torba bawelniana czerwona

Torba bawełniana czerwona

Torba bawełniana czerwona
Grubość materiału: 150 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Kolor torby czerwony, długie uszy.

 

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą sitodruku do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana czerwona

Planując gadżety reklamowe dla swojej firmy, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ich jakość. Konsumenci mają bowiem skłonność do wyrabiania sobie opinii o przedsiębiorstwie na ich podstawie. Otrzymując notesy, długopisy czy torby z nadrukiem, które są praktyczne w użytkowaniu i starannie wykonane z pewnością przenoszą to wrażenie na produkty lub usługi, które oferuje dany podmiot. Mamy tego świadomość, dlatego sprowadzamy torby bawełniane z Indii i Uzbekistanu. Mają one znacznie lepszą jakość od wielu innych produktów dostępnych na rynku. Mocne szwy krzyżowe solidnie podtrzymują ich uchwyty. Staranie wykonane szycia pozostałej części torby gwarantują więc  jej wytrzymałość na obciążenia. Na każdej torbie możemy wykonać nadruk metodą sitodruku. Farby wodne, których używany są bardzo trwałe. Nie blakną pod wpływem słońca, nie spierają się, więc grafika długo zachowuje doskonały wygląd.

 

Torby bawełniane to ekologiczny gadżet promujący firmę

Ten rodzaj gadżetów promocyjnych sprawdza się w wielu różnych branżach. Czerwona torba bawełniana jest oczywiście idealna dla marki, której zależy na zwróceniu uwagi otoczenia. Odpowiedni zaprojektowany nadruk, naniesiony na jej boki sprawi, że będzie przyciągać wzrok przechodniów, jeszcze skuteczniej promując logo firmy. Za tym, że czerwona torba bawełniana jest skutecznym narzędziem promocji, przemawia fakt, że długo zachowuje estetyczny wygląd. Nowi i stali klienci, którzy ją otrzymają, z pewnością będą jej często używać, za każdym razem prezentując informację o naszej firmie swoim krewnym, znajomym, współpracownikom oraz przypadkowo spotkanym na ulicy osobom.

Popularność toreb bawełnianych wzrosła przede wszystkim ze względu na ich ekologiczny charakter. Coraz więcej osób zwraca uwagę na swoje codzienne wybory, starając się ograniczyć ilość produkowanych odpadów. Tani i niezwykle trwały plastik, który jest tak popularny, okazał się bowiem bardzo uciążliwy dla środowiska. Jego utylizacja jest oczywiście trudna, a rozkład może trwać nawet kilkaset lat. Konsumenci są tego coraz bardziej świadomi, dlatego chętnie używają bawełnianych toreb wielokrotnego użytku. Z pewnością firmy, które dbają o przyrodę, mogą cieszyć się ich lepszą opinią. Jak widać, czerwona torba bawełniana z nadrukiem logo może przynieść każdej marce wiele korzyści.