fbpx
 

Reklamówki Foliowe z Nadrukiem

Profesjonalne torby foliowe dostępne w asortymencie naszej firmy są produkowane z wysokiej jakości miękkiego polietylenu LDPE i barwione w procesie produkcji. Wszystkie oferowane torby foliowe z nadrukiem są praktyczne w zastosowaniu, estetyczne oraz niedrogie, doskonale sprawdzając się do pakowania różnego rodzaju przedmiotów.
W ofercie posiadamy szeroką gamę starannie wykonanych torebek foliowych w różnych rozmiarach i o różnej gramaturze, które odznaczają się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Dodatkowe zabarwienie znacznie zwiększa atrakcyjność wizualną toreb i nadruków.

 

Niezawodne Torby Foliowe  z Nadrukiem

Szczególną popularnością wśród konsumentów cieszą się torby i torebki foliowe z nadrukiem, które mogą stanowić oryginalne i przykuwające uwagę nośniki marketingowe. Każda okazja do zaprezentowania logo firmy bądź ciekawego sloganu reklamowego stanowi szansę efektywnej promocji, a starannie wykonana torba czy torebka foliowa z nadrukiem, skutecznie to zadanie ułatwia.
Torby foliowe z nadrukiem wykonujemy praktycznie w dowolnych rozmiarach i kolorach, dopasowanych do indywidualnych oczekiwań klienta.

 

Zwykła torebka foliowa – niezwykłe zastosowanie

Torby i torebki foliowe – co tydzień dostajemy ich tyle, że przestajemy zwracać na nie uwagę. A jednak nadal torby foliowe z nadrukiem to najsprytniejszy sposób dotarcia do klientów, którzy nigdy nie słyszeli o naszej marce. Wystarczą: trwała folia, solidny nadruk, ciekawy design i odpowiednie hasło – a torebki foliowe z nadrukiem stają się nagle najlepszym przyjacielem każdego sklepu czy firmy.

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą dotychczasowych realizacji i sprawdź, jakie wymagania powinien mieć twój projekt nadruku, by jak najlepiej wyglądał na torebce. Zapraszamy do naszej siedziby mieszczącej się przy ulicy Lipowej 5 w Bydgoszczy.

 

 

 

Czas realizacji reklamówek foliowych z nadrukiem

Czas realizacji – 3-14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i wpłaty na konto.
Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

 

Koszt wysyłki toreb foliowych:

Koszt wysyłki DPD:
– 28,- za przesyłkę pobraniową do 30 kg
– 0,- za przesyłkę przy przedpłacie 100% wartości zamówienia (pokrywamy koszty wysyłki)

 

Jak złożyć zamówienie na torby foliowe z nadrukiem

Prosimy o przesłanie:
– loga – wersja wektorowa, zamienione na krzywe, najlepiej CorelDraw do v.X5
– tekstu, kolorystyki którą ma być użyta lub ewentualnie gotowego projektu.
Proste projekty nadruków na torby foliowe wykonujemy gratis.
Dane do przelewu na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101
lub e-mail: biuro@artpress.eu