torba bawelniana jasnozielonatorba bawelniana jasnozielona

Torba bawełniana jasnozielona

Torba bawełniana jasnozielona
Grubość materiału: 150 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Kolor torby jasnozielony, długie uszy.

 

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą sitodruku do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana jasnozielona

Torby bawełniane z pewnością zyskały w ostatnim czasie ogromna popularność. Z pewnością są mocne i wygodne w użyciu, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca w torebce czy kieszeni, dzięki czemu można je mieć zawsze przy sobie. Idealnie sprawdzają się więc na codziennych zakupach, które większość z nas robi w drodze z pracy do domu. Są pakowne i mają długie uszy, więc można nosić je komfortowo na ramieniu. Służą często również do przenoszenia niezbędnych rzeczy z pracy do domu i odwrotnie. Chętnie korzysta z nich także młodzież.

Swoją popularność zawdzięczają jednak nie tylko wygodzie. Jedną z ich najbardziej cenionych przez konsumentów zalet jest jej ekologiczny charakter. Można ich używać wielokrotnie nawet przez kilka lat, dzięki czemu możemy ograniczyć ilość odpadów produkowanych każdego dnia. Coraz więcej osób zwraca na to uwagę, mając świadomość, jak bardzo szkodliwy wpływ na środowisko naturalne ma wszechobecny plastik. To tanie i wielofunkcyjne tworzywo okazało się bardzo kłopotliwe dla przyrody. Jego utylizacja jest trudna, wiele produktów z niego wykonanych nie nadaje się do powtórnego przetworzenia, a jego rozkład może trwać kilkaset lat. Używając bawełnianej torby wielokrotnego użytku sprawiamy, że do środowiska trafia mniej foliowych reklamówek.

 

Zielone torby bawełniane z nadrukiem

Jasnozielona torba bawełniana kojarzy się też z naturą. Dlatego sięga po nią wiele firm oferujących produkty naturalne. Używają ich zarówno sklepy ze zdrową żywnością, jak i oferujące ręcznie wykonane ozdoby dla domu. Coraz częściej używają ich także marki, które pragną zakomunikować światu to, że pracują tak, aby jak najmniej szkodzić przyrodzie. Dzięki takim działaniom cieszą się zazwyczaj lepszą opinią otoczenia. Troska o środowisko stała się modna, dlatego coraz więcej osób zwraca na to uwagę.

Torby bawełniane można zatem wykorzystać na wiele różnych sposobów do promocji swojej firmy.  Można je rozdawać odwiedzającym podczas targów, konferencji czy drzwi otwartych. Mogą służyć jako drobne nagrody w konkurach organizowanych w mediach społecznościowych albo jako gratis dołączać do zakupów za określoną kwotę. Jasnozielona torba bawełniana z atrakcyjnym nadrukiem sprawdzi się także podczas zakupów.