torba bawelniana zolta

Torba bawełniana żółta

Torba bawełniana żółta
Grubość materiału: 150 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Kolor torby żółty, długie uszy.

 

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą sitodruku do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana żółta

Zamawiając gadżety reklamowe dla swojej firmy, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich jakość. Konsumenci mają bowiem skłonność do przenoszenia dotyczących ich wrażeń na swoją opinię o firmie. W związku z tym obdarowując stałych lub nowych klientów albo partnerów biznesowych kiepskimi upominkami, możemy sprawić, że będą postrzegać naszą firmę jako niesolidną i mało wiarygodną.

Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy długopisy, notesy i inne produkty, które są starannie wykonane z dobrych materiałów. Nasze torby bawełniane sprowadzamy z Indii i Uzbekistanu, dzięki czemu są lepsze niż wiele podobnych produktów dostępnych na rynku. Powstają z mocnej bawełny, która oczywiście nie rozchodzi się ani nie pęka pod wpływem obciążenia. Szwy krzyżowe również solidnie trzymają długie, wygodne uchwyty torby. Żółta torba bawełniana, tak jak pozostałe, które oferujemy, jest zatem bardzo trwała i praktyczna w użytkowaniu. Wypełnioną można wygodnie założyć na ramię, a nieużywaną na przykład schować do torebki lub kieszeni. Zwinięta, nie zajmuje bowiem dużo miejsca.

 

Jak wykorzystać torby bawełniane z nadrukiem?

Torby bawełniane są wykorzystywane przez osoby, które je otrzymały na wiele różnych sposobów w rozmaitych sytuacjach. Służą najczęściej podczas codziennych zakupów, w drodze do pracy czy szkoły, na spacerze czy w podróży. Przy każdej okazji promują więc logo danej marki w otoczeniu klienta. W ten sposób możemy oczywiście dotrzeć do szerokiego grona naszych odbiorów, wśród których są jego współpracownicy, krewni i znajomi, a nawet przypadkowo spotkana na ulicy czy w autobusie osoby. Dla firmy, która zdecydowała się zainwestować w tego rodzaju gadżet reklamowy, oznacza to ogrom korzyści, przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym.

Żółta torba bawełniana doskonale nadaje się dla marek, których przewodnim kolorem używanym w materiałach promocyjnych jest żółty. Barwa ta daje optymistyczne skojarzenia i zwraca uwagę przechodniów. Odpowiednio zaprojektowana grafika bardzo efektownie wygląda na bokach torby w tym kolorze. Nadruki, które wykonujemy, są bardzo trwałe. Są wyraźne i mają intensywne kolory, które oczywiście nie blakną pod wpływem słońca ani prania.