torba bawelniana granatowa

Torba bawełniana granatowa

Torba bawełniana granatowa
Grubość materiału: 150 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Kolor torby granatowy, długie uszy.

 

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą sitodruku do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana granatowa

Torby bawełniane są ekologiczne, nie oznacza to jednak, że jeśli chcemy ich użyć do promocji swojej firmy, skazani jesteśmy wyłącznie na te w naturalnym kolorze bawełny, czyli ecru. Oferujemy zatem naszym klientom torby bawełniane aż w 12 kolorach. Granatowa torba bawełniana idealnie nadaje się jako gadżet reklamowy firmy, której zależy, aby jej materiały promocyjne miały elegancki charakter. Granat jest barwą budzącą zaufanie, świadczącą o solidności firmy. Torby w tym kolorze, których jakość będzie odpowiednia, mogą być bardzo skutecznym narzędziem promującym niemal każdą firmę. Najczęściej sięgają po nie instytucje publiczne i jednostki, które prowadzą działalność związaną z finansami. Wybierają je również marki, które używają tego koloru także w innych działaniach promocyjnych.

 

Torby bawełniane – jakość za rozsądną cenę

Elegancka granatowa torba bawełniana, musi mieć odpowiednią jakość, aby spełniła swoje zadanie. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy produkty z wysokiej jakości barwionej bawełny. Są one więc odporne na obciążenia i nie blakną pod wpływem słońca, a nawet wielokrotnego prania. Szwy krzyżowe mocno podtrzymują długie wygodne uszy. Pozostałe szycia również są staranne i estetyczne. W połączeniu z odpowiednio zaprojektowaną grafiką naniesioną na boki torby, stworzymy atrakcyjny upominek reklamowy. Nadruki nanosimy techniką sitodruku, która pozwala użyć do 4 kolorów po każdej stronie produktu. Używamy farb wodnych, dzięki którym napisy i logotypy są wyraźne, mają oczywiście intensywne kolory i są bardzo trwałe.

Torby bawełniane można zatem wykorzystać na wiele różnych sposobów do promocji swojej firmy. Ze względu na swój praktyczny i ekologiczny charakter, chętnie przyjmują je zarówno osoby starsze, jak i młodzież, niezależnie od swojego statusu społecznego. Mogą zatem służyć jako opakowanie dla zakupionych towarów lub jako upominek dla klientów, którzy wydadzą w naszym sklepie określoną sumę. Wiele marek używa ich również jako opakowanie zbiorcze dla pakietów promocyjnych rozdawanych na targach, szkoleniach czy konferencjach.