Pieczątka okrągła fi20

Pieczątka okrągła fi20 daje odbicie o średnicy 20 mm. W zależności od wybranego wzoru można  w niej umieścić kilka linijek tekstu poziomo albo część tekstu dookoła. Często w jej centralnym polu umieszczany jest znak graficzny lub logo firmy, a dokoła pieczęci jej nazwa. Jest nie tylko bardzo praktyczna, ale również przyciąga uwagę, klientów i nie tylko. Może być zatem jednym z elementów budowania rozpoznawalności marki.

 

Pieczątka okrągła fi20 ma wiele różnych zastosowań. Wykorzystywana jest na przykład do stemplowania dokumentów urzędowych. Używana jest także w szkołach i bibliotekach. W placówkach kulturalnych i edukacyjnych i szkoleniowych służy do podbijania dyplomów i świadectw. Na takich dokumentach wygląda bowiem bardziej prestiżowo i profesjonalnie niż zwyczajna pieczątka firmowa. Pieczęć okrągła znajduje zastosowanie również podczas różnego rodzaju akcji promocyjnych, uzupełniania kart rabatowych oraz w programach lojalnościowych. Za jej pomocą można także oznaczać bilety, vouchery, czy kupony uprawniające klientów do zniżki.

Pieczątka okrągła fi20

Pieczątka Wagraf fi20

Wielkość odbicia o średnicy 20mm

Bogata gama kolorystyczna pozwala wybrać najbardziej dopasowany do swoich potrzeb czy preferencji wariant. Atrakcyjna stylistyka przy jednoczesnym zachowaniu zasad ergonomii sprawia, że pieczątka przyciąga wzrok, stając się atrybutem pozwalającym kształtować markę osobistą bądź markę firmy. Ponadto pieczątka posiada praktyczne zamknięcie, które nie tylko pozwala zmniejszyć jej rozmiary do niezbędnego minimum, ale również chroni przed uszkodzeniem zarówno ją, jak i transportowane wraz z pieczątką dokumenty.


Cena za gotową pieczątkę: 65,-/szt. netto


Niewielka pieczątka o średnicy 20mm

Prezentowany model pieczątki Wagraf jest bardzo komfortowy w użytkowaniu. Jej obudowa została zaprojektowana tak, aby była jak najbardziej ergonomiczna. Dzięki temu stempel jest bardzo poręczny. Producent zadbał także o to, aby obudowa nie ślizgała się w dłoni podczas przybijania pieczęci. Mogłoby to bowiem spowodować zamazanie odbicia. Z tego powodu stopka, która przylega do podłoża, jest antypoślizgowa.

 

Mechanizm pieczątki jest bardzo trwały. Działa lekko i płynnie przez wiele lat. Automatyczne tuszowanie sprawia, że stempel jest praktycznie bezobsługowy. Konstrukcja pieczątki zabezpiecza tusz przed wysychaniem, dlatego konieczność uzupełnienia go występuje bardzo rzadko. Specjalne zabezpieczenie i możliwość zablokowania pieczątki chroni jej gumkę przed uszkodzeniami podczas transportowania z innymi przedmiotami, np. w torbie czy kieszeni. Inne przedmioty znajdujące się w jej pobliżu zabezpiecza natomiast przed pobrudzeniem tuszem.