fbpx
 

Torby bawełniane z nadrukiem

Ekologiczne torby bawełniane cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów, gdyż są przyjazne środowisku i pozwalają dbać o otaczającą nas przyrodę. Są to przede wszystkim torby wielokrotnego użytku, które są wytwarzane z naturalnych włókien. Po okresie użytkowania większość ekologicznych toreb rozkłada się bardzo szybko, nie pozostawiając po sobie praktycznie żadnych śladów. Niektóre modele ekologicznych toreb płóciennych oraz bawełnianych są produkowane z niewielką domieszką sztucznych włókien, które przedłużają okres użytkowania.

 

Po kliknięciu na wybrany model torby bawełnianej pojawi się cennik / kalkulator kosztów wykonania toreb z nadrukiem wg którego będzie można samodzielnie wycenić koszty wykonania toreb.

Czas realizacji

Czas realizacji zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Nakłady 100/200 sztuk drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze ale zdarza się, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

 

Koszt wysyłki DPD

Koszt wysyłki również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Paczka do 30 kg to koszt 20,- netto. W przypadku toreb bawełnianych jest to ok. 250/300 szt. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia torby bawełniane z nadrukiem wysyłamy na nasz koszt.

 

Jak złożyć zamówienie?

Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku. Dobrze jest kiedy materiały są w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max X7 z czcionkami zamienionymi na krzywe
Jeśli nie ma gotowego projektu lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na podstawie innych przesłanych materiałów.
Proste projekty nadruków na torby bawełniane reklamowe wykonujemy gratis.
Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze torby a po kilku dniach wysyłamy wydrukowane i wyprasowane torby kurierem DPD.

Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.eu

 

Wytrzymałość ekologicznych toreb bawełnianych

Tego rodzaju torby to odejście od tradycyjnego i drogiego recyclingu, który jest uciążliwy dla środowiska. Torby materiałowe są o wiele bardziej wytrzymałe od tradycyjnych foliowych i doskonale sprawdzają się pod kątem codziennego użytkowania np. podczas zakupów. Jest to również doskonała reklama jeśli jest mowa o nadruku firmowym. W tym przypadku polecamy sitodruk, który jest najbardziej trwałym rozwiązaniem.

 

Dobierzemy dla Państwa odpowiedni projekt graficzny lub mogą Państwo zasugerować nam swój pomysł a my przedstawimy wam spersonalizowany projekt. Pomożemy również w wyborze rodzaju tkaniny oraz dobierzemy odpowiedni kolor torby bawełnianej tak, aby nadruk był najbardziej widoczny.

 

Płótno bawełniane to materiał wytrzymały. Przenosząc codzienne zakupy czy też inną zawartość np. reklamową nie musisz przejmować się, że torba pęknie czy też ulegnie rozciągnięciu. Dlatego właśnie torbom foliowym i papierowym mówimy stop. Materiał jest o wiele bardziej przyjemny w dotyku i nie rani dłoni tak jak rozciągająca się folia pod dużym ciężarem. Torby ekologiczne to trend w dzisiejszych czasach, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę ochronę środowiska. Firma wykorzystująca reklamę na takich torbach stwarza pozytywny wizerunek, gdyż dbałość o środowisko w dzisiejszych czasach jest priorytetem.

 

Torby ekologiczne z nadrukiem – nowoczesna forma promocji

Poza zwykłymi torbami ekologicznymi, płóciennymi i bawełnianymi, proponujemy również torby z nadrukiem, które mogą stanowić nowatorską formę promocji dla sklepów oraz firm.

Ekologiczne torby z nadrukiem wykonujemy przy zastosowaniu metody sitodruku, dzięki której mamy możliwość trwałego i wytrzymałego nadruku i oznakowania torebek.

Bawełniane i płócienne torby z nadrukiem świetnie sprawdzą się jako produkty zakupowe, reklamowe oraz promocyjne. Starannie wykonane – będą ważnym elementem budowania marki firmy.

 

Własny projekt torby– gwarancja satysfakcji

Torby ekologiczne czy bawełniane to produkt, który idealnie nadaje się do tego, by dostosować go do własnych potrzeb, nanosząc na nich nadruk. Torby płócienne z nadrukiem są opcją dla osób, które chcą zapisać się w pamięci swoich klientów jako zaufana marka z wyrazistym wizerunkiem. W ofercie naszego sklepu znajdują się torby z bawełny w różnych kolorach, z długimi i krótkimi uszami, dzięki czemu stanowią idealną ofertę dla każdego.

 

Sprawdź, które torby pasują do twojego nadruku – tradycyjne z płótna czy kolorowe.

 

Zapraszamy również do siedziby firmy Art-press przy ulicy Lipowej 5 w centrum Bydgoszczy.