Datownik szkieletowy D240

Datownik pieczątka D240

Wielkość odbicia 33x14mm / 60x40mm
Nie sposób wyobrazić sobie obecnie prowadzenia działalności gospodarczej nie tylko bez posiadania pieczątki firmowej ale i datownika. Konieczność precyzyjnego określenia daty otrzymania czy wysłania danego dokumentu warunkowana nie tylko odpowiednimi ustawami, regulaminami wewnętrznymi, ale i umowami, sprawia, że przedsiębiorca musi dokonać wyboru odpowiedniego dla niego produktu.
Szczególnie w przypadku działów firmy, które z racji swojego zakresu zadań często używają datownika (np. sekretariat, biuro podawcze, dział obsługi korespondencji, księgowość), doskonale sprawdzi się datownik pieczątka D240. Standardowy kolor odbicia daty to kolor czarny. Nie ma jednak żadnych przeciwskazań aby użyć tuszu w innym kolorze.


Cena za gotową pieczątkę: 115,-/szt. netto


Datownik pieczątka D240

Dokładne określenie daty przyjęcia czy też wysłania danego dokumentu jest czasem niezbędna. Dzięki temu można prawidłowo obliczyć terminy wielu działań, określone w przepisach prawnych czy też regulaminach wewnętrznych lub umowach. Nanoszenie właściwej daty ułatwia np. datownik pieczątka d240 i trudno wyobrazić sobie pewne firmy czy też poszczególne ich działy (np. księgowość, sekretariat) bez tego produktu.
Właściciele firm poszukujących idealnego rozwiązania w tym zakresie wybrać mogą datownik pieczątkę D240, czyli szkieletowy plastikowy datownik samotuszujący. Zapewnia on odbicie o wielkości 330x14mm / 60x40mm, a przy tym jest gwarancją jego dokładności oraz estetyki.
Atrakcyjny wygląd datownika, ergonomiczny kształt pozwalający na wielokrotne użycie w ciągu dnia. Nie obciąża nadmiernie nadgarstka i czyni ten datownik szczególnie chętnie używanym przez pracowników. Ponadto, stabilna, ażurowa stopka umożliwia precyzyjne ustawienie stempla i pozwala wyeliminować przesuwanie się kartki.

Szczególnie w przypadku działów firmy, które z racji swojego zakresu zadań często używają datownika (np. sekretariat, biuro podawcze, dział obsługi korespondencji, księgowość), doskonale sprawdzi się datownik pieczątka D240. Szkieletowy plastikowy datownik samotuszujący zapewnia wielkość odbicia o rozmiarach 330x14mm / 60x40mm.
Wysokiej wytrzymałości stempla towarzyszy wysoka jakość i precyzja odbicia, a także jego estetyka. Atrakcyjne kształt stempla wpływa na profesjonalny wizerunek firmy. Zapewnia też dopasowanie się do dłoni. Dzięki temu nawet wielokrotne użycie datownika nie powoduje doznań bólowych.
Stabilna, ażurowa stopka pozwala na precyzyjne ustawienie stempla na kartce i przeciwdziała jej przesuwaniu, co wpływa na dokładność odbicia. Ponadto skraca czas niezbędny na naniesienie na dany dokument daty. Warto zwrócić również uwagę na możliwość odbicia spersonalizowanego tekstu, poza datą, co optymalizuje pracę niektórych działów.