Torby materiałowe z nadrukiem

Torby materiałowe z nadrukiem są jednymi z najbardziej popularnych toreb przeznaczonych pod nadruk reklamowy. Warto zaznaczyć, że pomimo standardowej gramatury 145gr i 160 gr są  bardzo wytrzymałe. Są to też bardzo uniwersalne torby materiałowe. Doskonale sprawdzą się zarówno do pakowania ciężkich katalogów podczas np. targów branżowych jak i do pakowania pieczywa w piekarni. Chociaż dla niektórych może być to zaskakujące, ale naprawdę mogą być formą reklamy. Jeśli na torbach umieścimy nadruk Waszej firmy a Wasi klienci będą używać torby materiałowej podczas codziennych zakupów to taka forma reklamy jest nie do przecenienia. Zachęcamy do zakupu toreb materiałowych z nadrukiem w naszej drukarni. Jakość naszych toreb materiałowych sprowadzanych z Indi i Uzbekistanu znacznie różni się od tańszej konkurencji.

Cennik / kalkulator kosztów wykonania toreb z nadrukiempo kliknięciu w wybrany model torby bawełnianej.

Czas realizacji toreb materiałowych z nadrukiem

Czas realizacji toreb materiałowych z nadrukiem zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Nakłady 100/200 sztuk toreb materiałowych drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze. Zdarza się czasem, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady torb materiałowych z nadrukiem staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych, ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Koszt wysyłki

Koszt wysyłki toreb toreb materiałowych również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Paczka do 30 kg to koszt 20,- netto. W przypadku toreb materiałowych z nadrukiem jest to ok. 250/300 szt. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia torby materiałowe z nadrukiem wysyłamy na nasz koszt.

Jak złożyć zamówienie na torby materiałowe?

Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku. Najlepiej w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max 2019 z czcionkami zamienionymi na krzywe
Jeśli nie ma gotowego projektu lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na podstawie innych przesłanych materiałów.
Proste projekty nadruków na torby materiałowe z nadrukiem wykonujemy gratis.
Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze torby a po kilku dniach wysyłamy wydrukowane i wyprasowane torby kurierem DPD.

Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

Jak wybrać odpowiednie torby materiałowe?

Jeżeli podjęliśmy decyzję o zakupie toreb reklamowych, to przede wszystkim musimy się zająć wyborem odpowiedniej torby, która dopasowana byłaby do naszych potrzeb. Istotny jest tutaj nie tylko rodzaj torby, ale również i materiał, z którego została ona wykonana.

Jako producent toreb materiałowych, chcielibyśmy zwrócić uwagę właśnie na materiał. Nie tylko jest wytrzymały i trwały, ale również świetnie się prezentuje i idealnie nadaje się do produkcji estetycznych toreb reklamowych. Takie torby mogą być w rozmaitych kształtach i kolorach, dzięki czemu dopasujemy je do indywidualnych potrzeb, aby stworzyć wyjątkowy produkt.

Ważnym elementem jest także typ nadruku oraz wykończenia. Torba materiałowa, która ma promować firmę powinna być spójna, co oznacza, iż wszelkie jej elementy muszą współgrać z produktem bądź usługą, oferowaną przez naszą firmę. Jeśli nie mają Państwo pewności, jaką strategię przyjęć, to chętnie wesprzemy Państwa naszym doświadczeniem. Od wielu lat produkujemy torby bawełniane reklamowe i wiemy, jakie klienci mają potrzeby. Wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam doradzić osobom, które mają trudności z podjęciem decyzji. Pomożemy nie tylko wybrać określony rozmiar torby ekologicznej, ale również jej kształt czy kolor. Staramy się do każdego zlecenia podchodzić w sposób indywidualny.

Zobacz realizacje naszych toreb materiałowych z nadrukiem:

Torby materialowe z nadrukiem dtg ecru
Torby materialowe z nadrukiem dtg dlugie uszy
Torby materialowe z nadrukiem ckis
Torby materialowe z nadrukiem bezposrednim dtg
Torby materialowe z nadrukiem 3 kolory
Torby materialowe z nadrukiem 1 kolor sitodruk
Torby materialowe z nadrukiem sitodruk pies
Torby materialowe z nadrukiem serce
Torby materialowe z nadrukiem herb
Torby materialowe z nadrukiem erbi
Torby materialowe z nadrukiem dtg
Torby materialowe z nadrukiem dtg jednostronnie
Torby materialowe z nadrukiem zielonym
Torby materialowe z nadrukiem z dlugim uchem
Torby materialowe z nadrukiem tajfuny
Torby materialowe z nadrukiem sowa
Torby materialowe z nadrukiem sitodrukowym 4 kolory
Torby materialowe z nadrukiem sitodruk

Torby materiałowe z nadrukiem

Torby materiałowe cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Są mocne, praktyczne i wygodne. Ich atrakcyjność wzrasta, jeśli mają ciekawy nadruk. Ich największą zaletą jest to, że można je wykorzystywać wielokrotnie. To bardzo ważne, ponieważ znaczna część społeczeństwa zdaje sobie sprawę z tego, jak szkodliwy wpływ na środowisko mają plastikowe opakowania. Wiele osób używa toreb materiałowych podczas codziennych zakupów zamiast foliowych reklamówek, które często po jednym użyciu wyrzucamy do śmieci. Jest to ogromnym problemem, ponieważ tego typu odpady w większości nie nadają się do przetworzenia, a ich rozkład trwa setki lat. Materiałowe torby, które mogą nam służyć nawet dłuższy czas są znacznie lepszym rozwiązaniem dla środowiska.

