Drukarnia Artpress | Pieczątka Wagraf 2

Pieczątka Wagraf 2

Pieczątka Wagraf 2

 

Wielkość odbicia 39mm x 15mm i możemy na niej umieścić do 3 linijek dowolnego tekstu.
Pieczątka Wagraf 2 jest wygodną i małą pieczątką. Z tego powodu świetnie spisuje się jako pieczątka imienna z wolnym miejscem na podpis. Wielkość odbicia wynosi jedynie 39mm x 15mm i dlatego pozwala na umieszczenie na jej odbiciu do 3 linijek tekstu. Ponieważ pieczątka posiada praktyczne zamknięcie pozwala to zmniejszyć jej rozmiary oraz chroni przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem.
Seria Wagraf to najładniejsze i najnowocześniejsze modele pieczątek dlatego, że zaprojektowane są tak by zapewnić wygodę użytkowania i dużą wytrzymałość.


Cena za gotową pieczątkę: 57,-/szt. netto


Pieczątka Wagraf 2 – funkcjonalność i prostota

Pieczątka Wagraf 2 to połączenie funkcjonalności oraz prostoty i elegancji wykonania. Jej niewielkie rozmiary sprawiają, że jest idealną i małą pieczątką. Dlatego chętnie wykorzystywana jest jako firmowa pieczątka imienna. Ponieważ wielkość odbicia wynosi 39mm x 15mm to pozwala na umieszczenie do 3 linijek tekstu lub grafiki.

Pomimo małych gabarytów pieczątka zapewnia wysoką jakość odbicia. Pozostaje ono zawsze precyzyjne i czytelne. Dzięki praktycznemu zamknięciu istnieje możliwość zredukowania rozmiarów pieczątki do minimum, ale przede wszystkim zapewnia to ochronę znajdującym się w jej otoczeniu przedmiotom. Zamknięcie to gwarantuje, że ani one ani pieczątka nie ulegną zabrudzeniu czy zniszczeniu. Pieczątka Wagraf 2 jest gwarancją wysokiej satysfakcji z użycia ponieważ zapewnia estetykę budowy i dużą wytrzymałość.

Wagraf 2 to atrakcyjna wielkościowo i cenowo alternatywa dla większej pieczątki ale tylko dla tych, którzy nie mają potrzeby umieszczenia dużej ilości tekstu na odbiciu pieczątki. Jest idealnym rozwiązaniem między innymi dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność ale także dla osób prywatnych. Niska cena pieczątki i wysoka jakość wykonania powoduje, że  ten wybór jest idealnym dla wszystkich przedsiębiorców. Te właściwości docenią zwłaszcza osoby ceniące minimalizm i prostotę, bez jednoczesnej utraty jakości. Z kolei jej trwałość i niezawodność sprawiają, że jest ona używana w firmie przez długi okres czasu, przynosząc wymierne korzyści.