fbpx
 

Torby Papierowe

Wysokiej klasy torby reklamowe papierowe znajdujące się w naszym asortymencie są produkowane z najwyższej jakości szarego oraz białego papieru. W ofercie posiadamy szeroki wybór toreb papierowych z nadrukiem, które są dostępne w różnych kolorach, rozmiarach oraz z różnymi rodzajami uchwytów.

Wytwarzane przez nas torby reklamowe i małe torebki papierowe z nadrukiem są trwałe, wytrzymałe i ekologiczne, dzięki czemu w prosty sposób ulegają biodegradacji i mogą zostać poddane recyklingowi. Dzięki temu, że do produkcji torebek papierowych stosujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały, stanowią one znacznie trwalszą i zarazem bardziej estetyczną alternatywę dla zwykłych foliowych toreb.

Torby papierowe z nadrukiem

Oferowane przez nas torby papierowe z nadrukiem stanowią idealną propozycję do sklepów, butików oraz biur. Mogą one stanowić estetyczne opakowania upominków, ale dzięki nadrukom reklamowym, będą również świetnym elementem kampanii marketingowej. Torby i torebki papierowe z nadrukiem wytwarzamy metodą sitodruku, która pozwala nam na wykonanie nawet niewielkich nakładów produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.
Wysoka jakość ma znaczenie

Torba papierowa to idealna metoda promocji małych i dużych przedsiębiorstw, a także sygnał dla klienta, że firma stanowi poważną część rynku i dba o swój wizerunek oraz zaufanie konsumentów. Torby papierowe z nadrukiem pozwalają na umieszczenie loga, tekstu lub dowolnej kolorystyki. Dzięki temu torebki papierowe nabierają indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru.

Sprawdź, jakie torebki z nadrukiem wykonaliśmy do tej pory. Różne rozmiary oraz wzory uchwytów to gwarancja dokładnie takiego towaru, jaki potrzebujesz. Odwiedź nas w naszej siedzibie, przy ulicy Lipowej 5 w Bydgoszczy.

 

Czas realizacji toreb papierowych

Czas realizacji – 3-14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i wpłaty na konto.
Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

 

Koszt wysyłki toreb papierowych

– 28,- za przesyłkę pobraniową do 30 kg
– 0,- za przesyłkę przy przedpłacie 100% wartości zamówienia (pokrywamy koszty wysyłki)

 

Jak złożyć zamówienie na torby papierowe z nadrukiem

Prosimy o przesłanie:
– loga – wersja wektorowa, zamienione na krzywe, najlepiej CorelDraw do v.X3
– tekstu, kolorystyki którą ma być użyta lub ewentualnie gotowego projektu.
Proste projekty nadruków na torby bawełniane reklamowe wykonujemy gratis.
Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.eu

Galeria toreb papierowych z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem białe 2 kolory ranek
Torby papierowe z nadrukiem biała privacon
Torby papierowe z nadrukiem biała ampol
Torby papierowe na wino z nadrukiem eko brazowa szara genderka
Torby papierowe na wino z nadrukiem biała makrum gordon
Torby papierowe z nadrukiem białe bogner
Torby papierowe z nadrukiem białe visaba
Torby papierowe z nadrukiem białe stowarzyszenie
Torby papierowe z nadrukiem białe maraton
Torby papierowe z nadrukiem białe gorny
Torby papierowe z nadrukiem czarne meble
Torby papierowe z nadrukiem czarne makrum
Torby papierowe z nadrukiem czarne hispania
Torby papierowe z nadrukiem czarne beno
Torby papierowe z nadrukiem bordowe gmina
Torby papierowe z nadrukiem czerwona santuarium
Torby papierowe z nadrukiem czerwona mgr
Torby papierowe z nadrukiem czerwona karpa
Torby papierowe z nadrukiem czerwona babachan
Torby papierowe z nadrukiem czarne primaTorby papierowe z nadrukiem czarne prima
Torby papierowe z nadrukiem eko brazowa szara hurtownia
Torby papierowe z nadrukiem eko brazowa szara biskupin
Torby papierowe z nadrukiem eko brazowa szara bfashion
Torby papierowe z nadrukiem eko brazowa szara beno
Torby papierowe z nadrukiem eko brazowa szara agromix
Torby papierowe z nadrukiem eko brazowa szara saferoad
Torby papierowe z nadrukiem eko brazowa szara lomza
Torby papierowe z nadrukiem niebieskie remsuw
Torby papierowe z nadrukiem niebieskie eurodis
Torby papierowe z nadrukiem eko brazowa szara skok
Torby papierowe z nadrukiem zolta video
Torby papierowe z nadrukiem zielone galeria
Torby papierowe z nadrukiem zielone galeria 2

