Torby canvas kolorowe

Torby canvas kolorowe

Cennik / kalkulator kosztów wykonania toreb z nadrukiempo kliknięciu w wybrany model torby bawełnianej.

Torby canvas kolorowe z nadrukiem – czas realizacji

Czas realizacji toreb bawełnianych z nadrukiem zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Nakłady 100/200 sztuk toreb drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze ale zdarza się, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady toreb bawełnianych staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Torby canvas z nadrukiem – koszt wysyłki DPD

Koszt wysyłki torb materiałowych również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki z torbami wysyłamy firmą kurierską DPD. Paczka do 30 kg to koszt 20,- netto. W przypadku toreb bawełnianych jest to ok. 250/300 szt. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia torby bawełniane z nadrukiem wysyłamy na nasz koszt.

Torby canvas kolorowe z nadrukiem – jak złożyć zamówienie?

Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku na torbach ekologicznych. Dobrze jest kiedy materiały są w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max X7 z czcionkami zamienionymi na krzywe
Jeśli nie ma gotowego projektu nadruku na torbach ekologicznych lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na podstawie innych przesłanych materiałów.
Proste projekty nadruków na torby ekologiczne reklamowe wykonujemy gratis.
Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację nadruku na torbach i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze torby ekologiczne a po kilku dniach wysyłamy wydrukowane i wyprasowane torby kurierem DPD.

Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

Wybór toreb kolorowych canvas

Ostatnio coraz to więcej osób decyduje się na używanie bawełnianych toreb wielokrotnego użytku. Jest to nie tylko ekologiczne rozwiązanie, ale również i bardzo praktyczne. Torby z materiału są znacznie trwalsze niż foliowe i ułatwiają nam codzienne zakupy. Dlatego też stały się one stałym elementem strategii marketingowej wielu firm. Idealnie nadają się na świetny gadżet dla klientów stałych, a także jako forma promocji usług dla osób, które nie znają jeszcze oferty naszej firmy. Takie torby nie tylko wpływają korzystnie na wizerunek firmy, ale równocześnie później są niezmiernie przydatne. Torby materiałowe ułatwiają bowiem noszenie cięższych zakupów i nie musimy się wcale obawiać ewentualnego rozerwania.

Co ciekawe tego typu produkty miewają również ciekawy wygląd. Wszystko zależy od naszej indywidualnej stylizacji. Jeśli jednak zadbamy o interesujące, estetyczne grafiki, to taka torba materiałowa może stać się wspaniałym dodatkiem do stroju. Dzięki temu klienci chętniej będą jej używali, a my tym samym zyskamy darmową promocję. Podczas zakupów inne osoby zauważą bowiem nasze logo. Warto więc zadbać o to, aby tego typu wizytówka naszej firmy wpisała się w najnowsze trendy modowe. W każdym przypadku inwestycja w zakup spersonalizowanych toreb reklamowych jest dobrym wyborem, gdyż pozwala na świetną promocję firmy i to całkiem niewielkim kosztem.

Rodzaje toreb canvas

Na rynku istnieje mnóstwo typów toreb reklamowych. Kiedyś najpopularniejsze były zwyczajne reklamówki foliowe, jednak teraz coraz częśćiej odchodzi się od tego typu produktów. Wprawdzie dobrze się sprawdzają w sklepach i punktach sprzedaży, jednak w przypadku firm, oferujących na przykład usługi, znacznie lepszym rozwiązaniem będą torebki materiałowe. Wyglądają one nie tylko bardziej elegancko, ale równocześnie są trwalsze. Dzięki temu nasza promocja firmy będzie trwała dłużej, co ma ogromne znaczenie chociażby finansowe. Poza tym torby reklamowe materiałowe są chętniej wybierane przez klientów.