Datownik maly Datus

Datownik pieczątka Datuś

W przypadku tych firm bądź ich działów, których zakres zadań nie skupia się w dużej mierze na czynnościach związanych z określonymi datami, nie ma konieczności używania większych datowników. Optymalnym rozwiązaniem w tym przypadku jest poręczny datownik o niewielkich rozmiarach. Z powodzeniem mogą go wykorzystywać również pracownicy w terenie.  Wysoka jakość wykonania sprawia, że mimo swoich niewielkich gabarytów gwarantuje precyzję odbicia daty. Przyspiesza to znacznie proces datowania dokumentów, przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego ich wyglądu.  Atrakcyjna cena datownika,  przy jego wielu zaletach sprawia, że datownik Datuś jest doskonałym wyborem dla firm oraz osób prywatnych.


Cena za gotową pieczątkę: 45,-/szt. netto


Datownik pieczątka Datuś

Lekkość datownika i wygoda jego użycia sprawia, że datownik Datuś jest szczególnie chętnie zamawianym stemplem. Jego niewielkie rozmiary nie pociągają za sobą strat w jakości odbicia. Poduszka tuszująca jest w uniwersalnym kolorze czarnym. Szeroki wybór kolorów obudowy pozwala na dopasowanie datownika do indywidualnych preferencji. Nowoczesny design oraz ergonomiczny kształt datownika sprawia, że doskonale mieści się on w dłoni ułatwiając szybkie precyzyjne operowanie nim.

Trudno wyobrazić sobie rzeczywistość gospodarczą oraz prowadzenie firmy bez pewnych regulacji oraz norm czasowych. Jest to przewidziane zarówno określonymi ustawami, jak i wewnętrznymi regulaminami i umowami pomiędzy firmami. Pociąga to za sobą konieczność precyzyjnego datowania przyjmowanych, wystawianych oraz wysyłanych dokumentów. Do tego zaś niezbędny jest odpowiedni stempel – datownik.
W przypadku działów firmy bądź przedsiębiorców, którzy nie mają konieczności częstego operowania datownikiem, doskonałym wyborem będzie niewielkich rozmiarów, poręczny datownik Datuś. Jego ergonomiczny kształt sprawia, że doskonale dopasowuje się do wnętrza dłoni.  Zapewnia też wygodę użytkowania. Wysoka jakość wykonania sprawia, że mimo swoich niewielkich gabarytów gwarantuje precyzję odbicia daty. Znacznie przyspiesza to proces datowania dokumentów, przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego ich wyglądu.
Lekki i funkcjonalny datownik sprawdzi się również w przypadku pracowników pracujących w terenie. Bez problemu może być transportowany, bez zagrożenia wyciekiem tuszu.