Torby papierowe z logo

Torby papierowe z logo firmy są doskonałym nośnikiem reklamowym. Mocne i estetycznie wykonane sprawdzą się w wielu sytuacjach biznesowych. Można je wykorzystać nie tylko do pakowania produktów oferowanych przez firmę ale także po to, aby w wygodnej formie wręczyć potencjalnym klientom materiały informacyjne podczas targów czy konferencji. Doskonale nadają się do  zapakowania większych rzeczy takich jak odzież, produkty żywnościowe czy różnego rodzaju towary przeznaczone dla domu. Można je zamówić także w małych rozmiarach odpowiednich dla biżuterii, kosmetyków czy produktów artystycznych. Reklamówki papierowe są w pełni biodegradowalne i mogą zostać poddane recyklingowi. Dzięki temu są nie tylko bardziej elegancką ale także ekologiczną alternatywą dla toreb foliowych, które przez coraz większą grupę osób są negatywnie postrzegane. Torby papierowe ekologiczne z własnym logo pomogą nam zatem nie tylko budować rozpoznawalność naszej marki ale także pozytywnie wpłyną na jej postrzeganie przez społeczeństwo jako firmy, która dba o środowisko.

Torby papierowe z nadrukiem – z czego są wykonane?

Oferujemy ekologiczne torby papierowe w wielu różnych wymiarach i kolorach. Wszystkie wykonywane są z najwyższej jakości papieru typu kraft w kolorze szarym lub białym. Dostępne są także torby z papieru ekologicznego bądź kredowego w różnych barwach.  Papier typu kraft wykonany jest z pierwotnego materiału, dzięki czemu jego struktura jest mocniejsza i bardziej odporna na rozciąganie i rozdarcia niż np. papieru z makulatury. Jest jednak równie przyjazny dla środowiska ponieważ torby z niego wykonane są w pełni biodegradowalne. Wykonujemy także bardzo eleganckie torby z papieru kredowego w szerokiej gamie kolorystycznej, które także ulegają całkowitemu rozkładowi lub mogą zostać ponownie przetworzone. Papierowe torby wbrew pozorom są bardzo odporne na obciążenia. Bez obawy można ich używać do pakowania cięższych produktów i różnego rodzaju materiałów reklamowych. Dno każdej torby jest wzmacniane tekturową wkładką a uchwyty są wklejane do środka wraz z dodatkową warstwą papieru za pomocą bardzo mocnego kleju. Dzięki temu nawet duże torby papierowe są bardzo mocne i wytrzymałe, co pozwala korzystać z nich wielokrotnie, np. podczas robienia zakupów.

Torby papierowe – jakie metody druku stosujemy?

Do wykonywania nadruków na torbach dla naszych klientów wykorzystujemy metodę sitodruku. Do przenoszenia zaprojektowanych wcześniej grafik na papier wykorzystywana jest specjalna siatka przygotowywana indywidualnie dla każdego zamówienia. Technika ta pozwala dokładnie nanieść na torbę nadruk oddający nawet najdrobniejsze szczegóły projektu. Po zaschnięciu farby jest on bardzo trwały. Nie ściera się, nie rozmazuje ani nie niszczy pod wpływem wilgoci. Nadruk na torbach wykonywany jest automatycznie przez przeznaczoną do tego maszynę drukarską co gwarantuje jego precyzję i powtarzalność wzoru na wszystkich egzemplarzach.

