Koszulki z nadrukiem

Możemy zrealizować niemal każde zamówienie na odzież, kamizelki, bluzy czy koszulki z nadrukiem. Wydrukujemy pojedynczą sztukę jak i niewielką serię, czy też większy nakład koszulek w najkrótszym możliwym czasie oraz przy zachowaniu niskiej, atrakcyjnej ceny. Zależnie od projektu wykonujemy napisy i nadruki na koszulkach używając różnych metod. Możliwe jest również wykonanie wydruków grafiki na koszulkach czarnych lub białych ale również w innych kolorach. Jeśli posiadasz własny projekt, prześlij go nam a my dostosujemy wielkość projektu do wielkości koszulki.

koszulki z nadrukiem pogon
koszulki z nadrukiem pantera
koszulki z nadrukiem niesmialy
koszulki z nadrukiem edycja limitowana
koszulki z nadrukiem wieczor panienski

Nadruk na koszulce

Jeśli nie jesteś pewien jak będzie wyglądał twój wzór, możesz go przetestować wykonując prostą naprasowankę lub zamawiając ją u nas. Jest to dobra metoda na upewnienie się co do wyglądu wzoru przed złożeniem większego zamówienia.

Na białych t-shirtach proponujemy nadruk DTG. Jest to bezpośredni cyfrowy nadruk, bardzo wytrzymały i praktycznie niewyczuwalny w dotyku. Sprawdza się rewelacyjnie przy realizacji pojedynczych wzorów bardzo skomplikowanych i wielokolorowych projektów już od jednej sztuki.

Koszulkę z własnym projektem można użyć jako upominek reklamowy dla regularnych klientów, jako dodatek do eventów firmowych oraz również jako ubiór czy uniform każdego pracownika. Własny, oryginalny nadruk pozwala nadać wierzchniej odzieży indywidualny i unikalny charakter. Często koszulki reklamowe i promocyjne są rozdawane stałym lub potencjalnym klientom jako firmowy gadżet reklamowy np. podczas targów branżowych. Dzięki współczesnym możliwościom technologicznym, jesteśmy w stanie wykonać dowolną koszulkę z logo firmy na indywidualne zamówienie w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Lipowej 5 w Bydgoszczy.

koszulki z nadrukiem queen
koszulki z nadrukiem ojtam
koszulki z nadrukiem numer 01
koszulki z nadrukiem king
koszulki z nadrukiem dobry rocznik

Jak złożyć zamówienie na koszulki z nadrukiem?

Na początku prosimy o przesłanie:
– logotypu lub innej grafiki na koszulki – najlepiej wersja wektorowa, czcionki zamienione na krzywe, max format CorelDraw v.X7
– tekstu, kolorystyki którą ma być użyta lub ewentualnie gotowego projektu.

Macie tylko pomysł na koszulkę i jakąś ogólną wizję swoich oczekiwań? Też sobie poradzimy. Na miejscu w ciągu kilku minut przygotujemy projekt nadruku, dopasujemy wielkość, kolory.

Proste projekty nadruków na koszulkach wykonujemy gratis.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

koszulki z nadrukiem rysiek riedel
koszulki z nadrukiem numer 77
koszulki z nadrukiem classic tshirt niebieski
koszulki z nadrukiem classic tshirt czerwony
koszulki z nadrukiem bydgoszcz

Nadruki na koszulki metodą sitodruku

Duże nakłady wydrukujemy metodą sitodruku, który charakteryzuje się wyjątkowo wysoką trwałością. Ma też pewne ograniczenia. Możemy wydrukować do 4 kolorów na każdej stronie koszulki. Sitodrukiem nie możemy też wydrukować zdjęć i przejść tonalnych. Do bezpośredniego druku na koszulkach wykorzystujemy głównie sitodrukowe farby wodne. Nadruki takimi farbami na odzieży gwarantują najwyższą trwałość nadruku i koszulki podczas ich używania i prania. Możemy wydrukować także na innych materiałach i tkaninach naturalnych lub syntetycznych.

Koszt nadruku zależy od nakładu, ilości użytych w projekcie kolorów, wielkości nadruku i kilku innych czynników więc każdą pracę wyceniamy indywidualnie.

koszulki z nadrukiem jack
koszulki z nadrukiem jack zloty
koszulki z nadrukiem jack daniels
koszulki z nadrukiem jack daniels zloty
koszulki z nadrukiem daniels

Nadruk na koszulce metodą DTG

Ciekawą metodą nadruku na koszulkach jest nadruk cyfrowy DTG. Tutaj możemy sobie pozwolić na wydruk dowolnej grafiki z nieograniczoną ilością kolorów a nawet wydruk zdjęcia. Ta metoda ogranicza się jednak tylko do jasnych koszulek bawełnianych (najlepiej białych).

