Długopisy z grawerem

Popularność długopisów reklamowych sprawia, że klienci oczekują, aby nanoszone na nie treści charakteryzowały się trwałością i estetyką. Dlatego wśród gadżetów reklamowych najczęściej spotyka się długopisy z nadrukiem. Jednakże nadruk jest tyleż prostą, co i zawodną metodą utrwalania informacji reklamowych i informacyjnych. Stąd też oferujemy Państwu długopisy reklamowe grawerem. Zadbaj jeszcze bardziej o swojego klienta wręczając mu niezwykle elegancki i atrakcyjny upominek czyli promocyjny długopis z nadrukiem lub grawerem własnego logo.

Choć mogłoby się wydawać, że w dobie marketingu internetowego gadżety takie jak długopisy reklamowe czy inne gadżety reklamowe nie działają to jednak wciąż pozostają one wdzięcznym prezentem, nie tylko przydatnym ale i tworzącym swego rodzaju pomost pomiędzy klientem a marką. Oczywiście pod warunkiem, że są umiejętnie zaprojektowane, przyciągają wzrok nie tylko swoją kolorystyką, ale i wdzięcznymi liniami i … działają.

Poniżej prezentujemy modele i kolorystykę długopisów dostępnych w naszej ofercie. Wystarczy kliknąć wybrany wzór, aby przejść do cennika i kalkulatora kosztów. Dzięki niemu w kilka chwil samodzielnie wycenisz swoje zamówienie.

Długopisy metalowe z grawerem

Jak widać długopisy wciąż są jednym z najbardziej ekonomicznych i jednocześnie cenionych przez klientów upominków reklamowych. Warto więc wykorzystać ich potencjał i zainwestować w dobry produkt, który będzie długo reprezentował naszą markę.  W naszej ofercie znajdziesz metalowe długopisy grawerowane w wielu modelach i kolorach. Pole zadruku/graweru o wymiarach 6 x 65 mm jest wystarczająco duże, aby zmieściły się na nim aż dwie/trzy linijki dobrze czytelnego tekstu. Metodą grawerowania z dużą precyzją można wykonać także logo firmy. Eleganckie, trwałe i funkcjonale długopisy  z pewnością będą chętniej wykorzystywane i dłużej przechowywane przez osoby obdarowane niż tanie plastikowe długopisy z nadrukiem.

Długopisy z grawerem TOUCH PEN (z gumką)

Touch Pen określany potocznie jako długopis z gumką staje się gadżetem, po który coraz chętnej sięgają użytkownicy smartfonów w każdym wieku. Rysik do smartfonów i tabletów jeszcze bardziej podnosi walory praktyczne długopisu i stwarza więcej okazji do jego użytkowania. W naszej ofercie dostępnych jest kilka modeli długopisów Touch Pen w pełnej gamie kolorystycznej. Na każdym z nich możemy wygrawerować dowolny tekst oraz logo Twojej firmy.

Etui do długopisów z grawerem

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Jak złożyć zamówienie na długopisy z grawerem?

Aby złożyć zamówienie wystarczy wybrać model i kolor długopisu z naszej oferty, podać potrzebną ilość sztuk a następnie przesłać nam logotypy i treść napisów, które mają zostać na nim umieszczone. Logo najlepiej przysłać w wersji wektorowej z czcionkami zamienionymi na krzywe a treść napisu w treści e-maila. Przed rozpoczęciem grawerowania wykonamy wizualizacje długopisu i prześlemy do akceptacji. Po potwierdzeniu jej zgodności z zamówieniem wykonujemy nadruk/grawer na długopisach. Potrzebujemy na to zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych od momentu zatwierdzenia przesłanej wizualizacji i opłacenia faktury proforma.  Przy zamówieniach większych niż 500 sztuk, wysyłamy paczkę na nasz koszt.

 

W razie pytań proszę o kontakt mailowy: biuro@artpress.pl lub telefoniczny: 505-005-101

Koszt wysyłki DPD

– 20,- za przesyłkę do 30 kg (tj. około 1.500 długopisów)
Przy zamówieniach powyżej 500 szt. wysyłka na nasz koszt!

