Wizytówki

Wizytówki wykorzystamy powszechnie w kontaktach handlowych między firmami. Przekażmy dzięki nim wszystkie najważniejsze informacje o naszej firmie. Zaprojektujemy je dla Was w sposób kreatywny i estetycznie wykonamy i dzięki temu zachęcimy Twoich klientów do kontaktu z Tobą. Oryginalne wizytówki wydrukujemy na eleganckim grubym papierze co sprawi, że Wasza marka kojarzona będzie z solidnością i wysoką jakością. Cena nie powinna być zatem najważniejszym kryterium wyboru ich wykonawcy. Przygotujemy dla Was pomysłowy, wyróżniający projekt i zaproponujemy najwyższą jakość wykonania.

wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki
wizytowki

Wizytówka – jakie informacje na niej umieścić? 

Nowoczesne wizytówki nie powinniśmy przeładowywać informacjami. Należy na nich umieścić tylko niezbędne dane ułożone w czytelny i przejrzysty sposób. Na wizytówce używanej służbowo powinny się zaleźć przede wszystkim: nazwa firmy, imię i nazwisko oraz stanowisko danej osoby, a także adres e-mailowy i telefon. Często umieszczany na niej jest także adres firmy, jej NIP i REGON, a także strona www. Jeśli z nazwy to nie wynika, dodamy także krótkie hasło, które będzie informowało, w jakiej branży działamy jako firma. Na wizytówkach dwustronnych zamieścimy listę najważniejszych usług, jakie świadczy firma oraz informacji o asortymencie, jakim handluje. W tło wkomponujemy zdjęcia siedziby, produktów lub różnego rodzaju rysunki techniczne kojarzące się z daną branżą.

Druk wizytówek – na co zwrócić uwagę?

Zamawiając wizytówki nie warto kierować się wyłącznie ich ceną. Aby godnie reprezentowały nasz biznes, warto wybrać dobrą drukarnię, która przygotuje dla nas ciekawy projekt. Jeśli zdecydujemy się na ekskluzywne wizytówki, szczególnie ważna jest jakość ich wykonania. Kluczowe znaczenie ma odpowiednia grubość i jakość papieru oraz przejrzystość informacji podanych w interesujący, ale czytelny sposób. Pozwala to wzmocnić pozytywne wrażenie po spotkaniu i podkreślić nasz profesjonalizm. Najlepiej wybrać wizytówki w standardowych wymiarach  90×50 mm lub 85×55 mm. Te formaty są najbardziej praktyczne, ponieważ stosowane są także w przypadku dowodów osobistych i kart kredytowych. Oznacza to, że bez problemu zmieścimy w każdym portfelu i wizytowniku.

W niektórych przypadkach warto rozważyć zastosowanie nietypowego rozmiaru i kształtu wizytówki. W zależności od branży i specyfiki firmy możemy postawić np. na wizytówki plastikowe lub przezroczyste, dzięki którym na pewno wyróżnimy się wśród konkurencji.

Wizytówka firmy – czy warto ją uszlachetnić?

Zadbamy o to, aby Twoje wizytówki na zamówienie wyróżniały się jakimś eleganckim i zaskakującym szczegółem. Dzięki temu na dłużej przyciągniemy uwagę odbiorcy i tym samym szybciej będziemy zapamiętani. Może się zdarzyć także, iż zapamięta ją na tyle, że pokaże ją komuś ze swojego otoczenia, kto właśnie szuka usług, jakie oferujemy. Zaproponujemy również uszlachetnienie, jest doskonałym sposobem na to, aby stworzyć ciekawe wizytówki. Cennik, jaki zostanie nam przedstawiony przy tego rodzaju zamówieniu, będzie pewnie nieco wyższy, jednak inwestycja szybko się zwróci. Ciekawym rozwiązaniem są m.in.  wizytówki soft touch. Folia, którą pokrywamy takie wizytówki, jest bardzo przyjemna w dotyku. Położona na gruby, dobry jakościowo papier daje wrażenie prestiżu i jakości.

Wydruk wizytówek

Koszty wykonania są pierwszą informacją, jakiej zazwyczaj poszukujemy, zamawiając wizytówki. Cena 100 szt. może znacznie się różnić w zależności od wykonawcy. Żeby uniknąć rozczarowania, sprawdźmy przede wszystkim, czy obejmuje ona także wykonanie projektu. Kolejną bardzo ważną kwestią jest rodzaj i grubość papieru, z jakiego wizytówki zostaną wykonane. Może się bowiem okazać przy odbiorze, że papier jest bardzo miękki, przez co łatwo się zagina i wizytówka szybko przestaje estetycznie i elegancko wyglądać. Poza tym mimo najlepszego projektu będzie sprawiała wrażenie niskiej jakości, a przecież ma podkreślać solidność naszej firmy. Nasza drukarnia wykonuje wizytówki wyłącznie na wysokiej jakości papierze. Dodatkowo laminujemy go folią matową lub błyszczącą z obu stron. Wizytówki naszych klientów wyglądają dzięki temu elegancko i są bardzo trwałe. Jeśli zależy nam na oryginalności, warto dowiedzieć się, jakie rozwiązanie może zaproponować nam wybrana drukarnia.

Wizytówki druk

Oferujemy swoim klientom nie tylko wydruk, ale także przygotowanie wizytówek. W zależności od wielkości nakładu wykonamy je za pomocą druku cyfrowego lub offsetowego. Zamówienia nieprzekraczające 500 szt. drukujemy cyfrowo w czasie 2-3 dni roboczych. Większe realizacje wykonujemy offsetowo. Ten rodzaj druku charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością i precyzją odwzorowania przygotowanego projektu. Wizytówki wykonywane tą techniką są pokrywane lakierem dyspersyjnym, który wzmacnia efekt kolorystyczny. Pokrywamy je także błyszczącą lub matową folią. Mogą mieć proste lub zaokrąglone rogi. Termin realizacji wizytówek drukowanych offsetowo to zazwyczaj około 7 dni roboczych.

Wizytówki – druk offsetowy

Technikę druku offsetowego zalecamy do realizacji większych nakładów wizytówek. Charakteryzuje się on bardzo wysoką jakością, dzięki której precyzyjnie odwzorujemy przygotowany projekt. Wizytówki wykonywane tą techniką są standardowo pokrywamy lakierem dyspersyjnym w celu wzmocnienia kolorystyki oraz laminowane folią połysk lub mat. Narożniki wizytówek możemy zostawić proste lub je zaokrąglić. Zamówienie wydrukujemy do 7 dni roboczych.
Cennik wizytówek offset:
500 szt. – 220,-
1.000 szt. – 290,-
2.000 szt. – 360,-

Ceny netto.

Prosty projekt wizytówek przygotujemy GRATIS.

 

Jeśli mają Państwo pytania, wątpliwości – prosimy zadzwonić pod tel. 505-005-101 lub napisać e-mail: biuro@artpress.pl

Zobacz, czym jeszcze się zajmujemy: