Pieczątka na numer konta

Numery konta z pewnością są długie i skomplikowane. Ich podawanie i zapisywanie jest więc bardzo kłopotliwe.  Nietrudno przy tym o pomyłkę, która może skutkować poważnymi kłopotami. Pieczątka z numerem konta jest zatem bardzo praktycznym rozwiązaniem pozwalającym w estetyczny i czytelny sposób zaprezentować numer firmowego konta. Dzięki niej łatwo i szybko możemy przekazać innej osobie lub  firmie pełne dane do przelewu wraz z numerem konta. Taka pieczęć będzie także dużym ułatwieniem podczas wypełniania dokumentów rozliczeniowych, jeśli robimy to ręcznie.

 

Zmiana firmowego rachunku bankowego również jest bardzo stresująca. Klienci od lat wysyłający zapłaty za faktury na dane konto, często automatycznie dokonują przelewów na stare konto. W takiej sytuacji warto sięgnąć po pieczątkę z numerem konta. Pozwoli ona zwrócić uwagę odbiorców na nowe dane i uniknąć pomyłek skutkujących opóźnieniem zapłaty.

Pieczątka na numer konta

Pieczątka na numer konta

Wielkość odbicia 75mm x 10mm –  do 2 linijek tekstu.
Mechanizm zabezpieczający pieczątkę, chroni przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem zarówno ją, jak i przedmioty wraz z nią przenoszone, a także biurko. To wszystko sprawia, że pieczątka Wagraf B-17s jest optymalnym wyborem dla poszukujących długiej i bardzo wąskiej pieczątki. Właśnie do nich szczególnie adresowana jest ta pieczątka. Design i bogata gama kolorystyczna sprawiają, że pieczątka zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców, doskonale też współgrać będzie z wizerunkiem firmy.


Cena za gotową pieczątkę: 62,-/szt. netto


Wygodna pieczęć do długich numerów

Pieczątki na numer konta bankowego są długie, co pozwala umieścić w jednym wersie cały numer rachunku. Szerokość jest wystarczająca, aby dodać linię tekstu. Oprócz numeru konta można zatem zamówić na pieczątce także nazwę banku. Tekst jest oczywiście wycinany na gumce laserowo. Dzięki temu odbicie jest bardzo precyzyjne i estetyczne. Mechanizm samotuszujący przy każdym użyciu pieczątki dozuje odpowiednią ilość tuszy, co sprawia, że odbicie zawsze jest czytelne.

 

Produkty marki Wagraf z pewnością cechuje wysoka trwałość. Obudowa pieczątki na numer konta, wykonana jest z solidnego tworzywa sztucznego. Nie musimy się zatem obawiać, że łatwo zostanie uszkodzona. Bez obaw można ją włożyć do torby z dokumentami, torebki czy kieszeni. Posiada bowiem, praktyczną nakładkę, która zabezpiecza gumkę pieczątki i jej mechanizm przed uszkodzeniem innymi przedmiotami podczas przenoszenia. Zapobiega także pobrudzeniu tuszem dokumentów czy innych rzeczy w torbie. Mechanizm pieczątki pozostaje niezawodny przez wiele lat. Gdy jej dane przestaną być aktualne łatwo i szybko można zmienić jej gumkę, aby ponownie móc z niej korzystać.