Torby bawełniane kolorowe z nadrukiem

Torby bawełniane są jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych w ostatnim czasie. Popularność zyskały przede wszystkim ze względu na niski koszt wykonania i wysoką skuteczność. Mogą służyć promocji firmy na wiele różnych sposobów, promując nasze logo wśród szerokiego grona odbiorców, przez długi czas.

Po kliknięciu na wybrany model torby bawełnianej pojawi się cennik / kalkulator kosztów wykonania toreb z nadrukiem wg którego będzie można samodzielnie wycenić koszty wykonania toreb.

Czas realizacji toreb bawełnianych z nadrukiem

Termin realizacji zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Nakłady 100/200 sztuk drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze ale zdarza się, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Koszt wysyłki toreb bawełnianych

Koszt wysyłki toreb bawełnianych również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Paczka do 30 kg to koszt 18,- netto. W przypadku toreb bawełnianych jest to ok. 250/300 szt. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia torby bawełniane z nadrukiem wysyłamy na nasz koszt.

Jak złożyć zamówienie na torby bawełniane z nadrukiem?

Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku. Dobrze jest kiedy materiały są w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max X7 z czcionkami zamienionymi na krzywe
Jeśli nie ma gotowego projektu lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na podstawie innych przesłanych materiałów.
Proste projekty nadruków na torby bawełniane reklamowe wykonujemy gratis.
Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze torby a po kilku dniach wysyłamy wydrukowane i wyprasowane torby kurierem DPD.

Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

Jak wybrać odpowiednie torby materiałowe?

Aby torby reklamowe materiałowe spełniały wszelkie oczekiwania klientów  muszą być naprawdę wysokiej jakości. Nasze wszelkie produkcje są zgodne z wytycznymi klienta, a przy tym posiadają parametry gwarantujące wytrzymałość oraz najwyższą jakość. Stosujemy bowiem bardzo dobre i sprawdzone materiały do uszycia toreb. W przypadku toreb importowanych stosujemy najwyższe standardy wobec naszych dostawców toreb materiałowych.
To samo dotyczy składników niezbędnych do wykonania nadruków. Farby, których używamy do nadruku na torbach materiałowych są bardzo ekologicznymi farbami wodnymi i dzięki temu efekt końcowy jest naprawdę zadowalający. Zależy nam na satysfakcji klientów, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, aby nasze torby bawełniane były dobrej jakości. Dodatkowo torba z Państwa nadrukiem wpływa na pozytywne na odczucia klientów. By to osiągnąć również niezbędne jest nasze blisko 25-letnie doświadczenie w zakresie wykonywaniu nadruków na torbach materiałowych.

 

W procesie produkcyjnym istotne jest również dostawa towaru, gdzie ważną kwestią jest terminowość. Jako producent dbamy o to, aby nasze torby bawełniane były zawsze na czas. Mamy odpowiednio zaplanowaną produkcję toreb oraz zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy podchodzą w rzetelny sposób do powierzonych im zadań. Dzięki temu możemy w profesjonalny sposób wykonać każde zlecenie. Przy tym cennik, jeśli chodzi o torby bawełniane jest naprawdę korzystny.

Torby materiałowe z nadrukiem

Gdy już podejmiemy decyzję odnośnie kształtu, rozmiaru oraz koloru toreb materiałowych, to warto zastanowić się nad określonymi nadrukami. Torba materiałowa musi być naprawdę estetyczna jeśli ma spełniać swoje funkcje promocyjne. Gdy już uwzględnimy wszelkie szczegóły, takie jak kolor czy gramatura torby materiałowej to możemy dokonać zamówienia. Nasza firma zapewnia ceny hurtowe toreb materiałowych, dzięki czemu można zyskać optymalne ceny. Duże ilości tego typu gadżetów z pewnością przydadzą się podczas promocji i lepiej spełnią swoje podstawowe funkcje marketingowe.

Torby bawełniane kolorowe – dlaczego warto w nie zainwestować?

 

Najchętniej przyjmowanymi gadżetami reklamowymi są te, które można wykorzystać praktycznie. Torby bawełniane z atrakcyjnym nadrukiem są więc jednym z najbardziej pożądanych upominków promocyjnych. Osoby, które je otrzymają używają ich w wielu różnych sytuacjach. Za każdym razem, gdy sięgną po naszą torbę, rozpowszechniają informację o naszej firmie wśród swoich krewnych, znajomych, współpracowników, a nawet przypadkowych przechodniów. Dzięki temu możemy ze swoim przekazem reklamowym dotrzeć do szerokiego grona odbiorców należących do naszej grupy docelowej. To stosunkowo tani i skuteczny sposób budowania rozpoznawalności marki.

 

Czy torby bawełniane kolorowe mogą być skuteczną formą promocji firmy?

