torba bawelniana popielata

Torba bawełniana popielata

Torba bawełniana popielata
Grubość materiału: 150 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Kolor torby popielaty, długie uszy.

 

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą sitodruku do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana popielata

Torby bawełniane z nadrukiem z pewnością stały się bardzo popularne w ostatnim czasie, gdy bycie EKO stało się modne. Coraz więcej osób stara się ograniczyć ilość odpadów, które produkujemy każdego dnia. Chętnie zatem sięgają one po torby wielokrotnego użytku. Torby są oczywiście lekkie i zajmują mało miejsca po złożeniu. Dzięki temu zawsze możemy mieć jedną przy sobie, aby użyć jej w razie potrzeby. W ten sposób do śmieci trafia mniej foliowych jednorazowych woreczków, które są bardzo uciążliwe dla środowiska. W większości przypadków nie nadają się one do powtórnego przetworzenia, ich utylizacja jest trudna, a rozkład trwa nawet kilkaset lat.

Tę tendencję dostrzegło i oczywiście stara się wykorzystać wiele firm, planując swoje działania marketingowe. W związku z tym często sięgają one po torby z nadrukiem. Popielata torba bawełniana sprawdzi się więc w wielu branżach i rodzajach działalności. Będzie również zwracała uwagę otoczenia, jeśli zadbany o atrakcyjną grafikę. Torby, które oferujemy, pochodzą z Uzbekistanu i Indii. Sprowadzamy je stamtąd, ponieważ mają lepszą jakość niż wiele innych produktów dostępnych na rynku. Szyte są z mocnej bawełny, która nie rozchodzi się ani nie pęka pod wpływem obciążenia. Wszystkie szwy, łącznie z krzyżowymi podtrzymującymi uchwyty torby również są bardzo starannie wykonane.

 

Torby bawełniane z nadrukiem

Na każdej torbie nanosimy nadruk na podstawie przesłanego projektu lub przygotowanego przez nas na podstawie wskazówek klienta. Stosujemy technikę sitodruku, która pozwala uzyskać bardzo trwały nadruk. Używamy farb wodnych o intensywnych kolorach. Odpowiednio zaprojektowana grafika wygląda więc bardzo interesująco, więc popielata torba bawełniana staje się dzięki niej skutecznym narzędziem reklamowym.

Klienci chętnie i często sięgają po atrakcyjne wizualnie i wygodne w użytkowaniu torby. Za każdym razem, gdy z nich korzystają, promują też logo naszej marki. W ten sposób angażując niewielkie środki finansowe, możemy dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych odbiorców naszych usług lub produktów. Nasze logo i informacje o firmie za pośrednictwem niepozornej torby na zakupy, trafiają do krewnych, znajomych i współpracowników osoby, której ją podarowaliśmy. Docierają także do wielu przypadkowych osób, które spotyka na ulicy, w autobusie czy parku. Inwestując w dobrej jakości, estetyczną torbę z nadrukiem, możemy być pewni, że będzie pracować na rzecz naszej marki przez wiele miesięcy, a niekiedy nawet lat.