Pieczątka Wagraf 55

Pieczątka Wagraf 55

Wielkość odbicia 43mm x 34mm – do 8 linijek tekstu.
Nowoczesna stylistyka i bogata gama kolorystyczna w jakiej dostępna jest pieczątka Wagraf 55 sprawiają, że z pewnością każdy przedsiębiorca może dopasować ją do indywidualnych preferencji czy stylu firmy. Czytelne odbicie to jeden z atrybutów wysokiej jakości pieczątki i ułatwia poruszanie się firmy na rynku, pozwalając chociażby  zaoszczędzić czas przeznaczony na wypełnianie dokumentów. Praktyczny mechanizm blokujący pozwala natomiast uniknąć przypadkowego uszkodzenia czy zniszczenia. Dotyczy to nie tylko samej pieczątki, ale także ubrudzenia tuszem znajdujących się w jej otoczeniu rzeczy.


Cena za gotową pieczątkę: 74,-/szt. netto


Pieczątka Wagraf 55 dla wymagających

Przedsiębiorcy poszukujący wygodnej w użytkowaniu, a jednocześnie dużej pieczątki, chętnie sięgają po pieczątkę Polan 55. Ponieważ wielkość odbicia wynosi 43mm x 34mm to umożliwia umieszczenie nawet do 8 linijek tekstu. Jest to niezwykle przydatne w przypadku firm posługujących się długą nazwą własną i mogą zamieścić na pieczątce szereg informacji, ułatwiających codzienne funkcjonowanie firmy. W rezultacie wypełnianie niezbędnej dokumentacji zajmie o wiele mniej czasu.

Wysoka jakość wykonania pieczątki sprawia, że pieczątka staje się nieodzownym atrybutem przedsiębiorczy. Dobra jakość niewątpliwie wspomaga prowadzenie firmy. Na uwagę zasługuje również czytelność odbicia pieczątki, a także jej atrakcyjny design. Proste linie oraz smukła budowa pieczątki, są alternatywą dla bardziej zabudowanych i masywniejszych modeli. Bogata gama kolorystyczna zachęca do tego, by wybrać wariant najbardziej dla siebie odpowiedni. Reasumując, pieczątka z pewnością może stanowić jeden elementów pozwalających kształtować określony wizerunek przedsiębiorstwa.

Prosty i funkcjonalny system zabezpieczający zapobiega natomiast przypadkowemu uszkodzeniu czy zniszczeniu pieczątki, a także zabrudzeniu przedmiotów znajdujących się w jej otoczeniu. Z pewnością te wszystkie cechy sprawiają, że właśnie pieczątka Polan 55 jest optymalnym wyborem dla firm. Atrakcyjny stosunek jakości do ceny, pozwala potraktować ją jako inwestycję, pozwalającą zaoszczędzić przedsiębiorcy czas, a w związku z tym i pieniądze.