Pieczątka Wagraf 8

Pieczątka Wagraf 8

Wielkość odbicia 75mm x 40mm – do 10 linijek tekstu.
Mechanizm zabezpieczający pieczątkę, chroni przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem zarówno ją samą jak i przedmioty wraz z nią przenoszone a także biurko. To wszystko sprawia, że ta pieczątka jest optymalnym wyborem dla poszukujących większych pieczątek firmowych przedsiębiorców. Właśnie do nich szczególnie adresowana jest duża pieczątka Wagraf 8. Design i bogata gama kolorystyczna sprawiają, że pieczątka zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców, doskonale też współgrać będzie z wizerunkiem firmy.


Cena za gotową pieczątkę: 95,-/szt. netto


Pieczątka Wagraf 8 – dla profesjonalistów

W zależności od rodzaju prowadzonej działalności, ale i branży czy zakresu działania, zmienia się liczba informacji, które warto na pieczątce umieścić. W przypadku firm zmuszonych każdego dnia podawać wielokrotnie dane doskonale sprawdzają się większe pieczątki. Dają one możliwość zamieszczenia szeregu niezbędnych informacji, poczynając od nazwy firmy, po numer rachunku bankowego. Właśnie do nich szczególnie adresowana jest duża pieczątka Polan 8, której wielkość odbicia 75mm x 40mm pozwala na umieszczenie do 10 linijek tekstu.

Z pewnością nowoczesny i atrakcyjny design i bogata gama kolorystyczna sprawiają, że pieczątka zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Doskonale też będzie współgrać z wizerunkiem firmy. Kształt pieczątki sprawia, że pomimo jej gabarytów doskonale mieści się ona w dłoni. Dlatego nie nadwyręży nadgarstka i nie powoduje dolegliwości bólowych nawet przy dłuższym jej używaniu. Z pewnością czytelność odbicia również zasługuje na uwagę, jest bowiem wyznacznikiem jakości wykonania pieczątki i wpływa na odbiór firmy przez klientów.

Funkcjonalny mechanizm działania sprawia, że pieczątka chroniona jest przed zniszczeniem czy uszkodzeniem, podobnie jak przedmioty znajdujące się w jej otoczeniu. Podsumowując, trwałość i niezawodność sprawiają, że pieczątka Polan 8 jest doskonałym wyborem. I to zarówno dla osób rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej, jak i dla podmiotów, które działają już na rynku od dłuższego czasu.