Torby bawełniane kolorowe z nadrukiem reklamowym są bardzo skutecznym narzędziem promowania firmy. Można wykorzystywać je na wiele różnych sposobów. Nadają się do pakowania zakupionych towarów w sklepach z żywnością, odzieżą, ozdobami dla domu, rękodziełem i wielu innych. Często ich właściciele dodają je jako gratis, gdy wartość transakcji przekroczy określoną kwotę. Klienci zazwyczaj są zadowoleni z takiego upominku, niezależnie od tego, czy chodzi o sklep stacjonarny, czy internetowy.

Wiele firm wykorzystuje torby bawełniane kolorowe podczas targów, konferencji i szkoleń. Idealnie nadają się bowiem do tego, aby w wygodny sposób wręczać w nich pakiety gadżetów reklamowych czy komplet materiałów szkoleniowych. Torby bawełniane z firmowym nadrukiem często rozdaje się także podczas różnego rodzaju akcji promocyjnych placówek kulturalnych i jednostek samorządowych. Sięgają po nie szkoły językowe, biblioteki, uczelnie, gminy oraz wiele innych instytucji. Nadruk z logo danej placówki pomaga w takich sytuacjach budować poczucie przynależności do określonej grupy.

Torby bawełniane kolorowe z atrakcyjnym nadrukiem można także wykorzystać jako drobne nagrody w konkursach organizowanych w mediach społecznościowych.

 

Kolorowe torby bawełniane – w jakich branżach sprawdzają się najlepiej?

Torby bawełniane kolorowe są skutecznym nośnikiem reklamy niemal w każdej branży. Chętnie sięgają po nie producenci różnego rodzaju wyrobów naturalnych. Pozwalają one podkreślić ich ekologiczny charakter. Dobrze sprawdzają się również w branży odzieżowej. Do promowania swojej działalności używają ich także instytucje kultury oraz jednostki samorządów terytorialnych. Nawet firmy usługowe, czy te działające w branży technicznej wykorzystują je jako gadżet reklamowy. Doskonale nadają się bowiem do wręczania pakietów upominków reklamowych podczas szkoleń, konferencji czy targów.

 

Torby bawełniane kolorowe z nadrukiem – czy są trwałe?

Zamawiając gadżety reklamowe, koniecznie należy zwrócić uwagę na ich jakość. Konsumenci mają bowiem skłonność przenoszenia wrażeń z nimi związanych na swoje opinie o firmie. Jeśli zatem upominki promocyjne są słabej jakości i niezbyt praktyczne w użyciu, nie przyniosą pożądanych efektów. Wręcz mogą wywołać dokładnie odwrotny skutek od zamierzonego. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy torby bawełniane kolorowe, które sprowadzamy z Indii i Uzbekistanu. Dzięki temu ich jakość jest lepsza niż wiele toreb dostępnych na rynku. Ich kolory są intensywne, nie blakną ani nie spierają się. Są starannie uszyte z mocnej bawełny, a ich uchwyty solidnie przymocowane szwami krzyżowymi. Torby można prać bez obawy o ich zniszczenie.

Do wykonywania nadruków używamy wysokiej jakości, ekologicznych farb wodnych. Dzięki temu są one wyraźne i bardzo trwałe. Torby można zatem prać i prasować bez obawy o uszkodzenie grafiki. Oferujemy torby, które mogą służyć klientom nawet przez kilka lat, stale promując naszą firmę.

 

Torby bawełniane kolorowe – ekologiczna forma promowania firmy

Świadomość społeczeństwa dotycząca szkodliwego wpływu plastiku na środowisko naturalne rośnie. W związku z tym wiele osób świadomie rezygnuje z foliowych opakowań. Są one trudne do utylizacji, w większości nie można ich przetworzyć, a ich rozkład trwa nawet kilkaset lat.  Plastikowe śmieci są coraz poważniejszym problemem na całym świecie. Torby bawełniane kolorowe są doskonałą alternatywą dla foliowych reklamówek. Są ekologiczne, ponieważ można ich używać przez długi czas. Pozwalają także ograniczać ilość odpadów produkowanych każdego dnia.

Ekologiczny charakter, jaki mają torby bawełniane kolorowe z nadrukiem sprawia, że zyskują one coraz więcej zwolenników. Sięgają po nie zarówno ludzie młodzi, jak i osoby starsze. Służą podczas zakupów, w drodze do pracy, szkoły, czy na spacerze. Często stają się dodatkiem do codziennego stroju.

Firmy stosujące przyjazne naturze rozwiązanie cieszą się zazwyczaj lepszą opinią w swoim otoczeniu. Konsumenci zwracają na to uwagę i coraz częściej wybierają produkty, które mniej szkodzą środowisku.