Pieczątka Wagraf 6


Pieczątka Wagraf 6

Wielkość odbicia ma wymiary 69mm x 29mm i umożliwia  zamieszczenie do 8 linijek tekstu.
Dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania, poszukujących dużej pieczątki firmowej idealnym wyborem będzie pieczątka Wagraf 6. Wielkość odbicia ułatwia codzienne funkcjonowanie. Zwłaszcza tym przedsiębiorstwom, które operują dużą ilością dokumentacji i w związku z tym wymagającej podania wielu danych firmy. Niezależnie od tego czy na pieczątce znajdzie się długa nazwa własna firmy czy też numer rachunku bankowego, posłużenie się pieczątką pozwoli zaoszczędzić czas przeznaczony na odręczne nanoszenie tych informacji na dokumenty. Ergonomiczny kształt pieczątki sprawia, że mimo swoich rozmiarów doskonale dopasowuje się do dłoni. W rezultacie nie powoduje dyskomfortu nawet w przypadku wielokrotnego jej użytkowania w ciągu dnia.


Cena za gotową pieczątkę: 81,-/szt. netto


Pieczątka Wagraf 6 dla wygodnych

Dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania, poszukujących dużej pieczątki firmowej, idealnym wyborem będzie model Polan 6s. Wielkość odbicia 69mm x 29mm pozwala na umieszczenie do 8 linijek tekstu. Z pewnością ułatwi to codzienne funkcjonowanie tym przedsiębiorstwom, które operują dużą ilością dokumentacji, wymagającej podania wielu danych firmy.  Dlatego też, niezależnie, czy na pieczątce znajdzie się długa nazwa własna firmy czy też numer rachunku bankowego, posłużenie się pieczątką pozwoli zaoszczędzić czas przeznaczony na odręczne nanoszenie tych informacji na dokumenty.

Ergonomiczny kształt pieczątki sprawia, że mimo swoich rozmiarów doskonale dopasowuje się do dłoni, i z tego powodu nie wywołuje to dyskomfortu nawet w przypadku wielokrotnego jej użytkowania w ciągu dnia.

Czytelność odbicia powoduje, że firma odbierana jest profesjonalnie. Właśnie z tego powodu pieczątka wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów. Co więcej, bogata gama kolorystyczna pozwala na wybranie takiego wariantu, który nie tylko współgrać będzie z indywidualnymi preferencjami przedsiębiorcy, ale również z barwami używanymi przez firmę. Praktyczne zamkniecie pieczątki wpływa natomiast na jej wytrzymałość i trwałość. Chroni to przed ewentualnym uszkodzeniem czy zniszczeniem zarówno samą pieczątkę, jak i dokumentację czy inne przedmioty transportowane wraz z pieczątką. Podsumowując, pieczątka Wagraf 6 jest właściwym wyborem dla firm, które potrzebują dużej pieczątki firmowej.