Datownik szkieletowy D230


Datownik pieczątka D230

Wielkość odbicia 30x14mm / 43x35mm
Dbałość o wizerunek firmy sprawia, że datownik musi być wysokiej jakości i zapewniać precyzyjne odbicie daty. Taki właśnie jest datownik pieczątka D230, czyli szkieletowy plastikowy datownik samotuszujący. Jego stabilna, ażurowa stopka pozwala na precyzyjne ustawienie stempla i przeciwdziała przesuwaniu się kartki.
Optymalne wymiary datownika i jego niewielki ciężar sprawiają, że jest on chętnie wybieranym przez przedsiębiorców produktem. Znacząco ułatwia pracę, skracając znacznie czas potrzebny na datowanie. Co więcej, istnieje możliwość odbicia spersonalizowanego tekstu oprócz daty, co zwiększa funkcjonalność datownika w określonych sytuacjach. Standardowy kolor odbicia daty to kolor czarny ale nie ma żadnych przeciwwskazań aby użyć tuszu w innym kolorze.


Cena za gotową pieczątkę: 95,-/szt. netto


Datownik pieczątka D230

Dla większości firm daty mają niebagatelne znaczenie – zarówno jeśli chodzi o obliczanie terminów płatności, dostawy czy też wysyłki. Częstotliwość posługiwania się daną datą wciągu dnia jest szczególnie wysoka w określonych działach firmy – na przykład w dziale księgowości, kancelariach, sekretariatach, firmach kurierskich. Dlatego też tak ważne jest ułatwienie sobie pracy i oszczędność czasu, jaką zapewnia użycie datownika. Jednocześnie dbałość o wizerunek firmy sprawia, że musi być to datownik wysokiej jakości, zapewniający precyzyjne odbicie daty.
Takim właśnie datownikiem jest model D230, czyli szkieletowy plastikowy datownik samotuszujący. Wielkość odbicia 30x14mm / 43x35mm. Jego stabilna, ażurowa stopka pozwala na precyzyjne ustawienie stempla i przeciwdziała przesuwaniu się kartki.
Optymalne wymiary datownika i jego niewielki ciężar sprawiają, że jest on chętnie wybieranym przez przedsiębiorców datownikiem, który znacząco ułatwia pracę, skracając znacznie czas potrzebny na datowanie.

Nie ma chyba przedsiębiorstwa, które nie operowałoby dokumentami. Prawidłowe przyjęcie, czy w przypadku niektórych dalsze postępowanie, wymaga określenia precyzyjnie daty podjęcia owych czynności. Dlatego też niemal wszystkie dokumenty firmowe, od korespondencji wpływającej począwszy, po dokumenty wychodzące, opatrzone są datą / datą przyjęcia / datą wysyłki. Nanoszenie tych dat ułatwia zaopatrzenie się przedsiębiorcy w datownik, najlepiej wysokiej jakości i – co za tym idzie – wytrzymałości.

Szkieletowy datownik – optymalny wybór

Takim właśnie produktem, adresowanym m.in. do działów księgowości firm, działów kadrowych, sekretariatów, magazynów, jest pieczątka D230. To wysokiej klasy szkieletowy plastikowy datownik samotuszujący. Wielkość odbicia 30x14mm / 43x35mm zapewnia jego precyzję. Atrakcyjny design i wygoda użytkowania datownika sprawiają, że jest to datownik szczególnie chętnie wybierany przez właścicieli firm. Nowoczesna stylistyka wpływa ponadto na postrzeganie firmy jako nowoczesnej i elastycznej, zaś datownik staje się niejako elementem budowania wizerunku przedsiębiorstwa.
Stabilna, ażurowa stopka pozwala na precyzyjne ustawienie stempla i przeciwdziała przesuwaniu się kartki, znacząco ułatwiając pracę i skracając czas stemplowania. Ponadto datownik doskonale dopasowuje się do kształtu dłoni, nie obciąża zbytnio nadgarstka. Jest to szczególnie istotne w przypadku dużej częstotliwości użycia.
Co więcej, istnieje możliwość odbicia spersonalizowanego tekstu oprócz daty. Zwiększa funkcjonalność datownika w określonych sytuacjach. Standardowy kolor odbicia daty to kolor czarny.