Pieczątka Wagraf 4

Pieczątka Wagraf 4

Wielkość odbicia 59mm x 25mm – pozwala na umieszczenie do 6 linijek tekstu.
Funkcjonowanie firmy jest niewątpliwie związane z biurokracją a także podpisywaniem różnych dokumentów. W związku z tym każdego dnia konieczne jest wypełnienie wielu formularzy, które w większości wymagają pieczątki firmowej i podpisu. Jej użycie pozwala zredukować liczbę wpisywanych na tych dokumentach informacji i w związku z tym ułatwić nam pracę. Dlatego właśnie tak istotna jest wygoda użycia pieczątki i jej ergonomiczny kształt, doskonale dopasowany do kształtu dłoni. Taka właśnie jest pieczątka Wagraf 4 i inne pieczątki w naszej ofercie. Niewątpliwie wygoda jej użycia przekłada się bezpośrednio na sprawność a także szybkość załatwiania spraw biurowych. Dzięki temu możemy skoncentrować się na podstawowej działalności firmy i mieć więcej czasu dla siebie.


Cena za gotową pieczątkę: 65,-/szt. netto


Pieczątka Wagraf 4 jako pieczątka firmowa

Funkcjonowanie firmy jest zawsze nierozłącznie związane z biurokracją. Każdego dnia musimy wypełniać wiele różnych dokumentów. W większości wymagają one użycia między innymi pieczątki firmowej. Z pewnością jej użycie pozwali zredukować liczbę wpisywanych na tych dokumentach informacji. Dlatego tak istotna jest wygoda użycia pieczątki i jej ergonomiczny kształt. Najlepiej taki, który jest ergonomiczny i dopasowany do kształtu dłoni. Taka właśnie jest pieczątka Wagraf 4. Wygoda użycia przekłada się bezpośrednio na sprawność załatwiania spraw biurowych, a to z kolei pozwala przedsiębiorcy skoncentrować się na podstawowej działalności firmy.

Wielkość odbicia 59mm x 25mm pozwala na umieszczenie do 6 linijek tekstu i dodatkowo grafiki, co dodatkowo czyni z niej idealną pieczątkę firmową. Dzięki temu możemy zawrzeć najważniejsze informacje dotyczące danego podmiotu, a także uatrakcyjnić logotypem firmy. Atrakcyjny design przyciąga wzrok i kojarzy się z elegancją oraz doskonałym smakiem, zaś szeroka gama kolorystyczna pozwala wybrać pieczątkę idealną dla siebie. Dodatkowo pieczątka posiada praktyczne zamkniecie, które jeszcz bardziej pozwala zoptymalizować jej rozmiary i czyni ją bardziej poręczną. Jednocześnie chroni zarówno pieczątkę, jak i znajdujące się w jej otoczeniu przedmioty przed zabrudzeniem czy nawet zniszczeniem.