fbpx
 

Torby Papierowe

Wysokiej klasy torby reklamowe papierowe znajdujące się w naszym asortymencie są produkowane z najwyższej jakości szarego oraz białego papieru. W ofercie posiadamy szeroki wybór toreb papierowych z nadrukiem, które są dostępne w różnych kolorach, rozmiarach oraz z różnymi rodzajami uchwytów.

Wytwarzane przez nas torby reklamowe i małe torebki papierowe z nadrukiem są trwałe, wytrzymałe i ekologiczne, dzięki czemu w prosty sposób ulegają biodegradacji i mogą zostać poddane recyklingowi. Dzięki temu, że do produkcji torebek papierowych stosujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały, stanowią one znacznie trwalszą i zarazem bardziej estetyczną alternatywę dla zwykłych foliowych toreb.

Torby papierowe z nadrukiem

Oferowane przez nas torby papierowe z nadrukiem stanowią idealną propozycję do sklepów, butików oraz biur. Mogą one stanowić estetyczne opakowania upominków, ale dzięki nadrukom reklamowym, będą również świetnym elementem kampanii marketingowej. Torby i torebki papierowe z nadrukiem wytwarzamy metodą sitodruku, która pozwala nam na wykonanie nawet niewielkich nakładów produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.
Wysoka jakość ma znaczenie

Torba papierowa to idealna metoda promocji małych i dużych przedsiębiorstw, a także sygnał dla klienta, że firma stanowi poważną część rynku i dba o swój wizerunek oraz zaufanie konsumentów. Torby papierowe z nadrukiem pozwalają na umieszczenie loga, tekstu lub dowolnej kolorystyki. Dzięki temu torebki papierowe nabierają indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru.

Sprawdź, jakie torebki z nadrukiem wykonaliśmy do tej pory. Różne rozmiary oraz wzory uchwytów to gwarancja dokładnie takiego towaru, jaki potrzebujesz. Odwiedź nas w naszej siedzibie, przy ulicy Lipowej 5 w Bydgoszczy.

 

Czas realizacji toreb papierowych

Czas realizacji – 3-14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i wpłaty na konto.
Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

 

Koszt wysyłki toreb papierowych

– 28,- za przesyłkę pobraniową do 30 kg
– 0,- za przesyłkę przy przedpłacie 100% wartości zamówienia (pokrywamy koszty wysyłki)

 

Jak złożyć zamówienie na torby papierowe z nadrukiem

Prosimy o przesłanie:
– loga – wersja wektorowa, zamienione na krzywe, najlepiej CorelDraw do v.X3
– tekstu, kolorystyki którą ma być użyta lub ewentualnie gotowego projektu.
Proste projekty nadruków na torby bawełniane reklamowe wykonujemy gratis.
Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.eu