Torby płócienne z nadrukiem

 

Cennik / kalkulator kosztów wykonania torby płócienne z nadrukiempo kliknięciu w wybrany model.

Torby płócienne z nadrukiem – czas realizacji

Czas realizacji toreb płóciennych z nadrukiem zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Nakłady 100/200 sztuk toreb drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze ale zdarza się, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady toreb płóciennych staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Torby płócienne – koszt wysyłki DPD

Koszt wysyłki toreb płóciennych również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Paczka do 30 kg to koszt 20,- netto. W przypadku toreb płóciennych jest to ok. 150/200 szt. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia torby płócienne z nadrukiem wysyłamy na nasz koszt.

Jak złożyć zamówienie na torby płócienne?

Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku na torbach płóciennych. Dobrze jest kiedy materiały są w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max 2019 z czcionkami zamienionymi na krzywe
Jeśli nie ma gotowego projektu lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na podstawie innych przesłanych materiałów.
Proste projekty nadruków na torby płócienne wykonujemy gratis.
Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze torby a po kilku dniach wysyłamy wydrukowane i wyprasowane torby kurierem DPD.

Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

Wykonanie toreb płóciennych z nadrukiem

Prawdziwe ekologiczne torby płócienne pokazują, że dbamy o nasze środowisko, a także zależy nam na przyszłości naszych dzieci. Dlatego warto wybierać tego typu produkty. Na rynku spotkamy różnego rodzaju torby. Są to między innymi torby bawełniane, torby lniane czy torby płócienne z rozmaitymi nadrukami. Te ostatnie popularne są w szczególności wśród firm i przedsiębiorstw, które traktują je jako gadżety reklamowe, promując tym samym swoją markę.

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem takich ekologicznych toreb płóciennych z nadrukiem. W ofercie mamy zarówno torby płócienne bez nadruku, jak i z nadrukiem. Możemy stworzyć dowolny projekt, dzięki czemu każda firma ma szansę mieć spersonalizowane torby materiałowe. Wykonujemy nadruki w pełnym kolorze, a nasze materiały również są w rozmaitych barwach. Jeśli chcą więc Państwo zadbać o promocję firmy, to zapraszamy do współpracy. Z chęcią wspomożemy Państwa naszym doświadczeniem oraz profesjonalizmem podczas wykonywania zleceń.

Wybór toreb płóciennych

Ekologiczne torby płócienne z nadrukiem są świetną alternatywą dla reklamówek foliowych. Przyczyn jest tutaj kilka. Torby wielokrotnego użytku mogą służyć nam o wiele dłużej niż zwykła reklamówka. Poza tym taka wygodna torba płócienna posiada naturalne włókna, które bardzo szybko się rozkładają.
To nie wszystkie atuty takich produktów. Torby płócienne z nadrukiem są niezmiernie trwałe i tak naprawdę możemy ich używać nawet przez wiele lat. Są też bardziej praktyczne niż foliowe reklamówki. Poza aspektem praktycznym, istotny jest również aspekt estetyczny. Takie torby płócienne są zdecydowanie ładniejsze i mogą być nawet świetnym dodatkiem do naszego stroju. Pasują właściwie do każdego stylu ubierania. Z pewnością wyglądają bardziej elegancko niż plastikowa torba.