieczątce firmowej mogą liczyć na oszczędność czasu a jednocześnie środków finansowych.


Cena za gotową pieczątkę: 58,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf 7

Pieczątka Wagraf 7

Wielkość odbicia 60mm x 40mm pozwala na umieszczenie do 10 linijek tekstu. Jest to szczególnie praktyczne dla firm zmuszonych każdego dnia podawać klientom czy współpracownikom duże ilości informacji niezbędnych do prawidłowego wypełnienia dokumentacji. Ergonomiczna budowa sprawia, że pieczątka doskonale mieści się w dłoni.


Cena za gotową pieczątkę: 62,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf 8

Pieczątka Wagraf 8

Wielkość odbicia 75mm x 40mm pozwala na umieszczenie do 10 linijek tekstu, co jest szczególnie ważne dla tych podmiotów gospodarczych, które z racji swojej formy czy rodzaju prowadzonej działalności posługują się dużą ilością informacji związanych z firmą. Ich zamieszczenie na pieczątce skraca czas potrzebny na umieszczenie tych informacji na dokumentach a ponadto eliminuje ewentualne pomyłki w tych danych.


Cena za gotową pieczątkę: 72,-/szt. netto

Pieczątka okrągła fi10

Okrągła pieczątka Wagraf fi 10

Pieczątka Wagraf fi10 jest najmniejszą okrągłą pieczątką w naszej ofercie. Powierzchnia odbicia ma promień 10mm. To bardzo wygodny automat idealny do znakowania np. logotypu firmy na kartach rabatowych. Jej niewielkie rozmiary docenią osoby pracujące dużo w terenie. Okrągły kształt pozwala precyzyjnie odbić stempel w miejscu na to przeznaczonym. Atrakcyjna kolorystyka pomoże dokonać wyboru zgodnie z preferencjami użytkownika, zaś oryginalne okrągłe odbicie wpływa na odbiór danej osoby / firmy przez klientów.


Cena za gotową pieczątkę: 43,-/szt. netto

Pieczątka okrągła fi 20

Okrągła pieczątka Wagraf fi 20

Wagraf fi20 jest niewielką i wygodną okrągłą pieczątką. Powierzchnia odbicia ma promień 20mm.
Posiada atrakcyjny design, zaś szeroka gama kolorystyczna pozwala przedsiębiorcy wybrać odpowiedni dla siebie wariant. Ponadto optymalne kształty pieczątki i jej wielkość sprawiają, że doskonale mieści się w dłoni, nie powodując dyskomfortu przy jej użyciu. Praktyczne zamknięcie nie tylko zmniejsza jej rozmiary ale chroni ją również przed uszkodzeniem zabezpieczając ponadto przed zabrudzeniem przewożone wraz z nią przedmioty.


Cena za gotową pieczątkę: 45,-/szt. netto

Pieczątka okrągła fi30

Okrągła pieczątka Wagraf fi 30

Wagraf fi30 jest wygodną, okrągłą pieczątką, idealną do codziennego użycia w charakterze pieczątki, na której ma być zamieszczony np. logotyp firmy. Wielkość odbicia ma średnicę 30 mm.
Pieczątka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, zaś atrakcyjny design sprawia, że jest ona niezwykle cennym elementem budowania marki osobistej używającego ją przedsiębiorcy.


Cena za gotową pieczątkę: 58,-/szt. netto

Pieczątka okrągła fi40

Okrągła pieczątka Wagraf fi 40

Wielkość odbicia ma średnicę 40 mm, co – przy jednoczesnym zachowaniu dokładności tego odbicia – jest szczególnie istotne i wpływa na odbiór osoby / firmy i jej profesjonalny wizerunek. Jest prawdziwym ułatwieniem dla prowadzenia działalności czy codziennej pracy.  Pieczątka Wagraf fi40 doskonale dopasowuje się do kształtu dłoni nie obciążając nadgarstka nawet przy wielokrotnym jej użyciu.


Cena za gotową pieczątkę: 73,-/szt. netto

Pieczątka Wagraf b-17

Pieczątka B-17

Automat Wagraf B-17s – wielkość odbicia 75mm x 10mm pozwala na umieszczenie do 1-2 linijek tekstu, co jest szczególnie ważne dla tych podmiotów gospodarczych, które z racji swojej formy czy rodzaju prowadzonej działalności, muszą często podawać np. numer rachunku bankowego. Zamieszczenie długiego numeru na pieczątce skraca czas potrzebny na umieszczenie tych informacji na dokumentach a ponadto eliminuje ewentualne pomyłki w tych danych.


Cena za gotową pieczątkę: 38,-/szt. netto

pieczątki kieszonkowe

Pieczątki kieszonkowe

Niekiedy konieczne jest posiadanie niewielkiej pieczątki wówczas, kiedy pracujemy w terenie, a nawet jesteśmy po godzinach pracy. Alternatywną dla większych i odpowiednio cięższych pieczątek firmowych są pieczątki kieszonkowe szczególnie chętnie używane przez prawników, architektów czy handlowców. Pieczątki Wagraf 33, 34, 35 stanowią odpowiedź na te potrzeby, dzięki swoim rozmiarom doskonale mieszczące się nawet w kieszeni czy damskiej torebce.


Cena za gotową pieczątkę: 35,- / 38,- / 42,-/szt. netto

W swojej ofercie mamy wysokiej jakości automaty polskiej firmy WAGRAF. Jeśli zachodzi taka potrzeba gotową pieczątkę można odebrać w ciągu kilku minut !!!

