fbpx
 

Torby bawełniane kolorowe z nadrukiem

Torby bawełniane kolorowe.

Po kliknięciu na wybrany model torby bawełnianej pojawi się cennik / kalkulator kosztów wykonania toreb z nadrukiem wg którego będzie można samodzielnie wycenić koszty wykonania toreb.

Czas realizacji toreb bawełnianych z nadrukiem

Czas realizacji zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Nakłady 100/200 sztuk drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze ale zdarza się, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Koszt wysyłki toreb bawełnianych

Koszt wysyłki toreb bawełnianych również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Paczka do 30 kg to koszt 18,- netto. W przypadku toreb bawełnianych jest to ok. 250/300 szt. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia torby bawełniane z nadrukiem wysyłamy na nasz koszt.

Jak złożyć zamówienie na torby bawełniane z nadrukiem?

Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku. Dobrze jest kiedy materiały są w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max X7 z czcionkami zamienionymi na krzywe
Jeśli nie ma gotowego projektu lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na podstawie innych przesłanych materiałów.
Proste projekty nadruków na torby bawełniane reklamowe wykonujemy gratis.
Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze torby a po kilku dniach wysyłamy wydrukowane i wyprasowane torby kurierem DPD.

Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

Jak wybrać odpowiednie torby materiałowe?

Aby torby reklamowe materiałowe spełniały wszelkie oczekiwania klientów  muszą być naprawdę wysokiej jakości. Nasze wszelkie produkcje są zgodne z wytycznymi klienta, a przy tym posiadają parametry gwarantujące wytrzymałość oraz najwyższą jakość. Stosujemy bowiem bardzo dobre i sprawdzone materiały do uszycia toreb. W przypadku toreb importowanych stosujemy najwyższe standardy wobec naszych dostawców toreb materiałowych.
To samo dotyczy składników niezbędnych do wykonania nadruków. Farby, których używamy do nadruku na torbach materiałowych są bardzo ekologicznymi farbami wodnymi i dzięki temu efekt końcowy jest naprawdę zadowalający. Zależy nam na satysfakcji klientów, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, aby nasze torby bawełniane były dobrej jakości. Dodatkowo torba z Państwa nadrukiem wpływa na pozytywne na odczucia klientów. By to osiągnąć również niezbędne jest nasze blisko 25-letnie doświadczenie w zakresie wykonywaniu nadruków na torbach materiałowych.
W procesie produkcyjnym istotne jest również dostawa towaru, gdzie ważną kwestią jest terminowość. Jako producent dbamy o to, aby nasze torby bawełniane były zawsze na czas. Mamy odpowiednio zaplanowaną produkcję toreb oraz zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy podchodzą w rzetelny sposób do powierzonych im zadań. Dzięki temu możemy w profesjonalny sposób wykonać każde zlecenie. Przy tym cennik, jeśli chodzi o torby bawełniane jest naprawdę korzystny.

Torby materiałowe z nadrukiem

Gdy już podejmiemy decyzję odnośnie kształtu, rozmiaru oraz koloru toreb materiałowych, to warto zastanowić się nad określonymi nadrukami. Torba materiałowa musi być naprawdę estetyczna jeśli ma spełniać swoje funkcje promocyjne. Gdy już uwzględnimy wszelkie szczegóły, takie jak kolor czy gramatura torby materiałowej to możemy dokonać zamówienia. Nasza firma zapewnia ceny hurtowe toreb materiałowych, dzięki czemu można zyskać optymalne ceny. Duże ilości tego typu gadżetów z pewnością przydadzą się podczas promocji i lepiej spełnią swoje podstawowe funkcje marketingowe.