fbpx
 

Sitodruk Bydgoszcz – Nadruki Nietypowe Metal Tkaniny PCV

 

Oferujemy możliwość wykonania sitodruku na metalu, pcv, skórze, aluminium, stali, plastiku i innych tworzywach sztucznych, a także na drewnie, tkaninach i innych materiałach.

 

Drukujemy metodą sitodruku na wszelkich powierzchniach płaskich. Nadruki nietypowe wymagają specjalistycznych farb, często dwuskładnikowych. Zazwyczaj przed przystąpieniem do produkcji wykonujemy nadruk próbny, który da nam pewność, że właściwy nakład zostanie wykonany poprawnie.

 

Sitodruk na PCV wyróżnia się bardzo efektowną i głęboko nasyconą barwą. Jest również bardzo odporny na ścieranie i czynniki zewnętrzne.

 

Nadruk na skórze wykonujemy z użyciem fantazyjnych wzorów z naszej palety szablonów lub na podstawie projektu przedstawionego przez klienta. Nadruki na aluminium wykonujemy na zaawansowanych technologicznie urządzeniach umożliwiających nam sprostanie wskazówkom nawet najbardziej wymagających klientów. Sitodruk na stali realizujemy zarówno w zamówieniach nisko jak i wysokonakładowych. Dzięki możliwości zastosowania barw fluorescencyjnych, każdemu zamówieniu jesteśmy w stanie nadać indywidualny i niepowtarzalny charakter.

 

Nadruki na plastiku to następna forma nadania indywidualnego charakteru Państwa przedmiotom. Odporność na czynniki atmosferyczne sprawia, iż ta metoda doskonale sprawdza się w miejscach wyeksponowanych na działanie słońca, niskich i wysokich temperatur oraz deszczu.

 

Świadczymy także usługi dla firm zajmujących się sitodrukiem.

 

Wykonujemy również projekty pod nadruk sitodrukowy, klisze, naciąganie i naświetlanie siatek.

 

 

Czas realizacji

Czas realizacji ustalamy indywidualnie.
Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Koszt wysyłki

Pojedyncza paczka może mieć wagę do 30 kg

– 28,- za przesyłkę pobraniową
– 15,- za przesyłkę po dokonaniu przedpłaty

Jak złożyć zamówienie

Przy drukach nietypowych zazwyczaj prosimy o przesłanie:
– logotypu lub innej grafiki – wersja wektorowa, czcionki zamienione na krzywe, najlepiej CorelDraw do v.X5
– tekstu, kolorystyki którą ma być użyta lub ewentualnie gotowego projektu.
Proste projekty nadruków wykonujemy gratis.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.eu