torba bawelniana fioletowa

Torba bawełniana fioletowa

Torba bawełniana fioletowa
Grubość materiału: 150 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Kolor torby fioletowy, długie uszy.

 

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą sitodruku do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana fioletowa

Z pewnością torby bawełniane cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów. Coraz więcej osób świadomie ogranicza produkcję śmieci, dokonując codziennych wyborów. Jednym z nich jest używanie toreb materiałowych wielokrotnego użytku. Oczywiście dzięki nim możemy zmniejszyć ilość plastiku, który zużywamy każdego dnia. To bardzo ważne, ponieważ tani, trwały i wielofunkcyjny plastik okazał się bardzo uciążliwy dla środowiska. Jest trudny do utylizacji i w związku z tym często nie nadaje się do przetworzenia, a jego rozkład może trwać nawet przez kilkaset lat. Duża grupa klientów również zwraca na to uwagę i darzy większą sympatią firmy, które w swych działaniach dbają o przyrodę.

Gadżety reklamowe o ekologicznym charakterze są zatem jednymi z najchętniej przyjmowanych. Wśród nich są bawełniane torby z nadrukiem. Mają one długie uchwyty, które pozwalają nosić je wygodnie na ramieniu. Są dosyć pojemne, a po złożeniu zajmują mało miejsca w torebce, czy kieszeni. Można je zatem mieć przy sobie przez cały czas i użyć w razie potrzeby. Mają mnóstwo zastosowań. Wiele osób korzysta z nich nie tylko podczas zakupów. Pakujemy do nich niezbędne rzeczy, które chcemy ze sobą zabrać do pracy, na uczelnię, spacer czy piknik z dziećmi. Jak widać, są praktyczne, wygodne i ekologiczne, a do tego są niezwykle skutecznym upominkiem promocyjnym.

 

Fioletowa torba bawełniana z nadrukiem

Jeśli są atrakcyjne wizualnie, jak np. fioletowa torba bawełniana i dobre jakościowo to klienci, którzy je otrzymali, często ich używają. Za każdym razem przy okazji promują logo naszej marki w swoim otoczeniu. Widzą je ich krewni i znajomi, współpracownicy, a także wiele przypadkowych osób. Przy niewielkim nakładzie finansowym możemy z ich pomocą dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych odbiorców naszych produktów lub usług.

W naszej ofercie jest m.in. fioletowa torba bawełniana. Nadaje się zarówno dla marek, których przewodnim kolorem jest fiolet, jak i dla firm, którym zależy na tym, aby zwrócić uwagę otoczenia. Odpowiednio zaprojektowana grafika będzie bez wątpienia efektownie prezentować się na jej bokach. Wiemy, że bardzo duże znaczenie ma jakość upominków reklamowych, dlatego więc sprowadzamy torby z Uzbekistanu i Indii. Ich klasa jest przez to lepsza niż wielu innych podobnych produktów dostępnych na rynku. Projekty nanosimy na torby również techniką sitodruku. Pozwala ona zastosować do 4 kolorów bez przejść tonalnych. Używamy dobrej jakości farb wodnych, które również gwarantują wysoką trwałość nadruku.