Torby ekologiczne z nadrukiem

 

Torby ekologiczne z nadrukiem cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów, gdyż są przyjazne środowisku i pozwalają dbać o otaczającą nas przyrodę. Są to przede wszystkim torby wielokrotnego użytku, które są wytwarzane z naturalnych włókien. Po okresie użytkowania większość toreb ekologicznych rozkłada się bardzo szybko, nie pozostawiając po sobie praktycznie żadnych śladów. Niektóre modele toreb ekologicznych są produkowane z niewielką domieszką sztucznych włókien, które przedłużają okres użytkowania. Praktycznie na każdym modelu torby ekologicznej możemy zaproponować nadruk sitodrukowy do 4 kolorów z każdej strony torby materiałowej. Na jasnych torbach  bawełnianych wykonujemy również nadruk bezpośredni metodą DTG.

 

Kalkulator kosztów wykonania toreb z nadrukiempo kliknięciu w wybrany model torby ekologicznej.

Torby ekologiczne z nadrukiem – realizacja zamówienia

Czas realizacji nadruku na torbach ekologicznych zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Nakłady 100/200 toreb ekologicznych drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze, ale zdarza się, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady toreb ekologicznych staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień. Wiele zależy również od ilości użytych kolorów nadruku. Im większa ilość drukowanych kolorów tym dłuższy czas realizacji drukowanych toreb ekologicznych.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

 

Torby ekologiczne z nadrukiem – wysyłka

Koszt wysyłki toreb ekologicznych również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Jedna paczka do 30 kg to koszt 18,- netto. W przypadku toreb materiałowych jest to ok. 250/300 szt. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia torby wysyłamy na nasz koszt. Czas dostawy to w 99% przypadków 24 godziny więc przesyłki z torbami można się spodziewać następnego dnia roboczego od chwili wysłania. W bardzo szczególnych przypadkach nadajemy przesyłki za pośrednictwem PKP więc czas dostarczenia przesyłki skraca się do kilku godzin.

 

Torby ekologiczne z nadrukiem – jak złożyć zamówienie?

Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku na torbach ekologicznych. Dobrze jest kiedy materiały są w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max X7 z czcionkami zamienionymi na krzywe.

Jeśli nie ma gotowego projektu nadruku na torbach ekologicznych lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na podstawie innych przesłanych materiałów lub sugestii.

Proste projekty nadruków na torby ekologiczne reklamowe wykonujemy gratis.

Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze torby, a po kilku dniach wysyłamy wydrukowane i wyprasowane zamówienie kurierem DPD.

Dane do przelewu prześlemy w mailu po złożeniu zamówienia na torby lub na podstronie kontakt.

Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

Nasze realizacje toreb ekologicznych z nadrukiem:

Torba materiałowa bawełniana ecru z długimi uszami z nadrukiem sitodrukowym
Torba materiałowa bawełniana ecru z długimi uszami z nadrukiem sitodruk
Torba materiałowa bawełniana ecru z długimi uszami z nadrukiem pełnokolorowym DTG
Torba materiałowa bawełniana ecru z długimi uszami z nadrukiem jednostronnym DTG
Torba materiałowa bawełniana ecru z długimi uszami z nadrukiem bezpośrednim DTG

Torby ekologiczne z nadrukiem – wytrzymałość

Torby ekologiczne to odejście od tradycyjnego i drogiego recyklingu, który jest uciążliwy dla środowiska. Są o wiele bardziej wytrzymałe od tradycyjnych toreb foliowych i doskonale sprawdzają się pod kątem codziennego użytkowania np. podczas zakupów. Dzięki tej wytrzymałości takie torby możemy używać o wiele dłużej niż innego typu torby reklamowe. Jest to również doskonała reklama dla firm. W tym przypadku polecamy sitodruk, który jest najbardziej trwałym rozwiązaniem.

Dobierzemy dla Państwa odpowiedni projekt graficzny lub mogą Państwo zasugerować nam swój pomysł a my przedstawimy wam spersonalizowany projekt nadruku na torbach ekologicznych. Pomożemy również w wyborze rodzaju tkaniny użytej przy produkcji toreb oraz dobierzemy odpowiedni kolor torby ekologicznej tak, aby nadruk był najbardziej efektowny i widoczny.

