torba bawelniana biala

Torba bawełniana biała 150gr z długimi uszami

Torba bawełniana biała
Grubość materiału: 150 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Kolor torby biały, długie uszy.

 

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą:
– sitodruku – do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych
– DTG – nadruk pełnokolorowy nawet na niewielkiej ilości toreb.

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana biała

Z pewnością bawełniane torby z nadrukiem logo mogą promować firmę na wiele różnych sposobów. Można oczywiście wykorzystać je jako gadżet reklamowy i nie trzeba na to dużych nakładów finansowych. Angażując zatem nawet niewielkie środki, możemy dotrzeć do szerokiego grona odbiorców naszych produktów lub usług.

Biała torba bawełniana daje więc bardzo wiele możliwości. Przede wszystkim nadaje się dla firm, które stawiają na subtelną grafikę lub napisy, ale chcą, aby były one dobrze widoczne. Torby, które oferujemy naszym klientom, są z mocnej bawełny. Nie rozciąga się ona ani nie rozchodzi pod wpływem obciążenia. Ponadto szwy krzyżowe pewnie trzymają długie uchwyty. Używamy toreb sprowadzanych z Uzbekistanu lub Indii ponieważ mają one wyższą jakość niż wiele innych dostępnych na rynku.

Na każdej torbie możemy oczywiście wykonać nadruk w czterech kolorach, bez przejść tonalnych. Biała torba bawełniana doskonale nadaje się też do umieszczenia logotypu firmy oraz jej przewodniego hasła reklamowego. Nawet subtelny nadruk w intensywnych kolorach jest więc dobrze widoczny na jej bokach. Jest także bardzo trwały, ponieważ używamy dobrej jakości farb wodnych, które nie blakną pod wpływem promieni słonecznych ani podczas prania. Torba zachowuje zatem przez długi czas estetyczny wygląd, promując nasze logo.

 

Torby bawełniane z nadrukiem

Torby bawełniane z nadrukiem mogą być wykorzystywane przez firmy z różnych branż. Sprawdzają się jako upominki reklamowe, czy drobne nagrody w konkursach organizowanych w mediach społecznościowych. Wiele przedsiębiorstw używa ich także do wręczania pakietów gadżetów promocyjnych podczas targów, konferencji czy drzwi otwartych. Są praktyczne, wygodne w użytkowaniu i atrakcyjnie wyglądają. Chętnie przyjmują je zatem zarówno osoby młode jak i starsze, mieszkańcy miast i wsi, niezależnie od wykształcenia.

Białe torby bawełniane swoją popularność zawdzięczają w dużej mierze swojemu ekologicznemu charakterowi. Ich używanie podczas codziennych zakupów oraz w wielu innych sytuacjach pozwala ograniczyć ilość produkowanych śmieci. Konsumenci coraz częściej zwracają na to uwagę, w rezultacie firmy dbające w swoich działaniach o środowisko naturalne cieszą się natomiast lepszą opinią otoczenia.