Workoplecaki z nadrukiem

Workoplecaki z nadrukiem

 

Cennik / kalkulator kosztów wykonania workoplecaków z nadrukiempo kliknięciu w wybrany model workoplecaka.

Workoplecaki z nadrukiem – czas realizacji

Czas realizacji zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Nakłady 100/200 sztuk workoplecaków drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze ale zdarza się, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady workoplecaków staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Workoplecaki z nadrukiem – koszt wysyłki DPD

Koszt wysyłki również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Paczka do 30 kg to koszt 20,- netto. W przypadku workoplecaków z nadrukiem jest to ok. 250/300 szt. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia plecaki bawełniane z nadrukiem wysyłamy na nasz koszt.

Workoplecaki z nadrukiem – jak złożyć zamówienie?

Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku na workoplecakach. Dobrze jest kiedy materiały są w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max X7 z czcionkami zamienionymi na krzywe
Jeśli nie ma gotowego projektu lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na workoplecaki na podstawie innych przesłanych materiałów.
Proste projekty nadruków na plecaki reklamowe wykonujemy gratis.
Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację workoplecaka i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze plecaki a po kilku dniach wysyłamy wydrukowane i wyprasowane workoplecaki kurierem DPD.

Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

Warto wiedzieć, że na rynku znajdziemy rozmaite rodzaje toreb bawełnianych i tego typu produktów. Przede wszystkim różnią się one kolorami, kształtami, a także rozmiarami. Różnią się również przeznaczeniem. Wśród tych ekologicznych produktów znajdziemy również plecaki bawełniane czyli workoplecaki a także worki i siatki.

Wybór plecaka bawełnianego

Ta różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś właściwego dla siebie. Ważne jest, aby takie workoplecaki czy plecaki bawełniane z nadrukiem dopasowywać do specyfiki danej firmy. Jeśli mamy jakieś charakterystyczne logo czy motywy przewodnie, to starajmy się to podkreślić na przykład za pomocą doboru odpowiedniego tła. Indywidualne wybory mają tu ogromne znaczenie, gdyż dzięki temu jesteśmy w stanie zaplanować dobrą strategię marketingową. Pamiętajmy, iż takie plecaki czy torby bawełniane mają być interesującymi gadżetami dla klientów, a równocześnie powinny promować naszą firmę. Dlatego muszą być wykonane w profesjonalny sposób. W naszej firmie podchodzimy rzetelnie do tego typu zleceń i z chęcią pomożemy wybrać odpowiednie plecaki czy torby bawełniane, aby pasowały do specyfiki Państwa firmy. Zachęcamy do współpracy.