fbpx
 

Torby bawełniane z nadrukiem

Torby bawełniane z nadrukiem są jednymi z najbardziej popularnych toreb materiałowych przeznaczonych pod nadruk reklamowy. Warto zaznaczyć, że pomimo standardowej gramatury 145gr i 160 gr są  bardzo wytrzymałe. Są to też bardzo uniwersalne torby bawełniane. Doskonale sprawdzą się zarówno do pakowania ciężkich katalogów podczas np. targów branżowych jak i do pakowania pieczywa w piekarni. Chociaż dla niektórych może być to zaskakujące, ale naprawdę mogą być formą reklamy. Jeśli na torbach umieścimy nadruk Waszej firmy a Wasi klienci będą używać torby bawełnianej  podczas codziennych zakupów to taka forma reklamy jest nie do przecenienia. Zachęcamy do zakupu toreb bawełnianych z nadrukiem w naszej drukarni. Jakość naszych toreb bawełnianych sprowadzanych z Indi i Uzbekistanu znacznie różni się od tańszej konkurencji.

Cennik / kalkulator kosztów wykonania toreb z nadrukiempo kliknięciu w wybrany model torby bawełnianej.

Czas realizacji toreb bawełnianych z nadrukiem

Czas realizacji toreb bawełnianych z nadrukiem zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Nakłady 100/200 sztuk toreb bawełnianych drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze. Zdarza się czasem, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady torb bawełnianych z nadrukiem staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych, ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Koszt wysyłki

Koszt wysyłki toreb toreb bawełnianych również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Paczka do 30 kg to koszt 20,- netto. W przypadku toreb bawełnianych z nadrukiem jest to ok. 250/300 szt. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia torby bawełniane z nadrukiem wysyłamy na nasz koszt.

Jak złożyć zamówienie na torby bawełniane

Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku. Dobrze jest kiedy materiały są w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max X7 z czcionkami zamienionymi na krzywe
Jeśli nie ma gotowego projektu lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na podstawie innych przesłanych materiałów.
Proste projekty nadruków na torby bawełniane z nadrukiem wykonujemy gratis.
Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze torby a po kilku dniach wysyłamy wydrukowane i wyprasowane torby kurierem DPD.

Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

Jak wybrać odpowiednie torby bawełniane?

Jeżeli podjęliśmy decyzję o zakupie toreb reklamowych, to przede wszystkim musimy się zająć wyborem odpowiedniej torby, która dopasowana byłaby do naszych potrzeb. Istotny jest tutaj nie tylko rodzaj torby, ale również i materiał, z którego została ona wykonana.

Jako producent toreb bawełnianych, chcielibyśmy zwrócić uwagę właśnie na materiał. Nie tylko jest wytrzymały i trwały, ale również świetnie się prezentuje i idealnie nadaje się do produkcji estetycznych toreb reklamowych. Takie torby mogą być w rozmaitych kształtach i kolorach, dzięki czemu dopasujemy je do indywidualnych potrzeb, aby stworzyć wyjątkowy produkt.

Ważnym elementem jest także typ nadruku oraz wykończenia. Torba bawełniana, która ma promować firmę powinna być spójna, co oznacza, iż wszelkie jej elementy muszą współgrać z produktem bądź usługą, oferowaną przez naszą firmę. Jeśli nie mają Państwo pewności, jaką strategię przyjęć, to chętnie wesprzemy Państwa naszym doświadczeniem. Od wielu lat produkujemy torby bawełniane reklamowe i wiemy, jakie klienci mają potrzeby. Wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam doradzić osobom, które mają trudności z podjęciem decyzji. Pomożemy nie tylko wybrać określony rozmiar torby ekologicznej, ale również jej kształt czy kolor. Staramy się do każdego zlecenia podchodzić w sposób indywidualny.

Zobacz realizacje naszych torb bawełnianych z nadrukiem:

Torby bawelniane z nadrukiem serce
Torby bawelniane z nadrukiem dtg
Torby bawelniane z nadrukiem dtg jednostronnie
Torby bawelniane z nadrukiem dtg ecru
Torby bawelniane z nadrukiem dtg dlugie uszy
Torby bawelniane z nadrukiem 3 kolory
Torby bawelniane z nadrukiem zielonym
Torby bawelniane z nadrukiem z dlugim uchem
Torby bawelniane z nadrukiem sowa
Torby bawelniane z nadrukiem sitodrukowym 4 kolory
Torby bawelniane z nadrukiem sitodruk
Torby bawelniane z nadrukiem sitodruk pies
Torby bawelniane z nadrukiem herb
Torby bawelniane z nadrukiem erbi
Torby bawelniane z nadrukiem tajfuny
Torby bawelniane z nadrukiem ckis
Torby bawelniane z nadrukiem 1 kolor sitodruk
Torby bawelniane z nadrukiem bezposrednim dtg