Pieczątka Wagraf 7


Pieczątka Wagraf 7

Wielkość odbicia 60mm x 40mm i w związku z tym pozwala na umieszczenie do 10 linijek tekstu. Jest to szczególnie praktyczne dla firm zmuszonych każdego dnia podawać klientom i współpracownikom duże ilości informacji niezbędnych do prawidłowego wypełnienia dokumentacji. Praktyczna budowa sprawia, że pieczątka Wagraf 7 jest ergonomiczna i dlatego doskonale mieści się w dłoni.


Cena za gotową pieczątkę: 85,-/szt. netto


Pieczątka Wagraf 7 – duża pieczątka dla wymagających

Trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie firmy bez nieodzownych jej atrybutów, chociażby takich, jak pieczątka. Pozwala ona zaoszczędzić czas przeznaczony na wypełnianie szeregu rubryk danymi firmy. Jest również elementem zwiększającym wiarygodność firmy, a tym samym wpływającym na kreowanie jej wizerunku na konkurencyjnym rynku. Przedsiębiorcy, którzy w rzeczywistości gospodarczej zmuszeni są operować dużą liczbą dokumentów z pewnością docenią każde ułatwienie, pozwalające dodatkowo zaoszczędzić czas niezbędny do załatwienia danej sprawy. To szczególnie do nich adresowany jest produkt doskonałej jakości, jakim jest duża pieczątka Wagraf 7. Łączy w sobie wygodę użytkowania wraz z niezawodnością. Pieczątka pozwala na umieszczenie szeregu informacji, identyfikujących przedsiębiorstwo i ułatwiających codzienną pracę na rzecz rozwoju firmy – sprzyja temu wielkość odbicia 60mm x 40mm, pozwalająca na umieszczenie do 10 linijek tekstu.

Ponieważ posiada zwracający uwagę design, łączący prostotę z elegancją sprawia, że pieczątka ta jest elementem pozwalającym budować spójny wizerunek firmy. Natomiast szeroka gama kolorystyczna pozwala zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. Z kolei mechanizm blokady zabezpiecza pieczątkę przed uszkodzeniem czy zniszczeniem, a w trakcie przenoszenia także ewentualnym zabrudzeniem przedmiotów znajdujących się wokół niej.

Z pewnością atrakcyjny stosunek jakości pieczątki do jej ceny sprawia, że wyrobienie pieczątki Wagaf 7 nie obciąża budżetu.  Innymi słowy, jest to szczególnie istotne dla firm rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej. Podsumowując – to idealny wybór dla wymagających.