Orientacyjny koszt wydrukowania 1 sztuki to ok 60/70,- złotych netto za koszulkę (bardzo dobrej jakości koszulka + nadruk). Przy większych nakładach cena jest zdecydowanie niższa.

koszulki z nadrukiem wez nie pytaj
koszulki z nadrukiem tata
koszulki motocyklowe z nadrukiem
koszulki motocyklowe z nadrukiem route 66
koszulki motocyklowe z nadrukiem road race

Koszulki z napisami lub grafiką – flex i flock

Nadruk flex i flock proponujemy najczęściej przy pojedynczych egzemplarzach lub niewielkich seriach koszulek z nadrukiem

Bardzo dobre efekty uzyskuje się przy druku ciemnych koszulek z jasnym nadrukiem – np. czarna koszulka z białymi napisami.

Zaletą tej metody jest możliwość nadruku kolorami metalicznymi np. złotym czy srebrnym.

Koszulki z własnym nadrukiem – termotransfer

Ta metoda nadruku najlepiej sprawdza się przy pojedynczych egzemplarzach lub niewielkich seriach. Termotrasfer najczęściej stosujemy w przypadkach kiedy mamy do wydrukowania skomplikowaną i dokładną grafikę o dużej ilości kolorów.

Czas realizacji nadruku na koszulkach

Pojedyncze egzemplarze koszulek wykonujemy na następny dzień roboczy. W szczególnych wypadkach jeśli mamy taką możliwość to wydrukujemy koszulkę na poczekaniu.
Czas realizacji większej serii 2-7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i wpłaty na konto.
Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Koszt wysyłki DPD

Pojedyncza paczka może mieć wagę do 30 kg

– 28,- za przesyłkę pobraniową
– 15,- za przesyłkę po dokonaniu przedpłaty

Koszulki z nadrukiem – realizacje

nadruk na koszulce dtg juwenkracja
nadruk na koszulce na prezent
nadruk na koszulce na prezent samochod
nadruk na koszulce na prezent motocykl
nadruk na koszulce dtg mother
nadruk na koszulce super tata na dzien ojca
nadruk na koszulce maly na piersi
nadruk na koszulce flex ansa
nadruk na koszulce dtg pies
nadruk sitodrukowy na koszulce
nadruk zloty na koszulkach szakal
nadruk na koszulkach dla modeli
nadruk na koszulkach depeche mode
nadruk na koszulkach brokatowy
złoty nadruk na koszulkach motocykl
nadruk na koszulkach na prezent
nadruk na koszulkach motocykle
nadruk na koszulkach firmowych
nadruk na koszulkach dtg na dzien ojca
nadruk na koszulkach psy
nadruki na koszulki na koncert
nadruki na koszulki na 50
nadruki na koszulki kolorowe rozne
nadruki na koszulki firmowe
nadruki dtg na koszulki
koszulki z wlasnym nadrukiem pelnokolorowym
koszulki z wlasnym nadrukiem od 1 szt
koszulki z wlasnym nadrukiem friends
koszulki z wlasnym nadrukiem bolek
koszulki z wlasnym nadrukiem rr i motocykl
koszulki z napisami sportowe z numerami
koszulki z napisami king
koszulki z napisami edycja limitowana
koszulki sportowe z napisami
koszulki z napisami zlotymi
tshirty z nadrukiem na 50
tshirty z nadrukiem motocyklowe
tshirty z nadrukiem firmowym
tshirty z nadrukiem brokatowym
tshirty z nadrukiem wieczor kawalerski

Nadruk na koszulkach

Własny nadruk na koszulce to doskonały pomysł na promocje firmy, ubrania dla pracowników czy prezent dla bliskiej osoby. Koszulki z własnym logo od lat sprawdzają się bowiem w roli gadżetu reklamowego dla obecnych i potencjalnych klientów a także jako uniform dla pracowników. Oferujemy także koszulki sportowe z nadrukiem dla klubów piłkarskich, sekcji lekkoatletycznych i innych. W zależności od potrzeb wykonujemy pojedyncze sztuki, małe serie a także bardzo duże zamówienia. Nadruki wykonujemy na podstawie projektów przesłanych przez klienta lub stworzonych przez nas na podstawie jego wizji. Oferujemy różne techniki drukowania, które pozwalają nam nanosić na koszulki napisy, najbardziej skomplikowane wzory graficzne, a nawet zdjęcia. Drukowanie koszulek wykonujemy różnymi metodami dzięki czemu zawsze możemy zaproponować naszym klientom technikę najbardziej opłacalną i dającą najlepsze efekty.

