fbpx
 

Kamizelka odblaskowa

Wieczorem lub w nocy, zwłaszcza w słabo oświetlonych miejscach powinniśmy w szczególny sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo. Ta dbałość dotyczy również naszych bliskich czy pracowników. Dlatego do naszej oferty dołączyliśmy kamizelki odblaskowe, które zwiększą widoczność i znacząco podniosą bezpieczeństwo na drodze. Postaraliśmy się żeby oferowany przez nas model kamizelki odblaskowej spełniał normy bezpieczeństwa i był najlepszym możliwym kompromisem pomiędzy jakością a ceną.

Kamizelka odblaskowa z nadrukiem Jastrzębski
Kamizelka odblaskowa z nadrukiem hubertus
Kamizelka odblaskowa z nadrukiem instalacje
Kamizelka odblaskowa z nadrukiem petro
Kamizelka odblaskowa z nadrukiem Solaire

Kamizelki odblaskowe

Kamizelki odblaskowe są produktem, który wyjątkowo dobrze spisze się jako gadżet reklamowy Twojej firmy. Możemy w ten sposób dać do zrozumienia osobie obdarowanej, że jest dla nas kimś wyjątkowym i bardzo ważnym. Dla naszych klientów przygotowaliśmy tradycyjne modele kamizelek odblaskowych ale mamy również do dyspozycji modele dziecięce. Dokładamy również starań aby móc zaproponować możliwie najwyższą jakość za przystępną cenę.

Kamizelka odblaskowa z nadrukiem

Kamizelka odblaskowa z nadrukiem jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia jeśli chodzi o odzież roboczą. Przepisy BHP w bardzo jasny sposób określają konieczność noszenia kamizelek jako wierzchniej warstwy odzieży. Przydaje się to zwłaszcza w warunkach ograniczonej widoczności. W związku z tym, że kamizelka jest okryciem wierzchnim i nic nie powinno być już na nią zakładane to jest to idealne miejsce na wykonanie na nich nadruków reklamujących Waszą firmę.

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Kamizelki odblaskowe to gadżet, który na pewno docenią kierowcy i to niezależnie od tego czy są kierowcami aut osobowych czy dostawczych. Kiedy po zachodzie słońca zdarzy się nieoczekiwana awaria na drodze to taka kamizelka odblaskowa zwyczajnie może nam uratować życie. Jeśli kierowca będzie miał na wyposażeniu auta kamizelkę z nadrukiem Waszej firmy to niewątpliwie zauważy dbałość o jego bezpieczeństwo a firma będzie się dobrze kojarzyła.

Kamizelki odblaskowe dla dzieci

Kamizelki odblaskowe dla dzieci są idealnym produktem dla uczniów i przedszkolaków, które samotnie lub w zorganizowanej grupie przemieszczają się w warunkach miejskich. Doceniamy takie odblaskowe elementy zwłaszcza w okresie kiedy widoczność nawet za dnia pozostawia wiele do życzenia. W przypadku kamizelek odblaskowych dla dzieci warto do nadruku dodać numer telefonu do opiekuna. W przypadku zagubienia się dziecka przypadkowy przechodzień będzie w stanie szybko zareagować.

Kamizelka odblaskowa na motocykl i rower

Kamizelka odblaskowa jest przydatna zwłaszcza w okresie wiosennym, jesiennym i zimowym. Poczucie bezpieczeństwa, które nam zapewnia podczas codziennych czynności jest nie do przecenienia. Osoby dorosłe powinny je nosić w czasie spacerów czy uprawiania sportów w słabo oświetlonych miejscach. Szczególnym zastosowaniem jest kamizelka, którą stosuje coraz większa liczba motocyklistów. Niezależnie od tego czy są to pojedyncze osoby czy grupa motocyklistów to nie ma wątpliwości, że ich widoczność na drodze znacznie się zwiększa dzięki kamizelkom odblaskowym.

Czas realizacji kamizelek odblaskowych z nadrukiem

Czas realizacji zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Kamizelki drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze ale zdarza się, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Koszt wysyłki kamizelek odblaskowych

Koszt wysyłki kamizelek również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Paczka do 30 kg to koszt 18,- netto. Kamizelki odblaskowe są bardzo lekkie – w tym przypadku ograniczy nas raczek wielkość paczki niż waga kamizelek. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia kamizelki z nadrukiem wysyłamy na nasz koszt.

Jak złożyć zamówienie na kamizelki odblaskowe z nadrukiem

W przypadku kamizelek najczęściej drukujemy w jednym kolorze – czarnym. Jest to najbardziej kontrastowy kolor i jednocześnie każdy logotyp możemy zamienić na wersję monochromatyczną.
Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku. Dobrze jest kiedy materiały są w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max 2019 z czcionkami zamienionymi na krzywe
Jeśli nie ma gotowego projektu lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na podstawie innych przesłanych materiałów.
Proste projekty nadruków na kamizelki odblaskowe wykonujemy gratis.
Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze kamizelki odblaskowe a po kilku dniach wysyłamy kurierem DPD.

Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl