Pieczątka Wagraf 1

Pieczątka Wagraf 1 jest jedną z najprostszych, jakie oferujemy naszym klientom. W związku z tym może mieć dwie linie tekstu. Mogą być one rozdzielone wolną przestrzenią na podpis. Najczęściej umieszcza się na nich imię i nazwisko oraz tytuł zawodowy. Ostateczna jej treść zależy jednak przede wszystkim od specyfiki danej branży oraz zasad panujących w firmie.

 

Z pieczątek imiennych najczęściej korzystają osoby zajmujące kierownicze stanowiska upoważnione do podpisywania umów i innych dokumentów. Często jest ona także potwierdzeniem prawa do wykonywania zawodu. Tego rodzaju stemple służą również do potwierdzenia posiadanych kwalifikacji. Posługują się nimi także przedstawiciele wolnych zawodów m.in. farmaceuci, lekarze, adwokaci, notariusze, księgowi, lekarze weterynarii, dentyści, komornicy i wiele innych.

Pieczątka Wagraf 1

Pieczątka Wagraf 1

 

Wielkość odbicia 28mm x 10mm – 2 linijki tekstu.

Pieczątka Wagraf 1 to bez wątpienia połączenie funkcjonalności oraz prostoty i elegancji wykonania. Jej niewielkie rozmiary sprawiają, że jest idealną małą pieczątką, która chętnie wykorzystywana jest jako pieczątka imienna. Dzięki niewielkim rozmiarom jest bardzo poręczna a jakość odbicia pozostaje precyzyjna i czytelna. Praktyczne zamknięcie redukuje jeszcze bardziej rozmiary oraz zapewnia ochronę znajdującym się w jej otoczeniu przedmiotom.


Cena za gotową pieczątkę: 50,-/szt. netto


Mała pieczątka imienna

Pieczątkę imienną powinna więc posiadać każda osoba, która potrzebuje w czytelny sposób oznaczyć podpisywane dokumenty swoim imieniem i nazwiskiem. Jej stosowanie świadczy także o profesjonalizmie i wysokiej kulturze organizacji pracy w danej firmie. Nie tylko zatem usprawnia codzienne wykonywanie obowiązków, ale również korzystnie wpływa na wizerunek.

 

Pieczątka imienna z założenia jest osobistym narzędziem. Warto przemyśleć kwestię jej funkcjonalności, zanim zdecydujemy się na konkretny model. Dla osób, które pracują w różnych miejscach, często poza biurem, bardzo ważne jest to, aby pieczątka miała niewielki rozmiar i była lekka. Dzięki temu można łatwo przenosić ją w kieszeni lub w torbie z komputerem i dokumentami. Tworzywo sztuczne, z którego wykonana jest ta pieczątka marki Wagraf, jest z pewnością bardzo wytrzymałe. Możemy więc być pewni, że nie uszkodzimy jej, wkładając ją do torebki wraz z innymi rzeczami. Jej zabieranie ze sobą ułatwi nam dodatkowo możliwość jej zamknięcia, gdy jest nieużywana. W razie potrzeby bardzo łatwo można zdjąć blokadę i skorzystać z pieczątki. Jej odbicie zawsze jest dokładne i estetyczne, dzięki antypoślizgowej podstawie. Mechanizm samotuszujący sprawia, że dozowanie tuszu zawsze jest precyzyjne.