Pieczątka okrągła fi40


Pieczątka okrągła fi40

Pieczątka okrągła fi40 ma wielkość odbicia o średnicy 40mm dlatego możemy ją zastosować np. do stemplowania logotypem firmy.
Bez wątpienia żyjemy w czasach, kiedy coraz więcej działań wykonywanych jest poza siedzibą firmy bądź też charakter pracy wymaga mobilności. Prawdopodobnie oczekujemy prostych i funkcjonalnych rozwiązań nie zabierających zbyt wiele miejsca i wygodnych w użyciu. Wówczas warto zwrócić uwagę na pieczątkę okrągłą fi40. Wielkość odbicia ma średnicę fi 40 mm, co jest wydaje się optymalnym wyborem. Dzięki wysokiej jakości wykonania – nie zmniejszającej czytelności tego odbicia. Dlatego też pieczątka ta jest idealna np.  dla lekarzy czy prawników.


Cena za gotową pieczątkę: 95,-/szt. nettoOkrągła pieczątka o średnicy 40mm

Niewątpliwie pieczątka ta jest idealna dla lekarzy, prawników, tłumaczy oraz wszystkich, którzy docenią to połączenie funkcjonalności oraz atrakcyjnego designu.
Z pewnością jest prawdziwym ułatwieniem dla prowadzenia działalności czy codziennej pracy pieczątka. Okrągła pieczątka fi40 doskonale dopasowuje się do kształtu dłoni. Nie obciąża również nadgarstka, nawet przy wielokrotnym jej użyciu.

Bogata gama kolorystyczna pozwala oczywiście wybrać najbardziej dopasowany do swoich potrzeb czy preferencji wariant. Również atrakcyjna stylistyka przy jednoczesnym zachowaniu zasad ergonomii sprawia, że pieczątka przyciąga wzrok. Nie ulega wątpliwości, że staje się również atrybutem pozwalającym kształtować markę osobistą bądź markę firmy.

Pieczątka okrągła fi40 jest również doskonałym dowodem na to, że seria Wagraf to najładniejsze i najnowocześniejsze modele pieczątek. Wydaje się, że są zaprojektowane tak, by zapewnić wygodę użytkowania oraz dużą wytrzymałość.

Dla poszukujących oryginalnej pieczątki o wysokiej jakości, idealnym rozwiązaniem jest pieczątka Wagraf fi40. Ta wygodna, okrągła pieczątka jest idealna szczególnie dla osób poszukujących pieczątki oryginalnej. Będzie dobrym wyborem również dla przedsiębiorców posługujących się pieczątkami w terenie – jej niewielkie rozmiary czynią ją doskonałym wyborem szczególnie dla osób pracujących w terenie, podpisujących różnego rodzaju dokumenty poza siedzibą oddziału. Wielkość odbicia ma średnicę fi 40 mm, co – przy jednoczesnym zachowaniu dokładności tego odbicia – jest szczególnie istotne i wpływa na odbiór osoby / firmy i jej profesjonalny wizerunek.
Pieczątka posiada atrakcyjny design, zaś niewątpliwie szeroka gama kolorystyczna pozwala przedsiębiorcy wybrać odpowiedni dla siebie wariant. Ponadto optymalne kształty pieczątki i jej wielkość sprawiają, że doskonale mieści się w dłoni, nie powodując dyskomfortu przy jej użyciu. Praktyczne zamknięcie pieczątki nie tylko zmniejsza jej rozmiary, ale chroni ją również przed uszkodzeniem. Zabezpiecza ponadto przed zabrudzeniem przewożone wraz z nią przedmioty.