torba bawelniana ciemnozielona

Torba bawełniana ciemnozielona

Torba bawełniana ciemnozielona
Grubość materiału: 150 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Kolor torby ciemnozielony, długie uszy.

 

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą sitodruku do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana ciemnozielona

Torby bawełniane ze względu na swój ekologiczny charakter zyskują coraz więcej zwolenników. Chętnie sięgają po nie zarówno konsumenci, jak i właściciele firm. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim długiemu okresowi użytkowania. Oczywiście poza tym są praktyczne i wygodne. Właściciele przedsiębiorstw cenią je natomiast za stosunkowo niski koszt produkcji i długotrwałe efekty promocyjne.

Ciemnozielona torba bawełniana najczęściej służy markom oferującym produkty o ekologicznym charakterze. Kolor zielony kojarzy się z przyrodą, dzięki temu podkreśla naturalny charakter oferowanych wyrobów. Po torby w tym kolorze sięgają również firmy, które używają tej barwy w swoim logo i innych materiałach promocyjnych.

 

Torby bawełniane z nadrukiem

Z toreb bawełnianych korzystają firmy działające w różnych branżach, na wiele rozmaitych sposobów. Często dołączane są jako gratis do zakupów za określoną kwotę. Tego rodzaju upominki wręczają swoim klientom zarówno właściciele sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Służą również jako opakowanie zakupionych towarów w sklepach ze zdrową żywnością, czy innych oferujących produkty ekologiczne. Z pewnością wiele firm wykorzystuje je jako upominki reklamowe podczas różnego rodzaju akcji promocyjnych. Nadają się także jako opakowanie zbiorcze dla gadżetów reklamowych wręczanych podczas targów, konferencji czy szkoleń.

Ciemnozielona torba bawełniana, którą oczywiście można zamówić w naszej drukarni, uszyta jest z mocnej bawełny 150 g. Szwy krzyżowe, których użyto do przymocowania jej uchwytów, są bardzo mocne. Wykonane równie starannie szwy w pozostałej części torby, dają gwarancję jej trwałości. Materiał nie rozciąga się pod wpływem obciążenia, szwy nie pękają, a uszy dobrze trzymają. Nadruki na torbach wykonujemy metodą sitodruku. Pozwala ona nanieść na ich boki napisy i logotypy w maksymalnie 4 kolorach bez przejść tonalnych. Stosujemy dobrej jakości farby wodne, dzięki którym nadruki są wyraźne, mają intensywne kolory i nie spierają się, ani nie blakną. Podsumowując, torby przez długi czas zachowują estetyczny wygląd, promując nasze logo i rozpowszechniając informacje o naszej firmie.