Naklejki

Naklejki to jeden z lepszych sposobów na to, aby zwrócić uwagę klientów na konkretne produkty. Z powodzeniem wykorzystujemy są także w celu budowania rozpoznawalności firmy. Są ważnym elementem kampanii reklamowych, pod warunkiem, że ich jakość jest odpowiednio wysoka. Zaprojektujemy je dla Was tak, aby wyróżniały się na tle otoczenia, skutecznie prezentując zaplanowane informacje.  Bardzo ważna jest także jakość folii, na której drukujemy naklejki. To bowiem jedyna gwarancja ich długiej trwałości i estetyki. Wykonamy naklejki reklamowe w dowolnym formacie kształcie i kolorze.

Naklejka – jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Przed zamówieniem naklejek dla swojej firmy należy dokładnie przemyśle to, jaką mają spełniać funkcję. Kolejna ważna kwestia do rozważenia to ich rozmiar. Od tego, czy mają być oznaczeniem produktów promocyjnych, czy promować firmę i jej ofertę, zależy ich optymalna wielkość. Powinny być na tyle duże, aby zwracały uwagę, ale nie zasłaniały towaru czy ważnych informacji na nim. Naklejki reklamowe stosuje się także w witrynach sklepowych, gablotach przy kasach i na ścianach. Ich rozmiar zależy także od ilości informacji, jakie mają przekazać potencjalnym klientom. Zaprojektujemy je tak, aby grafika była dobrze widoczna, a tekst w pełni czytelny.

naklejki odblaskowe
naklejki odblask celownik
naklejki na obudowy
naklejki dozamet
naklejki cmyk sitodruk
Naklejki snow
naklejki sitodruk segregacja
naklejki podłogowe
naklejki park
naklejki wycinane po obrysie

Naklejki na samochód

Naklejki na samochód w sposób bardzo skuteczny pomagają budować rozpoznawalność marki. Z tego względu wiele firm chętnie po nie sięga. Są one narażone na działanie wielu czynników takich jak promienie słoneczne, deszcz, błoto i inne zanieczyszczenia drogowe, a także środki czyszczące służące do mycia auta. Powinny być zatem bardzo wytrzymałe, aby długo wyglądały jak nowe. Kiedy zaczną blaknąć lub odklejać się, oznacza to że konieczna jest ich wymiana na nowe. Chcemy, aby wykonywane przez nas naklejki służyły naszym klientom jak najdłużej. Do ich produkcji wykorzystujemy zatem markowe folie samoprzylepne takich producentów jak Jac, MacTac, Oracal coraz farby firmy Sico, Unico i Centroscreen. Dzięki temu mamy pewność, że klej będzie dobrze trzymał przez cały okres eksploatacji naklejek, a ich barwy pozostaną nasycone.

Naklejki magnetyczne

Nasza drukarnia oferuje także magnetyczne naklejki reklamowe. Są one wykonywane z folii samoprzylepnej umieszczonej na podkładzie magnetycznym. Najczęściej wykorzystywane są do tymczasowego umieszczania reklam na samochodach. Łatwo je nałożyć i zdjąć. Możemy je wykorzystywać wielokrotnie.

Naklejki na auto – jak je naklejać, aby były trwałe

Naklejki na auto są jednym z najtańszych sposobów na to, aby spersonalizować swoje auto. Kierowcy w ten sposób chętnie wyrażają swoje poglądy, czy informują innych o swoich pasjach. Często spotykane są również naklejki różnych stowarzyszeń oraz informujące o obecności dziecka w samochodzie. Nasza drukarnia może zrealizować także indywidualne zamówienia, nawet na jedną naklejkę. Trwałość tego typu materiałów promocyjnych czy informacyjnych umieszczanych na samochodzie zależy nie tylko od jakości ich wykonania, ale także właściwego ich naniesienia na karoserię.

Naklejki nie powinny być aplikowane na auto, gdy temperatura otoczenia jest niższa niż 10 stopni. Nie można jej umieszczać także na rozgrzanym lakierze. Powierzchnie pod folię samoprzylepną należy dokładnie oczyścić ze wszelkich zabrudzeń i odtłuścić. Dalej należy postępować zgodnie z instrukcją producenta naklejki. Po jej umieszczeniu w odpowiednim miejscu na samochodzie i odklejeniu folii zabezpieczającej nie należy od razu jej dotykać. Dobrze jest także przez kilka dni powstrzymać się od mycia samochodu. Wysokiej jakości naklejka dobrze naniesiona na auto będzie nam służyć nawet przez kilka lat.

Naklejki na szybę

Naklejki na szyby są chętnie wykorzystywaną formą reklamy zewnętrznej przez sklepy, punkty usługowe i lokale gastronomiczne. Pozwalają one ożywić przestrzeń i w ciekawy sposób przyciągnąć uwagę klientów. Spełniają także funkcję informacyjną. Pozwalają bowiem nie tylko zaprezentować firmowe logo, ale także ofertę firmy. Ich zaletą jest także niewielki koszt oraz trwałość. Wykonujemy je,  stosując folie samoprzylepne sprawdzonych producentów. Po wykonaniu nadruku możemy je dodatkowo zabezpieczyć folią UV, która chroni blaknięciem na skutek działania promieni słonecznych. Wykonujemy zarówno projekty, które pozwalają na zasłonięcie wnętrza lokalu, jak również  transparentne, stosowane często przez restauracje i cukiernie. Pozwala to przechodniom zajrzeć do przytulnych i gwarnych wnętrz, zachęcając ich w ten sposób do odwiedzenia danego miejsca.

Naklejki reklamowe i informacyjne

Na szybach umieszcza się nie tylko naklejki reklamowe, ale często także naklejki informacyjne. Za ich pomocą możemy na przykład poinformować potencjalnych klientów o zakresie świadczonych usług i o tym, jak dotrzeć do naszego biura. Pozwalają zaprezentować również pełne dane kontaktowe i godziny otwarcia. I jedne i drugie wykonane na indywidualne zamówienie, pomagają w budowaniu wizerunku firmy pod warunkiem, że zostały ciekawie zaprojektowane i właściwie wykonane.

Czas realizacji naklejek

Czas realizacji – 3-7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i wpłaty na konto.
Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Koszt wysyłki DPD

– 22,- za przesyłkę pobraniową do 30 kg
– wysyłka gratis powyżej 300 zł przy przedpłacie 100% wartości zamówienia.

Jak złożyć zamówienie na naklejki?

Przede wszystkim prosimy o przesłanie:
–  logotypu – wersja wektorowa, czcionki zamienione na krzywe, najlepiej CorelDraw do v.2019
–  tekstu, kolorystyki którą ma być użyta lub ewentualnie gotowego projektu.

Na podstawie przesłanych materiałów i sugestii przygotowujemy bezpłatnie projekt naklejki i prześlemy do akceptacji
Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.

Zobacz, czym jeszcze się zajmujemy: