Pieczątka okrągła fi30


Pieczątka okrągła fi30

Wielkość odbicia o średnicy 30mm
Dzięki niewielkim gabarytom jest idealna do przenoszenia. Ułatwia pracę wszystkim osobom, które są mobilne i pracują w różnych miejscach a przy tym muszą posługiwać się w różnych sytuacjach pieczątką. Bogata gama kolorystyczna z pewnością pozwoli wybrać barwę odpowiednią dla danej osoby, zaś praktyczne zamkniecie pieczątki umożliwia zredukowanie jej rozmiarów do niezbędnego minimum. Ponadto chroni pieczątkę przed zniszczeniem czy uszkodzeniem w transporcie, a także zabezpiecza przedmioty znajdujące się w jej otoczeniu. Atrakcyjny kształt pieczątki przyciąga wzrok i pozwala wyróżnić się wśród innych podmiotów. Design i bogata gama kolorystyczna sprawiają, że pieczątka okrągła fi30 zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Doskonale też współgrać będzie z wizerunkiem firmy.


Cena za gotową pieczątkę: 79,-/szt. nettoPieczątka okrągła fi30

Do osób ceniących sobie wygodę użytkowania, szczególnie do pracujących w terenie adresowana została pieczątka okrągła fi30. To bez wątpienia wygodna, mała pieczątka o okrągłym kształcie. Jest nie tylko łatwa w transporcie, ale i zwraca uwagę swoją elegancją oraz subtelnością. Okrągły kształt pieczątki pozwala na wyróżnienie się wśród konkurencji, doskonale pasuje zarówno do męskiej, jak i kobiecej dłoni.
Wielkość odbicia ma średnicę fi 30 mm i umożliwi zamieszczenie najbardziej istotnych danych. Sprawdzi się doskonale zarówno w przypadku wolnych zawodów, jak i firm o różnym profilu działalności. Atrakcyjna kolorystyka umożliwi dokonanie wyboru zgodnie z preferencjami użytkownika, zaś precyzyjne odbicie wpływa na odbiór danej osoby / firmy przez klientów.

Wygodne zamknięcie pieczątki pozwala zredukować do niezbędnego minimum jej rozmiary. Chroni także zarówno pieczątkę, jak i rzeczy wraz z nią transportowane przed uszkodzeniem czy zniszczeniem. Seria Wagraf to z pewnością najładniejsze i najnowocześniejsze modele pieczątek. Są zaprojektowane tak by zapewnić wygodę użytkowania i dużą wytrzymałość, zaś pieczątka Wagraf fi30 jest najlepszym tego przykładem.