torba bawelniana niebieska

Torba bawełniana niebieska

Torba bawełniana niebieska
Grubość materiału: 150 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Kolor torby niebieski, długie uszy.

 

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą sitodruku do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana niebieska

Coraz popularniejszym gadżetem reklamowym stały się w ostatnim czasie torby bawełniane z nadrukiem. Firmy cenią je za długofalowe efekty oraz niewielki koszt wykonana, a klienci za ekologiczny charakter i wygodę użytkowania.

Badania marketingowe również wykazały, że klienci lubią otrzymywać upominki promocyjne, które są praktyczne. Powinny one być także dobrej jakości, ponieważ konsumenci mają skłonność do wyrabiania sobie opinii o firmie na ich podstawie. Rozdając kiepskiej jakości gadżety reklamowe, możemy zatem zaszkodzić swojemu wizerunkowi i w związku z tym osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego . Duża część społeczeństwa zaczęła zwracać także uwagę na to czy dane przedsiębiorstwo dba o środowisko. Bycie ECO stało się bowiem bardzo modne. Wynika to z tego, że rośnie świadomość klientów odnośnie do szkodliwego wpływu plastiku na przyrodę. Wiele osób stara się również ograniczyć ilość produkowanych każdego dnia foliowych odpadów.

Torby bawełniane wielokrotnego użytku stają się dzięki temu coraz bardziej pożądanym gadżetem reklamowym. Aby nasi stali i nowi klienci byli z nich zadowoleni muszą być więc dobre jakościowo, opatrzone interesującym nadrukiem i wygodne w użytkowaniu.

 

Torby bawełniane z nadrukiem – jakość za rozsądną cenę

Wiemy o tym, dlatego sprawdzamy nasze torby z Indii i Uzbekistanu. Są oczywiście wykonane z mocnej bawełny i starannie uszyte. Krzyżowe szwy również solidnie trzymają uchwyty. Nie trzeba się dzięki temu obawiać, że wypełniona torba rozerwie się lub rozejdzie na szwach. Niebieska torba bawełniana długo więc zachowa swój kolor, a nadruk na niej będzie bardzo trwały. Przesłane przez klientów lub zaprojektowane przez nas na podstawie ich wskazówek projekty nanosimy na boki torby metodą sitodruku. Umożliwia ona użycie do 4 kolorów z każdej strony, bez przejść tonalnych. Firmy najczęściej umieszczają na torbach swoje logotypy i różnego rodzaju hasła reklamowe. Używamy dobrej jakości farb wodnych, które gwarantują, że nadruk pozostanie wyrazisty przez bardzo długi czas.

To bardzo ważne, ponieważ niebieska torba bawełniana z nadrukiem, która będzie praktyczna w użytkowaniu, może pracować na rzecz naszej marki bardzo długo i intensywnie. Oczywiście jeśli klient, któremu ja podarowaliśmy, będzie chętnie po nią sięgał. Użytkując torbę będzie budował rozpoznawalność naszego logo wśród swoich krewnych, znajomych, współpracowników, a nawet osób przypadkowo spotkanych w parku, autobusie czy na ulicy.