Płótno bawełniane, z którego wykonywane są torby ekologiczne jest bardzo wytrzymałe. Przenosząc codzienne zakupy czy też inną zawartość np. reklamową nie musisz przejmować się, że torba pęknie czy też ulegnie rozciągnięciu. Dlatego właśnie torby foliowe i papierowe są mniej odpowiednie do tego celu. Materiał jest o wiele bardziej przyjemny w dotyku i nie rani dłoni tak jak rozciągająca się folia pod dużym ciężarem. Materiałowe torby ekologiczne to trend w dzisiejszych czasach, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę ochronę środowiska. Firma wykorzystująca reklamę na torbach ekologicznych stwarza pozytywny ekologiczny wizerunek, gdyż dbałość o środowisko w dzisiejszych czasach jest priorytetem.

 

Torby ekologiczne z nadrukiem to nowoczesna forma promocji

Poza zwykłymi torbami ekologicznymi, płóciennymi i bawełnianymi proponujemy przede wszystkim torby z nadrukiem, które mogą stanowić nowatorską formę promocji dla sklepów oraz firm.

Nadruk wykonujemy głównie przy zastosowaniu metody sitodruku, dzięki której mamy możliwość trwałego i wytrzymałego nadruku i oznakowania torebek.

Torby ekologiczne bawełniane i płócienne z nadrukiem świetnie sprawdzą się jako produkty zakupowe, reklamowe oraz promocyjne. Starannie wykonane – będą ważnym elementem budowania marki firmy.

Sprawdź, które torby pasują do twojego nadruku – torby naturalne z płótna czy torby bawełniane kolorowe.

 

Jaki nadruk wybrać na torbach ekologicznych – sitodruk czy DTG?

Najczęstszym rodzajem nadruku na torbach ekologicznych jest nadruk sitodrukowy. Tego typu nadruk cechuje się ponadprzeciętną wytrzymałością nadruku i dobrym kryciem na ciemnych tkaninach. W naszej drukarni możemy zaproponować wydruk do czterej kolorów z każdej strony torby. Czasem jednak to nie wystarcza i wówczas proponujemy cyfrowy bezpośredni nadruk DTG. Tego typu nadruk pozwala nawet na wydruk zdjęcia na torbie bawełnianej, ale tylko na jasnych torbach. Idealnie nadają się do tego białe torby bawełniane, ale również na naturalnych torbach ecru nadruk DTG wygląda rewelacyjnie.

 

Zapraszamy również do siedziby drukarni Art-press przy ulicy Lipowej 5 w centrum Bydgoszczy.

Zobacz jak drukujemy sitodrukiem na materiałowych torbach ekologicznych:

Nasze realizacje nadruków na torbach ekologicznych:

Torby ekologiczne z nadrukiem DTG pełnokolorowe
Torby ekologiczne z nadrukiem dtg ecru
Torby ekologiczne z nadrukiem czerwone sitodruk
Torby ekologiczne z nadrukiem chabrowe sitodruk
Torby ekologiczne z nadrukiem biale
Torby ekologiczne z nadrukiem 3 kolory sitodruk
Torby ekologiczne z nadrukiem niebieskie sitodruk 3 kolory
Torby ekologiczne z nadrukiem full color DTG
Torby ekologiczne z nadrukiem ecru dtg
Torby ekologiczne z nadrukiem dtg
Torby ekologiczne z nadrukiem DTG topus
Torby ekologiczne z nadrukiem dtg sowa
Torby ekologiczne z nadrukiem sitodruk czarne
Torby ekologiczne z nadrukiem sitodruk białe
Torby ekologiczne z nadrukiem sitodruk 3 kolory
Torby ekologiczne z nadrukiem sitodruk 2 kolory
Torby ekologiczne z nadrukiem sitodruk 1 kolor
Torby ekologiczne z nadrukiem niebieskie sitodruk
Torby ekologiczne z nadrukiem ecru z dlugimi uszami sitodruk
Torby ekologiczne z nadrukiem z dlugimi uszami DTG
Torby ekologiczne z nadrukiem sitodrukowym
Torby ekologiczne z nadrukiem sitodruk
Torby ekologiczne z nadrukiem sitodruk WOSP
Torby ekologiczne z nadrukiem sitodruk OSI