 

Torby materiałowe z nadrukiem – dlaczego warto w nie zainwestować?

Zamawiając upominki reklamowe, warto postawić na ich jakość. Konsumenci otrzymujący trwałe, estetyczne i praktyczne gadżety promocyjne w ten sam sposób postrzegają daną markę. Torby materiałowe, które oferujemy, są starannie uszyte i przez długi czas zachowują estetyczny wygląd. Nadruk, który na nich wykonujemy, jest wyrazisty i trwały.

Zastosowane jako gadżet reklamowy, działają długotrwale i skutecznie. Przy niewielkich nakładach finansowych przynoszą dobre efekty. Mogą być wykorzystywane niemal w każdej branży, na różne sposoby. Ich ekologiczny charakter dodatkowo korzystnie wpływa na wizerunek firmy. Jest to zatem jeden z najbardziej opłacalnych materiałów reklamowych.

 

Czy torby materiałowe mogą być skuteczną formą promocji firmy?

Torby materiałowe z nadrukiem mogą być bardzo skuteczną i ekonomiczną formą promocji firmy. Ich wykonanie nie wymaga dużych nakładów finansowych, a przynosi doskonałe rezultaty. Ciekawie zaprojektowana i dobrze wykonana grafika, naniesiona na ich boki zwraca uwagę otoczenia. Dzięki temu osoba używająca na co dzień torby z naszym logo nieświadomie promuje naszą markę wśród swojej rodziny, znajomych, współpracowników, a nawet przypadkowych przechodniów. Również osoba korzystająca z  niej  ma wielokrotny kontakt z naszą marką. Dzięki temu jest znacznie większa szansa na to, że w przyszłości powtórzy zakupy w naszym sklepie.

 

Torby materiałowe – w jakich branżach sprawdzają się najlepiej?

Torby materiałowe mogą służyć do promocji firmy w niemal każdej branży. Są wykorzystywane do pakowania zakupów w sklepach spożywczych. Używają ich m.in. piekarnie, cukiernie oraz sklepy ze zdrową i ekologiczną żywnością. Odpowiednie opakowanie pozwala więc podkreślić naturalny charakter oferowanych produktów. Torby materiałowe z nadrukiem służą często także jako opakowanie zbiorcze dla pakietów materiałów promocyjnych dla uczestników szkoleń konferencji czy targów.

Mogą być również atrakcyjnym gratisem do zakupów na określoną kwotę. Będzie to atrakcyjny upominek, niezależnie od tego, czy prowadzimy sklep stacjonarny, czy internetowy. Sprawdzą się także jako drobna nagroda w konkursie. Często sięgają po nie urzędy gminy, uczelnie, biblioteki, muzea, szkoły oraz wiele innych jednostek kulturalnych i oświatowych. Mogą być jedną z form budowania przynależności do pewnej grupy.

 

Torba  materiałowa z nadrukiem – czy jest trwała?

Torby materiałowe, które oferujemy, pochodzą z Indii i Uzbekistanu. Materiał, z którego powstały jest dosyć mocny. Nie rozciąga się ani nie rozrywa nawet przy dosyć dużym obciążeniu. Wszystkie szycia wykonane są staranie i estetyczne. Torby dostępne są z krótkim i długimi uchwytami. W kolorze torby, czarne lub niebieskie. Kolorowe uszy, w połączeniu z pomysłową grafiką pozwalają stworzyć przyciągający uwagę otoczenia gadżet reklamowy.

Na każdej torbie nanosimy nadruk metodą sitodruku lub DTG, w zależności od rodzaju grafiki. Techniką sitodruku wykonujemy napisy i logotypy do 4 kolorów na każdej stronie torby. Projekty w pełnym kolorze drukujemy techniką DTG. W obu przypadkach nadruk jest wyraźny i ma intensywne kolory. Nie blaknie pod wpływem słońca, nie spiera się, ani nie ściera. Torby materiałowe z nadrukiem dostępne w naszej ofercie przez bardzo długi czas zachowują atrakcyjny wygląd. W razie potrzeby można je wyprać i uprasować. Z powodzeniem można ich używać nawet przez kilka lat.

 

Torby bawełniane z nadrukiem – ekologiczna forma promowania firmy

Klienci często przekładają swoje wrażenie dotyczące gadżetów reklamowych firmy na opinię o niej. Upominki promocyjne powinny być więc dopasowane do wizerunku marki. Torby materiałowe pomagają podkreślić naturalny charakter produktów firm oferujących wyroby ekologiczne.

W ostatnich latach znacząco wzrosła świadomość ekologiczna naszego społeczeństwa. Coraz więcej osób świadomie ogranicza stosowanie plastikowych opakowań. Podczas zakupów korzystają one z wielorazowych toreb i unikają foliowych reklamówek. Jednostki wykazujące troskę o środowisko cieszą się zazwyczaj lepszą opinią swojego otoczenia. Rozdając torby materiałowe wielokrotnego użytku, możemy budową wizerunek firmy dbającej o środowisko. Warto wykorzystać ten trend.