Plomby gwarancyjne – największe zalety naklejek zabezpieczających

Plomby gwarancyjne to małe samoprzylepne etykiety. Wykorzystuje się je najczęściej do zabezpieczania elementów elektronicznych, podzespołów i obudów. Najczęściej sięgają po nie różnego rodzaju serwisy, w tym komputerowe. Stosują je także przez firmy  produkcyjne do ochrony swoich towarów przed podrabianiem lub otwarciem. Tego typu naklejki zabezpieczające nazywane także stickerami, powstają ze specjalnej samoprzylepnej folii. Każda próba ich usunięcia pozostawia widoczny ślad.

Plomby gwarancyjne

Plomby gwarancyjne służą najczęściej do ochrony wszelkiego rodzaju sprzętu elektronicznego oraz maszyn i urządzeń przed otwarciem ich obudowy. Producenci zabezpieczają się w ten sposób przed próbami nieautoryzowanych napraw. Plomba gwarancyjna naklejka jest niemożliwa do usunięcia w taki sposób, aby nie pozostawić żadnego śladu. Jej uszkodzenie najczęściej jest równoznaczne z utratą prawa do gwarancji. W zależności od potrzeb i preferencji firmy można zastosować dwa rodzaje plomb. Naklejki ze srebrnej folii, przy próbie zerwania rozwarstwiają się, pozostawiając na podłożu napis. Plomby gwarancyjne z białej folii, podczas odklejenia kruszą się natomiast jak farba.

plomby gwarancyjne 4
plomby gwarancyjne 5
plomby gwarancyjne 1
plomby gwarancyjne 3
plomby gwarancyjne 2
plomby gwarancyjne 7
plomby gwarancyjne 6
plomby gwarancyjne 8

Plomba zabezpieczająca – jak można ją wykorzystać?

Dostosowujemy zabezpieczające naklejki samoprzylepne do indywidualnych potrzeb klienta. Pomagamy przy wyborze materiału do wykonania nalepek, ich formy graficznej oraz rodzaju druku. Dzięki temu tworzymy dla naszych klientów naklejki zabezpieczające ściśle dopasowane do ich potrzeb. Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu stickerów na komputery i ich podzespoły, wszelkiego rodzaju elektronikę, w tym telefony oraz części  motoryzacyjne.

Dużą popularnością cieszą się etykiety destrukcyjne wykonane z foli kruszącej. Podczas próby ich odklejenia kruszą się, dzięki czemu łatwo zobaczyć, że ktoś próbował otworzyć obudowę sprzętu lub jego pudełko. Często stosuje się je do zabezpieczania opakowań z drogimi produktami elektronicznymi, takimi jak telefony, komputery itp. Dzięki nim zarówno kupujący, jak i sprzedawca ma pewność, że produkt nie był rozpakowywany przed zakupem przez nieuprawnione do tego osoby.

Dla naszych klientów często przygotowujemy również nalepki zabezpieczające na sprzęt AGD i elementy maszyn. Mogą one także pełnić funkcję tabliczki znamionowej. Współpracujemy z serwisami komputerowymi i innymi punktami świadczącymi usługi naprawcze. Zabezpieczenia w postaci plomb wykorzystuje także przemysł kosmetyczny. W przypadku wielu produktów czas upływu ich przydatności do użytku liczony jest od daty otwarcia. Jeśli zatem klient otworzy krem lub inny produkt w sklepie, żeby sprawdzić jego właściwości, ale nie dokona zakupu, jego termin ważności zaczyna upływać już na sklepowej półce. Stosowanie naklejek zabezpieczających pozwala skutecznie wyeliminować ten problem. Plomby znajdują zastosowanie także jako ochrona dla płyt CD i DVD  oraz boksów z licencjami programów.

Plomby gwarancyjne – najważniejsze parametry techniczne

Dużą popularnością cieszą się białe plomby, które kruszą się podczas próby usunięcia. Samoprzylepna folia, z której są wykonywane, ma mocny klej. Dzięki temu naklejka dokładnie przywiera nawet do nieco chropowatego podłoża. Już po 10 minutach od naniesienia jej na produkt, działa w prawidłowy sposób. Oznacza to, że nawet po tak krótkim czasie usunięcie jej bez pozostawienia śladu jest niemożliwe. Pełną trwałość osiąga jednak dopiero po około 24 godzinach, kiedy klej dokładnie przywrze do całej powierzchni podłoża.

Naklejki mogą mieć dowolny kształt i wymiary. Klienci najczęściej zamawiają prostokątne naklejki różnej wielkości. W razie potrzeby możemy wykonać także plomby z zaokrąglonymi rogami, kwadratowe albo okrągłe. Dzięki temu bez trudu można dopasować je do specyfiki produktu lub urządzenia. Plomby naklejkowe gwarantują wówczas właściwe zabezpieczanie i estetycznie wyglądają. W zależności od wielkości możemy na nich umieścić datownik, logotyp, oznaczenia firmy, dane kontaktowe, dane reklamowe, identyfikację produktów i wiele innych.

Plomby gwarancyjne – czy są trwałe?

Do produkcji plomb gwarancyjnych wykorzystujemy wysokiej jakości folie samoprzylepne renomowanych producentów. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność co do tego, że zachowają swoje właściwości nawet po kilku latach. Równie trwały jest nadruk, który nanosimy na naklejki zabezpieczające. Do końca gwarancji, której producenci często udzielają na kilka lat, bez wątpienia pozostanie on dobrze widoczny i w pełni czytelny. Warto o tym pamiętać, ponieważ zatarta plomba może przysporzyć wielu kłopotów zarówno producentowi, jak i właścicielowi danego urządzenia. Słabo widoczne napisy, mogą bowiem budzić wątpliwości co do tego, kto założył plombę.

Plomby samoprzylepne – praktyczne zastosowanie

Wszystkim firmom produkcyjnym oraz serwisom naprawczym polecamy ten rodzaj zabezpieczeń. Plomby z foli kruszącej dają dużą dowolność w wyborze kształtu i rozmiaru. Można także na nie nanieść dowolny nadruk, zawierający logo firmy i inne ważne informacje. Jest to bardzo prosta i szybka forma zabezpieczenia. Nanoszenie naklejek na produkty nie jest skomplikowane i nie wymaga poświecenia dużej ilości czasu. Dużą zaletą, jaką mają tego typu plomby zabezpieczające naklejkowe, jest także niski koszt ich wykonania.

Plomby samoprzylepne – czas realizacji

Czas realizacji – 3-7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i wpłaty na konto.
Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Plomby samoprzylepne – jak złożyć zamówienie?

Po zakupie prosimy o przesłanie:
– logotypu – wersja wektorowa, czcionki zamienione na krzywe, najlepiej CorelDraw do v.2019
– tekstu, kolorystyki którą ma być użyta lub ewentualnie gotowego projektu.

Na podstawie przesłanych materiałów i sugestii przygotowujemy bezpłatnie projekt stickerów.
Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.

Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt: tel. 505-005-101
lub e-mail: biuro@artpress.pl

Plomby samoprzylepne – koszt wysyłki DPD

– 25,- za przesyłkę pobraniową do 30 kg
– 20,- za przesyłkę przy przedpłacie 100% wartości zamówienia.