Pieczątka okrągła fi10

Na niewielkiej okrągłej pieczątce marki Wagraf fi 10 można umieścić jedną linię tekstu lub znak graficzny. Istnieje także możliwość wykonania dodatkowego napisu dookoła. Tego typu stemple wykorzystywane są do oznaczania logotypem firmowej korespondencji lub innych dokumentów. Mogą również służyć do wypełniania kart rabatowych, lojalnościowych i obsługi akcji promocyjnych. Za ich pomocą można oznaczać także dokumenty księgowe oraz magazynowe. Ten niewielki stempel jest również przydatny podczas oznaczania księgozbiorów nie tylko w bibliotekach, ale także różnego rodzaju placówkach edukacyjnych, czy szkoleniowych. Znajduje zatem zastosowanie w szkołach i przedszkolach, jako forma uznania za dobrze wykonaną pracę.

Pieczątka okrągła fi10

Mała niezawodna pieczątka

Wielkość odbicia o średnicy 10mm.
Pieczątka okrągła fi10 ma wygodne zamknięcie, które pozwala zredukować do niezbędnego minimum jej rozmiary. Chroni zarówno pieczątkę, jak i rzeczy wraz z nią transportowane przed uszkodzeniem czy zniszczeniem. Seria Wagraf to najładniejsze i najnowocześniejsze modele pieczątek zaprojektowane tak by zapewnić wygodę użytkowania i dużą wytrzymałość, zaś pieczątka Wagraf 10 jest najlepszym tego przykładem. Mechanizm zabezpieczający pieczątkę, chroni przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem zarówno ją, jak i przedmioty wraz z nią przenoszone, a także biurko.


Cena za gotową pieczątkę: 62,-/szt. netto


Okrągła pieczątka o średnicy 10mm

Okrągła pieczątka marki Wagraf model fi10 jest niewielka i poręczna w użytkowaniu. Dobrze dopasowuje się do dłoni, ma antypoślizgową podstawę, a także płynnie i lekko działający mechanizm. Z pewnością korzystanie z niej jest bardzo komfortowe. Pozwala uzyskać wyraźne i precyzyjne odbicie. Dzięki temu, że zajmuje mało miejsca i jest bardzo lekka, można ja nosić przy sobie. Wykonana jest z mocnego tworzywa i wyposażona w specjalną blokadę, co łatwiej jej przenoszenie i przechowywanie. Nie musimy się obawiać, że ulegnie uszkodzeniu w torebce czy teczce z dokumentami. Zabezpieczenie pozwalające na zamknięcie nieużywanej pieczątki. Zabezpiecza to jej gumkę przed uszkodzeniem przez inne przedmioty. Zapobiega także pobrudzeniu tuszem biurka, czy przedmiotów przenoszonych razem z pieczątką.

 

Warto podkreślić także, że model fi 10 tak jak wszystkie pieczątki marki Wagraf pozostaje niezawodny przez wiele lat. Jej mechanizm samotuszujący działa bezawaryjnie nawet przy intensywnym użytkowaniu. Został skonstruowany tak, aby tusz nie wysychał i był precyzyjnie dozowany. Dzięki temu nie powstają plamy spowodowane nadmiarem tuszu. Odbicie bardzo długo jest nasycone kolorem. Kiedy zauważymy, iż stało się bledsze oznacza to, że trzeba uzupełnić tusz. Zdarza się to jednak dosyć rzadko.