Pieczątka Wagraf 5


Pieczątka Wagraf 5

Wielkość odbicia 70mm x 26mm co pozwala na umieszczenie do 8 linijek tekstu.
Estetyka, jak i  wysoka jakość wykonania niewątpliwie sprawiają, że pieczątka Wagraf 5 doskonale współgra z innymi atrybutami przedsiębiorcy. Bezsprzecznie podnosi to prestiż firmy. Szeroka gama kolorystyczna pozwala jeszcze bardziej dopasować ten odpowiedni dlatego, że uwzględni również preferencje samego przedsiębiorcy lub osoby, która będzie korzystała na co dzień z pieczątki. Przede wszystkim istotne są barwy, z którymi kojarzy się samo przedsiębiorstwo czy jego logo. Dodatkowo pieczątka posiada praktyczne zamknięcie, które pozwala na zredukowanie do niezbędnego minimum jej wielkości. Zamkniecie to oczywiście chroni pieczątkę a także przenoszone wraz z nią dokumenty / rzeczy przed zabrudzeniem bądź zniszczeniem.


Cena za gotową pieczątkę: 80,-/szt. netto


Pieczątka Wagraf 5 jako duża pieczęć firmowa

Rozmiary pieczątki pozwalają na zamieszczenie maksymalnej ilości informacji niezbędnych przede wszystkim do skrócenia czasu wypełniania dokumentów, czy też posługiwania się pieczątką w obrocie gospodarczym. Przedsiębiorcy bardzo często wybierają pieczątkę Wagraf 5. Jej rozmiary sprawiają, że jest ona z pewnością największą w kategorii dużych pieczątek firmowych. Jednocześnie nie wpływa to w żaden sposób na wygodę jej użytkowania. Wielkość odbicia 70mm x 26mm pozwala na umieszczenie do 8 linijek tekstu, co znacznie ułatwia przedsiębiorcy codzienne funkcjonowanie w przeciwieństwie do mniejszych pieczątek.

Nowoczesny design sprawia, że pieczątka doskonale sprawdza się w nowoczesnych przedsiębiorstwach pragnących iść z duchem czasu. Z pewnością wysoka jakość wykonania zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Czytelne odbicie czyni pieczątkę niezwykle funkcjonalną w codziennym użyciu i w każdych warunkach. Dzięki połączeniu tej funkcjonalności z profesjonalnym wyglądem, pieczątka Polan 5s doskonale sprawdza się jako jeden atrybutów wpływających na tworzenie wizerunku firmy. Praktyczne zamknięcie chroni natomiast pieczątkę przed uszkodzeniem czy zniszczeniem. Pozwala również uniknąć zabrudzenia rzeczy wraz z nią przenoszonych. Co więcej, dzięki takiemu zamknięciu możliwe jest zredukowanie rozmiarów pieczątki. W przypadku dużych pieczątek firmowych ma niebagatelne znaczenie ponieważ dzięki temu staje się bardziej mobilna. Podsumowując, wszystkie te zalety pieczątki Wagraf 5 jeszcze bardziej sprawiają, że jest ona jedną z najczęściej wybieranych przez przedsiębiorców pieczątek.