torba bawelniana jasnoniebieska

Torba bawełniana jasnoniebieska

Torba bawełniana jasnoniebieska
Grubość materiału: 150 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Kolor torby jasnoniebieski, długie uszy.

 

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą sitodruku do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana jasnoniebieska

Z pewnością jakość gadżetów reklamowych jest bardzo ważna. Od niej w dużej mierze zależy to, jak obdarowani nimi klienci i partnerzy biznesowi będą postrzegać naszą firmę. Mają oni bowiem skłonność do przekładania swoich wrażeń dotyczących upominków promocyjnych na opinię o firmie. Rozdając zatem długopisy, notesy, kubki czy właśnie torby bawełniane najlepiej postawić na starannie wykonane solidne produkty. Dzięki nim, nasza marka będzie cieszyć się lepszą opinią wśród klientów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego mechanizmu, dlatego sprowadzamy torby z Uzbekistanu i Indii. Ich jakość jest wyższa niż wielu podobnych produktów dostępnych na rynku. Szwy krzyżowe również mocno trzymają długie wygodne uchwyty. Torby są oczywiście szyte z dobrej jakościowo barwionej bawełny, dlatego nie rozchodzą się pod wpływem obciążenia, a ich uszy dobrze się trzymają. Zachowują więc przez długi czas intensywny kolor. Można je również prać i prasować. Na każdej torbie możemy oczywiście nanieść dowolny nadruk. Najczęściej jest to logotyp i napisy. Drukujemy projekty również po obu stronach torby. Stosujemy technikę sitodruku, która pozwala użyć do 4 kolorów. Używamy dobrej jakości farb wodnych, które gwarantują wyrazistość nadruku i jego trwałość.

 

Torba bawełniana z nadrukiem jako gadżet reklamowy

Jasnoniebieska torba bawełniana doskonale sprawdzi się w roli gadżetu reklamowego firmy, której jedną z głównych barw jest błękit. Będzie wówczas pasowała do pozostałych materiałów promocyjnych. Po torby w tym kolorze sięgają także marki, którym zależy na tym, aby się wyróżnić. Jasnoniebieska torba bawełniana z interesującym, dobrze zaprojektowanym nadrukiem, z pewnością przyciągnie uwagę otoczenia.

Materiałowe torby z nadrukiem służą firmom na wiele różnych sposobów. Często rozdawane są stałym lub nowym klientom, jaki upominek za zakupy, których wartość przekracza określoną kwotę. Rozdaje się je także jako dobre nagrody w konkursach organizowanych w mediach społecznościowych. Wręcza się je również odwiedzającym podczas drzwi otwartych, targów, konferencji czy szkoleń. Są praktyczne i estetycznie wyglądają, dlatego konsumenci chętnie je przyjmują, a później wielokrotnie z nich korzystają. Za każdym razem, gdy sięgają po torbę, promują logo naszej firmy wśród swoich krewnych, znajomych, współpracowników, a nawet przypadkowych przechodniów.