 

Zobacz datowniki w naszej ofercie

Pieczątki firmowe

Nie jest tajemnicą, że pieczątka stanowi jeden z najważniejszych atrybutów każdej firmy. Co prawda nie istnieją żadne regulacje prawne dotyczące obowiązku posiadania przez przedsiębiorców pieczęci firmowej, a prowadzący działalność sam decyduje o jej wyrobieniu, to jednak trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firmy bez pieczęci firmowej. Tym bardziej, że same procedury niektórych urzędów czy instytucji wymieniają konieczność złożenia pieczęci, a samo jej posiadanie ułatwia prowadzenie biznesu i przyspiesza wypełnianie dokumentacji. Już bowiem przy wizycie w Urzędzie Skarbowym czy zakładaniu konta bankowego możemy być poproszeni o pieczątkę firmową i podpis, takie pole bowiem znajduje się na części dokumentów. Jeśli zatem pieczątki nie posiadamy, wymusza to na nas konieczność złożenia oświadczenia, a to wiąże się ze stratą kolejnych cennych minut, które możemy poświęcić na rozwój biznesu.

Zatem, zakładając firmę, warto ująć w planach posiadanie takiej pieczątki szczególnie, jeśli poważnie myślimy o biznesie – jest ona bowiem elementem kształtowania wizerunku firmy. Adnotacja „brak pieczątki firmowej” niezbyt profesjonalnie wygląda w oczach potencjalnych kontrahentów, a to może przełożyć się na późniejszą współpracę i sukces w biznesie. Ponadto wątpliwości może budzić faktura czy rachunek, które nie są opatrzone pieczątką. Co więcej, pieczątka zawiera zwykle szereg danych, które są przydatne chociażby przy próbie kontaktu czy też wystawieniu faktury.

 

Dane umieszczone na pieczątce

Decydując się na wyrobienie pieczątki, warto zastanowić się, jakie dane powinny być na niej zawarte. Warto bowiem wykorzystać ją jako okazję do pozostawienia kontaktu do siebie, bliższego poznania firmy. Nie bez znaczenia jest też aspekt estetyczny – pieczątka powinna łączyć w sobie bowiem funkcjonalność wraz z elegancją. Wielokrotnie bowiem podpisujemy dokumenty i opatrujemy je pieczątką firmową przy klientach, ci zaś zwracają uwagę na takie szczegóły, które składają się na wizerunek naszej firmy.

Jeśli chodzi o dane zamieszczone na pieczątce, to tylko od nas zależy, jakie informacje na niej zamieścić. Może ona zawierać:
• pełną nazwę firmy
• adres siedziby firmy
• numer NIP / ewentualnie Regon
• telefon kontaktowy
• adres e-mail
• adres strony internetowej firmy

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą muszą również umieścić na pieczątce swoje imię i nazwisko. Ponadto, coraz popularniejsze jest też umieszczanie logo firmy. Pozwala to na identyfikację wizualną przedsiębiorstwa, a ponadto zapada w pamięć, co ma niebagatelne znaczenie w procesie pozyskiwania nowych klientów. Taka pieczątka zdecydowanie wyróżnia się bowiem wśród innych, co już na wstępnie daje nam przewagę biznesową.

Rozważając zakres danych, warto zwrócić uwagę na te informacje, które najczęściej podajemy klientom i to je umieścić na pieczątce. Zaoszczędzi to nam dodatkowej pracy związanej z pytaniami o NIP, telefon kontaktowy czy inne dane, pozwalając skupić się na prowadzonej działalności.

 

Czy zatem warto?

Posiadanie pieczęci jest w dzisiejszych czasach nie tylko przydatne, ale po prostu wygodne bowiem ułatwia codzienne funkcjonowanie firmy. Odcisk pieczątki zwiększa wiarygodność dokumentów wystawionych przez firmę, a w konsekwencji – wiarygodność samej firmy. Co więcej, skraca czas potrzebny na wypełnienie niektórych dokumentów, bowiem w przypadku braku pieczątki konieczne staje się wpisanie odpowiednich danych do rubryk. Pieczątka może pełnić także funkcję reklamową, pod warunkiem oczywiście, że będzie wysokiej jakości, że przyciągnie uwagę potencjalnego klienta i dostarczy mu danych niezbędnych do podjęcia kontaktu z naszą firmą. Zatem, pomimo braku prawnego obowiązku posiadania pieczątki przez przedsiębiorcę, warto poważnie zastanowić się nad jej wyrobieniem. Można potraktować ją bowiem jako inwestycję, która szybko przyniesie wymierne zyski, chociażby w postaci czasu zaoszczędzonego na ręcznym wpisywaniu pewnych danych czy też zwiększenia wiarygodności firmy i jej rozpoznawalności.

Na życzenie klientów projektujemy pieczątki z logo firmy, oferujemy również profesjonalne doradztwo w wyborze wielkości pieczątki, rodzaju, rozmiarów czcionek i wielu innych parametrów, odpowiadających za poprawne użytkowanie i doskonały wygląd pieczątki. Bogata oferta naszych niedrogich pieczątek stanowi gwarancję szerokiego wyboru. Budżetowa pieczątka nie musi być synonimem niskiej jakości. Wprost przeciwnie, może być dowodem na to, że drukarnia Art-press ceni sobie każdego klienta i jest w stanie zaproponować wysokiej jakości produkt w konkurencyjnej cenie.