Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Wieczorem i nocą szczególnie w miejscach słabo oświetlonych warto zadbać o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich oraz pracowników. Dobrym sposobem na to, aby zwiększyć widoczność osób przebywających po zmroku są kamizelki odblaskowe z nadrukiem. Szczególnie w warunkach ograniczonej widoczności na drodze lub w innych miejscach, gdzie jest duże ryzyko potrącenia przez samochód. W naszej ofercie dostępne są modele dla dorosłych i dla dzieci. Na każdym z nich możemy nadrukować logo firmy, napisy lub inną grafikę w kolorze czarnym.

Postaraliśmy się żeby oferowane przez nas kamizelki odblaskowe z nadrukiem spełniały normy bezpieczeństwa i były najlepszym możliwym kompromisem pomiędzy jakością a ceną.

Kamizelka odblaskowa z nadrukiem Jastrzebski
Kamizelka odblaskowa z nadrukiem hubertus
Kamizelka odblaskowa z nadrukiem instalacje
Kamizelka odblaskowa z nadrukiem petro
Kamizelka odblaskowa z nadrukiem Solaire

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem jako gadżet reklamowy

Kamizelki odblaskowe doskonale sprawdzą się jako element budowania pozytywnego wizerunku firmy. Przedsiębiorstwo, które dba o bezpieczeństwo swoich pracowników, z pewnością będzie dobrze postrzegane przez otoczenie. Kamizelka odblaskowa z firmowym logo może być także atrakcyjnym upominkiem dla obecnych i potencjalnych klientów. Osoba obdarowana takim gadżetem reklamowym z pewnością poczuje się dla nas ważna, kiedy pokażemy jej, że zależy nam na jej bezpieczeństwie w każdej sytuacji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy tradycyjne modele kamizelek odblaskowych ale mamy również do dyspozycji modele dziecięce. Dokładamy również starań aby móc zaproponować możliwie najwyższą jakość za przystępną cenę.

Kamizelka odblaskowa BHP

Kamizelka odblaskowa z nadrukiem jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia jeśli chodzi o odzież roboczą. Przepisy BHP w bardzo jasny sposób określają konieczność noszenia kamizelek jako wierzchniej warstwy odzieży. Przydaje się to zwłaszcza w warunkach ograniczonej widoczności. W związku z tym, że kamizelka jest okryciem wierzchnim to nic nie powinno być już na nią zakładane. To jest to idealne miejsce na wykonanie na nich nadruków reklamujących Waszą firmę.

Technologia, którą dysponujemy pozwala nam nanieść niemal dowolny nadruk w dowolnym kolorze na wybranym modelu kamizelki odblaskowej. Monochromatyczny wzór w ciemnym kolorze jest dobrze widoczny na kamizelkach, które zawsze noszone są na wierzchniej warstwie odzieży. Dzięki temu nasze logo na kamizelkach pracowników będzie z daleka rzucało się w oczy. Podobnie jak na kamizelce odblaskowej podarowanej klientowi, który skorzysta z niej np. zmieniając koło przy samochodzie po zmroku. Albo założy ją, gdy wieczorem wyjdzie pobiegać słabo oświetloną drogą. W każdej z tych sytuacji kamizelki odblaskowe z nadrukiem budują pozytywny wizerunek naszej firmy.

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Kamizelki odblaskowe to gadżet, który na pewno docenią kierowcy i to niezależnie od tego czy są kierowcami aut osobowych czy dostawczych. Kiedy po zachodzie słońca zdarzy się nieoczekiwana awaria na drodze to taka kamizelka odblaskowa zwyczajnie może nam uratować życie. Jeśli kierowca będzie miał na wyposażeniu auta kamizelkę z nadrukiem Waszej firmy to niewątpliwie zauważy dbałość o jego bezpieczeństwo a firma będzie się dobrze kojarzyła.

