Pieczątka kieszonkowa


Pieczątka kieszonkowa

Niekiedy konieczne jest posiadanie niewielkiej pieczątki wówczas, kiedy pracujemy w terenie, a nawet jesteśmy po godzinach pracy. Niewątpliwie alternatywą dla większych i odpowiednio cięższych pieczątek firmowych są pieczątki kieszonkowe, Są szczególnie chętnie używane przez prawników, architektów czy handlowców. Pieczątka kieszonkowa Wagraf 33, 34 lub 35 z pewnością stanowi odpowiedź na te potrzeby. Dzięki swoim rozmiarom doskonale mieści się nawet w kieszeni czy damskiej torebce.


Model 33 ma wymiary odbicia 34mm x 15mm, zatem pozwala na umieszczenie do 4 linii tekstu.

Cena 50,-/szt.


Model 34 ma wymiary odbicia 50mm x 23mm i umożliwia zamieszczenie do 5 lub 6 linii tekstu.

Cena 58,-/szt.


Model 35 ma wymiary odbicia 60mm x 25mm. Ta największa pieczątka, również kieszonkowa, pozwala zamieścić do 6 linii tekstu.

Cena 62,-/szt.


Ceny netto za gotową pieczątkę.


Pieczątka kieszonkowa

Niekiedy konieczne jest posiadanie pieczątki wówczas, kiedy pracujemy w terenie, a nawet jesteśmy po godzinach pracy. Alternatywną dla większych i odpowiednio cięższych pieczątek firmowych jest pieczątka kieszonkowa. Jest ona szczególnie chętnie używana przez prawników, architektów czy handlowców. Pieczątki kieszonkowe Wagraf 33, 34, 35 stanowią odpowiedź na te potrzeby. Dzięki swoim rozmiarom doskonale mieszczą się nawet w kieszeni czy damskiej torebce.
Elegancka i stylowa pieczątka kieszonkowa gwarantuje pomimo niewielkich rozmiarów wysoką jakość odbicia. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dokonanie wyboru zgodnie z naszymi preferencjami czy potrzebami, zaś niezawodność pieczątek kieszonkowych sprawia, że jest to produkt szczególnie często wybierany przez przedsiębiorców.

Współcześnie, kiedy kluczem do sukcesu jest optymalizacja wszystkiego. Dlatego warto zwrócić uwagę na dogodne rozwiązanie. Również dla wszystkich tych firm, których pracownicy, a nawet i sam przedsiębiorca, powinni mieć pieczątki firmowe zawsze przy sobie. Niekiedy takie rozwiązanie warunkowane jest samym charakterem pracy, niekiedy zaś posiadanie takiej pieczątki ułatwia i usprawnia działanie.
Teraz nie ma konieczności noszenia ze sobą pieczątek, które z racji swoich rozmiarów winny być przenoszone w aktówce czy torebce. Pojawiły się bowiem pieczątki kieszonkowe – o niewielkich rozmiarach i niezwykłej lekkości. Jak wskazuje ich nazwa, zmieszczą się nawet w kieszeni.
Elegancki design idealnie współgra tu z funkcjonalnością. Wysoka precyzja odbicia, mimo małych gabarytów pieczątki, czyni z niej również doskonały atrybut pozwalający budować profesjonalny wizerunek. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych pieczątki są wygodne w użyciu, zaś stosunek ich jakości do ceny jest bardzo atrakcyjny. Z pewnością stają się one coraz częściej wybieranym przez przedsiębiorców produktem.