Czas realizacji

Zazwyczaj czas realizacji długopisów reklamowych to 2-4 dni robocze od momentu złożenia zamówienia oraz akceptacji przesłanej przez nas wizualizacji i wpłaty na konto na podstawie wystawionej faktury proforma.
Zrealizujemy również  zlecenia ekspresowe!

Grawer na długopisach

Długopisy z grawerem – idealny upominek reklamowy

Długopisy wciąż są jednym z najatrakcyjniejszych dla klientów drobnym upominkiem reklamowym. Jeśli są dobrej jakości to większość osób, które otrzymały je przy okazji targów, konferencji czy szkoleń  korzysta z nich zazwyczaj przez kilka miesięcy. Dzięki temu jeszcze długo po spotkaniu obecny lub potencjalny klient ma styczność z naszą marką a nasze logo ma szansę zobaczyć także mnóstwo osób z jego otoczenia. Badania naukowe przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych wykazały, że osoby obdarowane długopisami reklamowymi używają ich średnio przez 9 miesięcy, a widniejące na nim logo firmy klienci mogą w tym czasie zobaczyć nawet 3 tys. razy! Jedynym warunkiem, aby długopisy z logo firmy spełniły swoje zadanie, jest ich jakość. Tanie plastikowe długopisy z nadrukiem, z pewnością nie przyniosą tyle korzyści naszej marce co porządny, metalowy długopis z eleganckim grawerem.

Długopisy z grawerem – czy warto je rozdawać?

Krótko mówiąc wszyscy kochamy prezenty.
Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrealizowała pierwsze na polskim rynku rzetelne badanie jakościowe, które dotyczyło dotyczące percepcji artykułów promocyjnych oraz potrzeb dotyczących upominków reklamowych. Badanie to wykazało, że upominki reklamowe są uważane za istotny element strategii marketingowej i stanowią doskonałą wizytówkę firmy oraz pomagają stworzyć pozytywny obraz marki i są elementem jej wizerunku.

 

Ankietowani stwierdzili, że drobne upominki i to niezależnie od okazji przy jakiej są wręczane są zawsze miłym gestem ze strony firmy. Wszak wszyscy kochamy prezenty, nawet te najdrobniejsze, zaś ich otrzymywanie wyzwala w klientach pozytywne emocje. Pod warunkiem jednak, że ów podarunek jest funkcjonalny oraz stosunkowo dobrej jakości. Oryginalność – ku zaskoczeniu – wcale nie jest dla klientów i potencjalnych klientów tak istotna jakby się mogło wydawać.

 

Metalowe długopisy firmowe są o wiele trwalsze i bardziej eleganckie niż plastikowe długopisy z nadrukiem. Są nie tylko bardziej funkcjonalne i niezawodne ale także przyjemniejsze w użytkowaniu. Solidny mechanizm wysuwania wkładu działa bez zarzutu nawet po wielu miesiącach. Nawet przy częstym użytkowaniu i przechowywaniu go w różnych miejscach jego obudowa pozostaje estetyczna.

 

Dodatkową zaletą długopisów metalowych jest także to, że mają one w większości wkłady, które starczają na dłużej niż w przypadku najtańszych długopisów plastikowych. Można je także wymieniać co znacznie podnosi ich żywotność. Osoba, która otrzyma elegancki i trwały upominek reklamowy, tak samo będzie postrzegać Twoją firmę. Zatem z pewnością warto zainwestować w długopisy metalowe.

Długopisy z grawerem – jaką techniką są wykonywane?

Oferujemy naszym klientom długopisy reklamowe z grawerem  w wielu różnych kolorach i wzorach. Tekst i grafika są nanoszone na nie metodą znakowania laserowego. Technika ta polega na bardzo precyzyjnym wycinaniu wzoru w wierzchniej warstwie aluminium pokrytej kolorem. W ten sposób powstają napisy w białym lub jasnoszarym kolorze aluminium. Długopisy reklamowe wykonane tą metodą są bardzo eleganckie. Ich zaletą jest nie tylko to, że wspaniale się prezentują ale także są przyjemne w dotyku. Wycięte laserowo wzory są bowiem wyczuwalne pod palcami. Poza tym napisy i grafiki wygrawerowane na długopisach są bardzo trwałe.  Nie uszkodzą ich żadne środki chemiczne oraz  są odporne także na zarysowania i ścieranie.