Nadruki na koszulki metodą sitodruku

Metoda ta najlepiej sprawdza się przy dużych zamówieniach ponieważ wówczas jest najbardziej opłacalna. Tego typu nadruki wykonane tą techniką są bardzo trwałe więc nawet po wielokrotnym użytkowaniu i praniu pozostają niezmienne. Nie można jej jednak użyć do nanoszenia zdjęć i przejść tonalnych pozwala bowiem wykorzystać do 4 kolorów na każdej stronie koszulki.

Koszulki z własnym nadrukiem metodą DTG

Ta technika umożliwia drukowanie na koszulkach dowolnych grafik, a nawet zdjęć. Pozwala na precyzyjne nanoszenie najdrobniejszych szczegółów skomplikowanych projektów na białe i jasne T-shirty. Drukujemy bezpośrednio na materiale, dzięki czemu metoda ta może być wykorzystywana do realizacji zarówno małych, jak i dużych zamówień.

Koszulki z własnym nadrukiem metodą termotransferu

Termotransfer pozwala wykonywać na koszulkach skomplikowane grafiki o dużej ilości kolorów. Wzór najpierw drukowany jest na specjalnym nośniku na drukarce laserowej lub atramentowej a następnie za pomocą wysokiej temperatury nanoszony jest na koszulkę. Metodę tę można wykorzystać do drukowania białych lub bardzo jasnych koszulek.

Koszulki z własnym nadrukiem metodą folii flex i flock

Metoda ta doskonale sprawdza się przy pojedynczych egzemplarzach lub niewielkich seriach koszulek. Z jej wykorzystaniem można wykonać dowolny t shirt z napisem lub prostą grafiką. Technika ta pozwala bowiem również na nanoszenie jasnych napisów na ciemnych koszulkach. Można także uzyskać efekt meszku wykorzystując folię flock albo metaliczny kolor złota lub srebra. Tą techniką wykonujemy również nadruki brokatowe lub odblaskowe.

T-shirty z nadrukiem – świetny pomysł na prezent

Koszulka ze śmiesznymi napisami albo grafiką nawiązującą do pasji lub zawodu jubilata może myć świetnym pomysłem na prezent z okazji okrągłych urodzin dla mężczyzny. T-shirt damski z nadrukiem może natomiast uświetnić wieczór panieński lub inną imprezę integrującą w kobiecym gronie. Koszulki damskie z nadrukiem i koszulki męskie z nadrukiem sprawdzają się także doskonale na takie okazje jak dzień mamy i dzień taty, dzień dziadka i dzień babci, a także wiele innych okazji.

Koszulki na zamówienie

Dostępne w naszej ofercie koszulki wykonane są z dobrych jakościowo materiałów i są staranne wykończone. Dzięki temu są komfortowe w użytkowaniu i bardzo trwałe. Nawet po wielokrotnym praniu nie tracą kolorów ani nie wyciągają się. Metody wykonywania nadruków, które stosujemy, gwarantują trwałość naniesionych, grafik, zdjęć czy napisów. W pralce, przy zachowaniu zaleceń producenta umieszczonych na metce, może zostać uprana zatem każda dostępna u nas koszulka. Własny nadruk pozostanie przy tym bez zmian.

Żeby złożyć zamówienie, wystarczy przesłać nam projekt koszulki, wybrać jej kolor i rozmiar oraz podać ilość sztuk do wykonania. Na tej podstawie oszacujemy, ile będzie kosztowała koszulka z twoim nadrukiem. Cena zależna jest bowiem m.in. od wielkości grafiki oraz ilości zamówionych sztuk. Jeśli nie możesz samodzielnie zaprojektować T-shirtu, przyjdź do nas lub zadzwoń. Gdy nam przedstawisz swoją wizję w kilka chwil przygotujemy dla Ciebie projekt. Gdy go zaakceptujesz naniesiemy go na wybraną koszulkę. Realizujemy w ten sposób nie tylko pojedyncze sztuki na prezent ale także koszulki z logo firmy.

Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

Zobacz inną odzież w naszej ofercie: