torba bawelniana czarna

Torba bawełniana czarna

Torba bawełniana czarna
Grubość materiału: 150 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Kolor torby czarny, długie uszy.

 

 

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą sitodruku do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana czarna

Torby bawełniane kolorowe zyskują coraz większą popularność zarówno wśród konsumentów, jak i właścicieli firm. Swoje powodzenie zawdzięczają przede wszystkim swojemu ekologicznemu charakterowi. Rośnie świadomość naszego społeczeństwa dotycząca szkodliwego wpływu plastiku na środowisko. Trudno znaleźć miejsce na Ziemi wolne od jego obecności. Ten tani i trwały materiał okazał się więc niezwykle kłopotliwy w utylizacji. Wielu foliowych opakowań nie można przetworzyć, a ich rozkład może trwać nawet kilkaset lat. Coraz więcej osób stara się ograniczyć ilość produkowanych każdego dnia plastikowych odpadów. Chętnie sięga zatem po materiałowe torby wielokrotnego użytku, a firmy, które troszczą się o przyrodę, cieszą się lepszą opinią wśród swoich klientów.

Materiałowe torby stały się  w związku z tym popularnym upominkiem reklamowym. Właściciele firm cenią je przede wszystkim za stosunkowo niskie koszty wytworzenia oraz za długofalowe korzyści. Klienci, którzy je otrzymają, używają ich często i chętnie. Za każdym razem, gdy po nie sięgają promują daną markę, wśród swoich krewnych, znajomych, współpracowników, a nawet przypadkowych przechodniów. Biorąc pod uwagę, że czarna torba bawełniana z nadrukiem naszego logo jest używana nawet przez kilka lat, możemy dotrzeć ze swoim przekazem reklamowym do bardzo szerokiego grona odbiorców.

 

Torba bawełniana jako gadżet reklamowy

Czarna torba bawełniana doskonale sprawdzi się jako gadżet reklamowy firm, którym zależy na tym, aby zwrócić uwagę otoczenia. Odpowiednio zaprojektowany nadruk, umieszczony na jej bokach będzie doskonale widoczny. Żeby torba spełniła swoje zadnie, powinna mieć odpowiednią jakość. Konsumenci mają bowiem tendencję do przenoszenia swoich wrażeń odnośnie do materiałów promocyjnych firmy na opinie o niej. Kiepskiej jakości torby mogą więc wywołać skutek odwrotny do zamierzonego. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę dlatego sprowadzamy nasze torby z Uzbekistanu i Indii dlatego są znacznie trwalsze niż wiele podobnych produktów, dostępnych na rynku. Nadruki wykonujemy techniką sitodruku, używając dobrych farb wodnych, pozostają więc wyraźne i intensywne przez bardzo długi czas.