Kamizelki odblaskowe dla dzieci

Kamizelki odblaskowe dla dzieci są idealnym produktem dla uczniów i przedszkolaków, które samotnie lub w zorganizowanej grupie przemieszczają się w warunkach miejskich. Grupa w nie wyposażona z daleka rzuca się kierowcom w oczy zarówno dzień  jak i w momencie gdy zapada zmrok. Oprócz nazwy szkoły czy przedszkola na kamizelkach dla dzieci warto nadrukować także numer telefonu do opiekuna lub do placówki. To dodatkowy element podnoszący bezpieczeństwo maluchów. Gdy dziecko odłączy się od wycieczki osoba, która je odnajdzie w łatwy sposób będzie mogła skontaktować się z wychowawcą lub rodzicem i przekazać dziecko pod ich opiekę. Kamizelki odblaskowe dla dzieci to także świetny pomysł na ochronę uczniów w drodze do i ze szkoły. W okresie jesienno-zimowym, kiedy szybko zapada zmrok, a deszczowe i mgliste dni zdarzają się coraz częściej, dziecko w kamizelce odblaskowej znacznie szybciej zostanie zauważone przez kierowców, którzy będą mogli bezpiecznie je ominąć lub w razie potrzeby zahamować.

Kamizelka odblaskowa na motocykl i rower

Kamizelka odblaskowa jest przydatna zwłaszcza w okresie wiosennym, jesiennym i zimowym. Poczucie bezpieczeństwa, które nam zapewnia podczas codziennych czynności jest nie do przecenienia. Osoby dorosłe powinny je nosić w czasie spacerów czy uprawiania sportów w słabo oświetlonych miejscach. Szczególnym zastosowaniem jest kamizelka, którą stosuje coraz większa liczba motocyklistów. Niezależnie od tego czy są to pojedyncze osoby czy grupa motocyklistów to nie ma wątpliwości, że ich widoczność na drodze znacznie się zwiększa dzięki kamizelkom odblaskowym.

Kamizelka odblaskowa to także doskonały sposób na poprawę widoczności na drodze rowerzystów i motocyklistów. Szczególnie jesienią i zimą kiedy szybko zapada zmrok a warunki pogodowe są zmienne. Właśnie wtedy widoczność na słabo oświetlonych bocznych drogach jest kiepska i warto założyć kamizelkę odblaskową wybierając się na przejażdżkę rowerową czy spacer. Kamizelki poprawiają także widoczność motocyklistów zarówno tych podróżujących samotnie jak i większych grup poruszających się razem. To także świetny sposób na podkreślenie przynależności do danej społeczności motocyklowej. Dzięki kamizelkom kierowcy samochodów mają szansę zobaczyć ich z o wiele większej odległości, co pozostawia im wystarczająco dużo czasu na właściwą reakcję.

Czas realizacji kamizelek odblaskowych z nadrukiem

Czas realizacji zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Kamizelki drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze ale zdarza się, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Koszt wysyłki kamizelek odblaskowych

Koszt wysyłki kamizelek również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Paczka do 30 kg to koszt 18,- netto. Kamizelki odblaskowe są bardzo lekkie – w tym przypadku ograniczy nas raczek wielkość paczki niż waga kamizelek. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia kamizelki z nadrukiem wysyłamy na nasz koszt.

Jak złożyć zamówienie na kamizelki odblaskowe z nadrukiem

W przypadku kamizelek najczęściej drukujemy w jednym kolorze – czarnym. Jest to najbardziej kontrastowy kolor i jednocześnie każdy logotyp możemy zamienić na wersję monochromatyczną.
Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku. Dobrze jest kiedy materiały są w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max 2019 z czcionkami zamienionymi na krzywe.
Jeśli nie ma gotowego projektu lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na podstawie innych przesłanych materiałów.
Proste projekty nadruków na kamizelki odblaskowe wykonujemy gratis.
Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze kamizelki odblaskowe a po kilku dniach wysyłamy kurierem DPD.

Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

Zobacz inną odzież z naszej oferty: