Cenówki – ważny element promocji

Cenówki nie służą wyłącznie do prezentacji cen. Mogą być także skutecznym elementem promocji firmy, jeśli umiejętnie je wykorzystamy. Za ich pomocą możemy przede wszystkim przedstawić klientom odwiedzającym nasz sklep ceny dostępnych w nim towarów. Robiąc to w estetyczny i przejrzysty sposób, z pewnością zwrócimy ich uwagę. Cenówki przygotowane na indywidualne zamówienie to dobry sposób na to, aby budować swoją markę w świadomości klientów. Ich grafika dopasowana do specyfiki towaru, wykonana w firmowych kolorach skutecznie przyciąga wzrok osób odwiedzających nasz lokal.

Jaka powinna być dobra cenówka?

Podstawową funkcją cenówki jest prezentacja informacji o produkcie, w tym oczywiście jego ceny. Najczęściej wykorzystywane są one w różnego w rodzaju punktach prowadzących sprzedaż artykułów spożywczych. Chętnie sięgają po nie właściciele stoisk z mięsem i wędlinami, cukierni, barów sałatkowych oraz lodziarni. Zapisywane są na nich nazwy produktów oraz ich smaki. Przed zamówieniem cenówki warto przemyśleć, jak powinno wyglądać pole jej zapisu. Odpowiednio duże pozwoli nam w przejrzysty sposób zaprezentować wszystkie niezbędne informacje. Dla firm budujących własną markę zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są cenówki z indywidualnym projektem graficznym. Można nie tylko umieścić na nich logo firmy, ale także podkreślić charakter towarów do prezentowania których będą wykorzystywane.  Warto także zwrócić uwagę na jakość techniczną cenówek. Powinny być sztywne i obustronnie laminowane, aby były w pełni odporne na wilgoć i umożliwiały wielokrotną zmianę ceny. To jedyna gwarancja tego, że po dłuższym czasie użytkowania wciąż będą wyglądały estetycznie.

cenowki sklepowe laminowane niewiescin promocja
cenowki sklepowe laminowane pasjonata
cenowki sklepowe laminowane taste polish
cenowki sklepowe laminowane taste
cenowki sklepowe laminowane ziarenko
cenowki sklepowe laminowane niewiescin
cenowki do mięsa laminowane kier
cenowki laminowane bekpol
cenowki sklepowe laminowane bilet
cenowki sklepowe laminowane cielecina
cenowki sklepowe laminowane kuferek
cenowki sklepowe laminowane kuferek

Cenówki – jak je wykorzystać, żeby przyciągnąć uwagę klienta?

Cenówki z powodzeniem wykorzystamy do budowania pozytywnego wizerunku firmy. Dobrze jest zatem postawić na indywidualny projekt graficzny, prezentujący logo marki i podkreślający charakter produktów. Warto zachować spójny wygląd wszystkich cenówek. Dobre efekty przynosi wprowadzenie różnych etykiet do oznaczenia różnych grup towarów, np. wędlin, serów czy ciast. Podczas promocji możemy wykorzystywać cenówki w jaskrawym kolorze lub z przyciągającym uwagę elementem graficznym. Wówczas klient, podchodząc do stoiska, od razu zauważy, które produkty są w specjalnej ofercie. Cenówki można wykorzystać także do zwrócenia uwagi klientów na produkty premium, ekologiczne czy wykonane ręcznie. Etykiety mogą mieć np. akcent sugerujący, że dotyczą produktów wysokiej jakości. Mogą także nawiązywać do wzornictwa ludowego, jeśli mamy do czynienia z produktami tradycyjnymi.

Cenówki laminowane – dlaczego są najczęściej zamawiane?

Cenówki laminowane są najczęściej wykorzystywane do prezentacji cen produktów spożywczych. Największą ich zaletą jest możliwość wielokrotnej zmiany ceny, odporność na wilgoć oraz możliwość mycia i dezynfekcji. Właściciele sklepów cenią je także za stosunkowo niską cenę i możliwość wykonania indywidualnego projektu, dopasowanego do charakteru towaru. Łatwo i szybko nanosi się na nie potrzebne informacje. Z przodu najczęściej jest to nazwa produktu, cena i ewentualnie lista alergenów. Na odwrocie można natomiast zapisać dane potrzebne sprzedawcy. Mogą to być np. kody produktu czy dokładną listę składników. Czytelnie zaprezentowane ceny i podstawowe informacje o produkcie przyspieszają obsługę klientów. Szczególnie w miejscach, gdzie ruch jest duży, jak np. bary szybciej obsługi, stoiska z mięsem, wędlinami czy serami. Klienci, stojąc w kolejce, mogą dokonać wyboru. Dzięki temu będą mieć także mniej pytań do sprzedawcy, przez co transakcja zabierze mniej czasu.

Cenówki do wędlin

Stoiska mięsne zazwyczaj prezentują ogromną ilość produktów. Ich właściwe wyeksponowanie i oznaczenie przyspiesza obsługę klientów i ułatwia pracę sprzedawcom. Z tego względu warto zadbać przejrzystą prezentację towaru. Ujednolicenie wszystkich cenówek pod względem kształtu i ogólnej koncepcji graficznej przynosi dobre efekty. Można rozróżnić np. kolorystycznie surowe mięso, wędliny, sery, czy ryby. Gdy każda grupa towaru będzie miała inne cenówki, klient łatwej odnajdzie wzrokiem potrzebne informacje. Produkty w promocji, na które odwiedzający najczęściej zwracają uwagę, powinny być wyróżnione np. jaskrawym akcentem, aby łatwo wpadały w oko. W podobny sposób możemy wyróżnić produkty premium.

Cenówki z logo

Cenówki z logo to ważny element budowania marki w świadomości klienta. Świetnie sprawdzają się przede wszystkim na stoiskach, gdzie oferowane są produkty wytworzone przez daną firmę, jak np. lodziarnie i cukiernie. Warto stosować je także w restauracjach i barach, gdzie klient sam decyduje o tym, co nałoży na swój talerz. Sprawdzą się również w bistrach sałatkowych, kanapkowych i innych tego typu lokalach. Prezentowane w ten sposób logo, bezpośrednio zestawione z produktami oferowanymi i przez firmę zacznie szybciej i trwalej zapadnie w pamięć osób odwiedzających lokal.

Rozmiar cenówki

Całkowity rozmiar po zafoliowaniu: 75 mm x 105 mm / wymiar kartonika: 69mm x 99mm

Ceny

Ceny są uzależnione od ilości jednorazowo zamawianej partii cenówek tego samego wzoru.
1000 szt. – 0,75/szt.
2000 szt. – 0,68/szt.
5000 szt. – 0,42/szt.
10000 szt. – 0,33/szt.
20000 szt. – 0,29/szt.
Ceny netto.

Czas realizacji

Czas realizacji – 4-7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i wpłaty na konto.
Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Koszt wysyłki DPD

– 22,- za przesyłkę pobraniową do 30 kg
– GRATIS przy przedpłacie 100% wartości zamówienia.

Jak złożyć zamówienie?

Po zakupie prosimy o przesłanie:
– logotypu – wersja wektorowa, czcionki zamienione na krzywe, najlepiej CorelDraw do v.2019
– tekstu, kolorystyki którą ma być użyta lub ewentualnie gotowego projektu.

Na podstawie przesłanych materiałów i sugestii przygotowujemy bezpłatnie projekt cenówki.
Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.

Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt: tel. 505-005-101
lub e-mail: biuro@artpress.pl

Zobacz, czym jeszcze się zajmujemy: