Datownik pieczątka D40

Z pewnością zarządzanie każdą firmą wiąże się z koniecznością prowadzenia dokumentacji. Należy zadbać przede wszystkim o właściwe przechowywanie i obieg dokumentów księgowych. Odpowiedniej organizacji wymagają jednak również  korespondencja, spływające zamówienia, reklamacje, oferty i inne pisma. Czas realizacji, odpowiedzi, czy zapłaty zależą najczęściej od daty przyjęcia lub wysłania pisma. Monitorowanie terminów jest znacznie łatwiejsze, gdy dokumenty opatrzone są czytelną i dobrze widoczną datą. Datownik pieczątka D40 jest zatem bardzo pomocnym narzędziem w prowadzeniu firmowej dokumentacji.

 

Pozwala wielokrotnie, szybko i precyzyjnie nanosić bieżącą datę na wszystkie dokumenty, co znacznie przyspiesza i usprawnia ich obieg w firmie. Opatrywanie ich terminem wpływu ułatwia również układanie nadchodzących pism w porządku chronologicznym. To bardzo ważne, ponieważ zazwyczaj termin odpowiedzi lub zapłaty liczony jest od daty ich otrzymania.

Datownik pieczatka okragly D40

Okrągły datownik D40

Szkieletowy plastikowy datownik samotuszujący zapewnia wielkość odbicia o średnicy 40mm.
Wysokiej wytrzymałości stempla towarzyszy wysoka jakość i precyzja odbicia, a przy tym jego estetyka. Atrakcyjne kształt stempla nie tylko wpływa na profesjonalny wizerunek firmy ale również zapewnia dopasowanie się do dłoni.
Stabilna, ażurowa stopka pozwala na precyzyjne ustawienie stempla na kartce i przeciwdziała jej przesuwaniu, co wpływa na dokładność odbicia, a ponadto skraca czas niezbędny na naniesienie na dany dokument daty. Warto zwrócić również uwagę na możliwość odbicia spersonalizowanego tekstu, poza datą, co optymalizuje pracę niektórych działów.


Cena za gotowy datownik: 85,-/szt. netto


Okrągła pieczątka z datą

Datownik jest szczególnie przydatny w różnego rodzaju urzędach i instytucjach. Jest niezbędny również w sekretariatach dużych firm, przez które przepływa wiele dokumentów każdego dnia. Pieczątki z datą służą także agentom ubezpieczeniowym, pracownikom banków biur rachunkowych, kancelarii prawniczych i wielu innym jednostkom.

 

Okrągły datownik model D 40 ma ażurową, antypoślizgową podstawę, która pozwala na precyzyjne umieszczanie daty na umowach, fakturach i  innych dokumentach. Jego mechanizm pozostaje niezawodny, nawet przy intensywnej eksploatacji. Jest bardzo lekki i poręczny w użytkowaniu. Ma ergonomiczny kształt, który sprawia, że pieczątka  dobrze układa się w dłoni i nie wyślizguje podczas przybijania. Datownik wykonany jest z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest bardzo lekki. Bez trudu można ją zatem zabierać na spotkania poza biurem.

 

Istnieje możliwość dodania do pieczątki oprócz daty także tekstu. Stempel może wówczas odbijać nazwę firmy czy działu lub inny napis. Zaletą datownika D-40 marki Wagraf jest również mechanizm samotuszujący. Jego konstrukcja sprawia, że korzystanie z pieczątki jest bardzo komfortowe. Działa lekko i zapobiega wysychaniu tuszu, dzięki czemu uzupełnia się o go bardzo rzadko.