Pieczątka Wagraf 3


Pieczątka Wagraf 3

Wielkość odbicia 48mm x 19mm – do 4 linijek tekstu.
Dzięki nowoczesnemu designowi pieczątka Wagraf 3 łączy w sobie walory estetyczne i funkcjonalność. Posiada ponadto praktyczne zamknięcie, dzięki któremu zredukowane do minimum pozostają jej rozmiary. Dzięki temu pieczątka jak i inne przewożone wraz z nią rzeczy są chronione przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Ten model z całą pewnością zapewni przedsiębiorcy satysfakcję z użytkowania dzięki trwałości i wysokiej jakości wykonania. Pieczątki Wagraf to bardzo elegancja linia pieczątek polskiego producenta i dlatego pozwala kształtować pozytywny wizerunek firmy.


Cena za gotową pieczątkę: 60,-/szt. netto


Pieczątka Wagraf 3 to wygoda i oszczędność czasu

Każdy dzień funkcjonowania przedsiębiorstwa przynosi konieczność wypełnienia wielu dokumentów dlatego warto zainteresować się narzędziem, które nam w tym pomoże. Ponieważ część z nich powinna być opatrzona pieczątką firmową to zdecydowanie warto takową posiadać. Zwiększa to nie tylko wiarygodność podpisywanych dokumentów ale i samego przedsiębiorcy. Pozwala umieścić na pieczątce najważniejsze dane dotyczące firmy. Umożliwia między innymi kontakt z przedsiębiorstwem dlatego warto ją stosować. Ogranicza też konieczność wypełnienia dodatkowych rubryk z danymi w dokumentacji. Idealnym wyborem dla przedsiębiorcy, niezależnie od rodzaju działalności oraz branży, będzie pieczątka Wagraf 3.

Ponieważ łączy w sobie wysoką jakość wykonania, estetykę oraz funkcjonalność to warto się niż zainteresować. Pieczątka oferuje wielkość odbicia 48mm x 19mm i umożliwia to umieszczenie do 4 linijek tekstu.  Atrakcyjny wizualnie design czyni ponadto z pieczątki element budowania profesjonalnego wizerunku firmy i właściciela firmy. Praktyczne zamkniecie z całą pewnością pozwala zmniejszyć rozmiary pieczątki. Chroni zarówno ją, jak i transportowane z nią dokumenty przed zabrudzeniem bądź zniszczeniem. Dlatego atrakcyjna cena, w połączeniu z szeregiem korzyści wynikającym z posiadania pieczątki sprawia, że Pieczątka Wagraf 3 jest bardzo chętnie wybieranym przez przedsiębiorców wariantem pieczątki.