Torebki papierowe – dostępne rozmiary

Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci, którzy chcieliby wykorzystywać w swojej działalności reklamówki papierowe z nadrukiem mają różne potrzeby co do ich rozmiaru. Dlatego oferujemy torby w wielu różnych wymiarach. Bez trudu dobierzemy wielkość, która będzie odpowiednia do przeznaczenia torby. Klientom, którzy zajmują się sprzedażą niewielkich przedmiotów, możemy zaproponować małe torebki papierowe o szerokości, wysokości i głębokości dopasowanej do towaru, np. sprzętu elektronicznego, kosmetyków, biżuterii. Wykonujemy także duże torby papierowe, które można wykorzystać do pakowania np. tekstyliów dla domu, żywności czy ubrań. Najczęściej wybierane są jednak torby papierowe kraft średniej wielkości mieszczące format A4 przeznaczone na materiały promocyjne. Przedsiębiorcy chętnie z nich korzystają wręczając pakiety informacyjne i upominki reklamowe obecnym i potencjalnym klientom podczas targów, konferencji oraz spotkań osobistych.

Torebki papierowe z nadrukiem dla gastronomii

Torby kraft z nadrukiem coraz częściej wykorzystywane są przez różnego rodzaju firmy gastronomiczne. Stanowią świetną alternatywę dla foliowych reklamówek, które są coraz bardziej negatywnie postrzegane przez społeczeństwo ze względu na ich szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Torby papierowe są równie wytrzymałe i higieniczne co plastikowe reklamówki. Posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, który dopuszcza je do kontaktu z żywnością. Mogą zatem być z powodzeniem wykorzystywane przez bary i restauracje do pakowania i przewożenia jedzenia. Torby cateringowe w odpowiednio dobranym rozmiarze ułatwią kompletowanie zamówień na wynos w każdej restauracji i ich dostawę do klientów. Dzięki włożeniu do poręcznej torby wszystkich pojemników z jedzeniem zamówionym pod wskazany adres obsługa uniknie pomyłek a dostawca nie będzie musiał sprawdzać zawartości pojemników ani opisywać każdego pudełka oddzielnie. Świetnie sprawdzą się w przypadku firm oferujących tzw. diety pudełkowe. Są nie tylko praktyczne ale także pomagają budować pozytywny wizerunek firmy dzięki nadrukowi reklamowemu. Duże, mocne i co najważniejsze ekologiczne torby z nadrukiem logo firmy często są wykorzystywane ponownie przez klientów np. na zakupy. Przedłuża to ich życie i sprawia, że duża liczba potencjalnych klientów ma kontakt z naszą marką nie tylko podczas dostawy posiłku ale także w późniejszym czasie.

Nadruk na torbach papierowych – do pakowania prezentów

Na życzenie naszych klientów wykonujemy także torby papierowe reklamowe do pakowania prezentów. Możemy wykonać serię toreb w różnych rozmiarach opatrzonych  tym samym nadrukiem. Takie rozwiązanie stosują najczęściej różnego rodzaju sklepy, które chcą wygodnie i estetycznie pakować zakupione towary swoim klientom. Ze względu na różne rozmiary produktów wykorzystują zarówno małe papierowe torebki jak i duże torby. Jedne i drugie nie tylko wyglądają elegancko ale są także przyjazne dla środowiska dlatego często służą klientom jako opakowanie na prezent. Wykorzystywane są również do pakowania upominków reklamowych dla klientów wręczanych podczas spotkań czy targów. W naszej ofercie dostępne są także torebki na alkohol z firmowym logo, które mogą służyć do wręczania okolicznościowych upominków najważniejszym klientom lub pracownikom. Po wstępnej rozmowie z klientem i ustaleniu do jakich celów chce wykorzystać torby z nadrukiem pomagamy w doborze najbardziej praktycznego formatu.

Torebki papierowe z logo – rodzaje uchwytów

W naszej ofercie dostępne są torby z papierowymi skręcanymi uchwytami. Są one wklejane po wewnętrznej stronie i dodatkowo wzmacniane papierową wklejką. Dzięki temu nośność toreb jest bardzo duża. W zależności od rozmiaru mogą wytrzymać obciążenie nawet 15 kg. Zaletą tego typu chwytów jest także to, że tak jak i cała torba są w pełni biodegradowalne w przeciwieństwie np. do niektórych rodzajów uchwytów sznurkowych. W zależności od projektu uchwyty mogą mieć neutralny szary kolor papieru kraft, biały lub czarny, co dodatkowo podnosi estetykę torby.