Torby bawełniane z nadrukiem

Torby bawełniane z nadrukiem są jednymi z najbardziej popularnych toreb materiałowych przeznaczonych pod nadruk reklamowy. Warto zaznaczyć, że pomimo standardowej gramatury 145gr i 160 gr są  bardzo wytrzymałe. Są to też bardzo uniwersalne torby bawełniane. Doskonale sprawdzą się zarówno do pakowania ciężkich katalogów podczas np. targów branżowych jak i do pakowania pieczywa w piekarni. Chociaż dla niektórych może być to zaskakujące, ale naprawdę mogą być formą reklamy. Jeśli na torbach umieścimy nadruk Waszej firmy a Wasi klienci będą używać torby bawełnianej  podczas codziennych zakupów to taka forma reklamy jest nie do przecenienia. Zachęcamy do zakupu toreb bawełnianych z nadrukiem w naszej drukarni. Jakość naszych toreb bawełnianych sprowadzanych z Indi i Uzbekistanu znacznie różni się od tańszej konkurencji.

 

Cennik / kalkulator kosztów wykonania toreb z nadrukiempo kliknięciu w wybrany model torby bawełnianej.

Czas realizacji toreb bawełnianych z nadrukiem

Czas realizacji toreb bawełnianych z nadrukiem zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Nakłady 100/200 sztuk toreb bawełnianych drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze. Zdarza się czasem, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady torb bawełnianych z nadrukiem staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych, ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

 

Koszt wysyłki

Koszt wysyłki toreb toreb bawełnianych również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Paczka do 30 kg to koszt 20,- netto. W przypadku toreb bawełnianych z nadrukiem jest to ok. 250/300 szt. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia torby bawełniane z nadrukiem wysyłamy na nasz koszt.

Jak złożyć zamówienie na torby bawełniane?

Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku. Dobrze jest kiedy materiały są w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max X7 z czcionkami zamienionymi na krzywe
Jeśli nie ma gotowego projektu lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na podstawie innych przesłanych materiałów.
Proste projekty nadruków na torby bawełniane z nadrukiem wykonujemy gratis.
Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze torby a po kilku dniach wysyłamy wydrukowane i wyprasowane torby kurierem DPD.

Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

Jak wybrać odpowiednie torby bawełniane?

Jeżeli podjęliśmy decyzję o zakupie toreb reklamowych, to przede wszystkim musimy się zająć wyborem odpowiedniej torby, która dopasowana byłaby do naszych potrzeb. Istotny jest tutaj nie tylko rodzaj torby, ale również i materiał, z którego została ona wykonana.

Jako producent toreb bawełnianych, chcielibyśmy zwrócić uwagę właśnie na materiał. Nie tylko jest wytrzymały i trwały, ale również świetnie się prezentuje i idealnie nadaje się do produkcji estetycznych toreb reklamowych. Takie torby mogą być w rozmaitych kształtach i kolorach, dzięki czemu dopasujemy je do indywidualnych potrzeb, aby stworzyć wyjątkowy produkt.

Ważnym elementem jest także typ nadruku oraz wykończenia. Torba bawełniana, która ma promować firmę powinna być spójna, co oznacza, iż wszelkie jej elementy muszą współgrać z produktem bądź usługą, oferowaną przez naszą firmę. Jeśli nie mają Państwo pewności, jaką strategię przyjęć, to chętnie wesprzemy Państwa naszym doświadczeniem. Od wielu lat produkujemy torby bawełniane reklamowe i wiemy, jakie klienci mają potrzeby. Wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam doradzić osobom, które mają trudności z podjęciem decyzji. Pomożemy nie tylko wybrać określony rozmiar torby ekologicznej, ale również jej kształt czy kolor. Staramy się do każdego zlecenia podchodzić w sposób indywidualny.

Zobacz realizacje naszych toreb bawełnianych z nadrukiem:

Torby bawelniane z nadrukiem serce
Torby bawelniane z nadrukiem dtg
Torby bawelniane z nadrukiem dtg jednostronnie
Torby bawelniane z nadrukiem dtg ecru
Torby bawelniane z nadrukiem dtg dlugie uszy
Torby bawelniane z nadrukiem 3 kolory
Torby bawelniane z nadrukiem zielonym
Torby bawelniane z nadrukiem z dlugim uchem
Torby bawelniane z nadrukiem sowa
Torby bawelniane z nadrukiem sitodrukowym 4 kolory
Torby bawelniane z nadrukiem sitodruk
Torby bawelniane z nadrukiem sitodruk pies
Torby bawelniane z nadrukiem herb
Torby bawelniane z nadrukiem erbi
Torby bawelniane z nadrukiem tajfuny
Torby bawelniane z nadrukiem ckis
Torby bawelniane z nadrukiem 1 kolor sitodruk
Torby bawelniane z nadrukiem bezposrednim dtg

Torby bawełniane z nadrukiem

Torby bawełniane z nadrukiem stały się nie tylko praktycznym gadżetem promocyjnym, ale także modnym dodatkiem. Coraz więcej osób świadomie rezygnuje z foliowych reklamówek na rzecz toreb wielokrotnego użytku. Nosimy w nich nie tylko zakupy. Mają mnóstwo zastosowań każdego dnia. Estetycznie wykonane, dobrej jakości torby bawełniane są jednym z chętnej przyjmowanych i wykorzystywanych materiałów reklamowych. Warto zatem wykorzystać ich potencjał w swojej firmie.