Długopisy metalowe z grawerem – to duża reklama

Niewielki grawer na długopisach to niewątpliwie duża reklama.
Chociaż metalowe długopisy reklamowe oferują najwyżej około 6 x 65 mm miejsca na grawer to ich moc jest bardzo duża. Długopisy z grawerem to najczęściej rozdawany w czasie spotkań, targów i szkoleń gadżet promocyjny. Można go schować do kieszeni lub wrzucić do torby i zawsze się przyda w przeciwieństwie do innych bardziej specjalistycznych upominków. Długopisy reklamowe z grawerem to także gadżet tani, który jest nieodłączną częścią materiałów promocyjnych każdej firmy. I nie jest istotne czy mówimy o przedsiębiorstwie małym czy dużym. Zapoznaj się z naszą propozycją i pozwól nam przedstawić wizualizację długopisów z grawerem Twojej firmy.

Długopisy z grawerem

Eleganckie długopisy z grawerem mają zdobienie wykonane jest znakowarką laserową. Jest bardzo trwałe, nie ściera się i odporne na zdrapywanie. Kolor graweru na metalowym długopisie reklamowym jest w zależności od modelu biały lub jasno szary. Należy przy tym pamiętać o zasadzie, że im ciemniejszy długopis tym większy będzie kontrast pomiędzy grawerowaną grafiką a powierzchnią długopisu.
Pole do wykorzystania na grafikę czy napisy na długopisach to ok. 6 mm X 65 mm. Taka powierzchnia w zupełności wystarcza aby umieścić na nich czytelny tekst w dwóch liniach. Możliwy jest również tekst w 3 liniach ale tylko z użyciem prostej czcionki.
Za dodatkową opłatą możemy oczywiście wykonać na długopisach grawer dwustronny lub personalizacje np. na każdym długopisie inne imię i nazwisko.

Długopisy z gumką – Touch Pen

Długopisy typu Touch Pen czyli popularnie nazywane długopisy „z gumką” to nic innego jak połączenie tradycyjnego długopisu z rysikiem do smartfonów czy tabletów. To coraz bardziej popularne rozwiązanie trafiające w gusta nie tylko młodzieży. Wszak wszyscy korzystamy z coraz bardziej popularnych ekranów dotykowych na różnych urządzeniach. Na takim długopisie z gumką również możemy wykonać grawer reklamujący Waszą firmę. Jeśli będzie trwały i wygodny to możemy być pewni, że osoba obdarowana będzie często z niego korzystała a przy okazji cały czas będzie miała styczność z reklamą wygrawerowaną na długopisie.

Długopis z grawerem na prezent

Realizujemy nie tylko duże zamówienia dla firm. Możemy wykonać także pojedynczą sztukę lub serię długopisów spersonalizowanych. Długopisy z własnym nadrukiem mogą być także miłą formą podziękowania za uczestnictwo w szkoleniu czy imprezie. Tego rodzaju upominek z pewnością sprawi przyjemność osobie, która często korzysta z długopisu robiąc notatki czy podpisując dokumenty. Długopis zawsze sprawdzi się także  jako prezent dla nauczyciela. Aby podarunek  był jeszcze bardziej elegancki oprócz stosownego do okazji graweru do wybranego modelu można dobrać etui, w którym zostanie wręczony.

Jeśli chcesz złożyć zamówienie lub dowiedzieć się więcej o naszych produktach, napisz do nas na biuro@artpress.pl lub zadzwoń: 505-005-101.

Długopisy z grawerem – realizacje

dlugopisy z grawerem niebieskie
dlugopisy z grawerem TTMS
dlugopisy metalowe z grawerem
dlugopisy z grawerem bialy i czarny
dlugopisy z grawerem czarne
dlugopisy z grawerem z gumka
dlugopisy reklamowe z grawerem TTMS
dlugopisy z grawerem TouchPen
dlugopisy z grawerem klub
dlugopisy z grawerem czerwone TTMS