 

Czy torby bawełniane mogą być skuteczną formą promocji firmy?

Z badań marketingowych wynika, że najbardziej pożądanymi gadżetami promocyjnych są te praktyczne. Dobrej jakości torby bawełniane, które estetycznie wyglądają, są chętnie przyjmowane przez stałych i potencjalnych klientów firmy. Bardzo często wykorzystują je oni wielokrotnie podczas codziennych zakupów, do przenoszenia potrzebnych rzeczy do pracy, szkoły, czy na uczelnię. Osoba wychodząca na ulicę z logo naszej firmy na torbie, za każdym razem promuje je wśród przypadkowych przechodniów, swoich znajomych i rodziny. Pozwala to w bardzo ekonomiczny sposób budować rozpoznawalność marki.

 

Torby bawełniane – w jakich branżach sprawdzają się najlepiej?

Torby bawełniane z nadrukiem mogą sprawdzić się niemal w każdej firmie. Mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Korzystają z nich osoby w każdym wieku, wykonujące różne zawody, uczące się i pracujące, mieszkające na wsiach i w miastach. Nadają się do zastosowania w prawie w każdej branży. Najczęściej sięgają po nie przedsiębiorstwa prowadzące sprzedaż produktów spożywczych. Mogą za ich pomocą podkreślić ekologiczny i naturalny charakter oferowanego asortymentu.

 

Torby materiałowe sprawdzają się znakomicie również w sklepach odzieżowych, z artykułami tekstylnymi, artykułami dla domu, drogeriach i wielu innych. Często wykorzystywane są także przez uczelnie, muzea i inne instytucje kultury, szkoły językowe oraz firmy z branży eventowej. Ciekawy nadruk logo firmy niekiedy w połączeniu z zabawną grafiką oraz hasłem to doskonały sposób, aby zwrócić uwagę otoczenia.

 

Torby bawełniane z nadrukiem sprawdzają się również podczas targów i konferencji. Pozwalają w wygodny sposób wręczyć osobom odwiedzającym nasze stoisko materiały promujące firmę. Sięgają po nie także organizatorzy szkoleń, aby przekazać w nich pomoce dydaktyczne uczestnikom kursu.

 

Torby bawełniane z nadrukiem – jak mogą wzmocnić wizerunek naszej marki?

Dobrej jakości torby bawełniane z nadrukiem sprawiają, że dana firma postrzegana jest jako dbająca o środowisko. Dla coraz większej części naszego społeczeństwa to ważna kwestia. Warto zatem postawić na torby wielokrotnego użytku, zamiast na niezbyt estetyczne plastikowe reklamówki. Osoba, której wręczymy trwałą i estetyczną torbę, z pewnością będzie jej długo i często używać. Dzięki temu nie tylko ona będzie miała wielokrotny kontakt z naszą marką. Umieszczony na niej znak firmowy zobaczy wiele osób w jej otoczeniu. Od przypadkowych przechodniów, po sąsiadów, współpracowników i rodzinę. To bardzo efektowny, a przy tym niedrogi sposób budowania rozpoznawalności marki.

 

Torba z ciekawą grafiką i zabawnym hasłem uczelni, szkoły językowej czy innej instytucji to także dobry sposób budowania przynależności do pewnej grupy. Osoby korzystające na co dzień z torby z logo ulubionej marki znacznie silniej się z nią utożsamiają. Sprzyja to rozpowszechnianiu jej logo wśród osób należących do naszej grupy docelowej.

 

Torba bawełniana z nadrukiem – czy jest trwała?

Torby bawełniane dostępne w naszej ofercie, sprowadzamy z Indii i Uzbekistanu.  Materiał, z którego powstają, jest odporny na rozdarcia i wyciąganie. Ich uszy mocowane są szwami krzyżowymi, które solidne je podtrzymują. Wszystkie szycia są bardzo dokładne. Gwarantuje to wytrzymałość torby nawet na duże obciążenia. Pozwala to na wielokrotne i długotrwałe ich użytkowanie, a tym samym promowanie naszego logo w otoczeniu danej osoby.

 

Torby bawełniane z nadrukiem – ekologiczna forma promowania firmy

Stosowanie toreb bawełnianych jako jednego z gadżetów reklamujących firmę, to rozwiązanie przyjazne środowisku. Wybierając reklamówkę wielokrotnego użytku, nie generujemy plastikowych, bardzo szkodliwych dla przyrody śmieci. Również osoby, które będą miały ją przy sobie podczas zakupów, znacznie rzadziej będą sięgać po jednorazowe foliowe woreczki.

 

Torby bawełniane z nadrukiem to dobry sposób również na to, aby zaprezentować swoją markę jako dbająca o środowisko naturalne. Klienci są coraz bardziej świadomi szkodliwego wpływu plastiku na środowisko. Znacznie lepiej spostrzegają zatem podmioty, które rezygnują z pakowania w nie swoich produktów. Doceniają marki dbające o przyrodę i bardziej się z nimi utożsamiają. Pozytywne wrażenie sprzyja powtarzaniu zakupów oraz rozpowszechnianiu dobrych opinii o firmie.